Buzda Buzlu Bademci Kiralama


Uzun zamandan bu yana buzda buzlu bademci kiralama ve benzeri konular hakkında verdiği hizmetler ile dikkatleri çekmekte olan firmamız bugüne kadar verdiği hizmetler ile ne kadar doğru bir seçim olduğunu defalarca kanıtlamıştır. Bu sektörde her zaman hem güvenilir hem de ilgi gören bir firma olarak amacımız tüm müşterilerimizin istek ve beklentilerini karşılamaktır. Bu amaçla dur durak bilmeden çalışan personellerimiz gelen her türlü talep için ellerinden geleni yapmakta ve gerekli hizmetleri müşterilerine sunmaktadırlar. Buzda buzlu bademciler ile düzenlemek istedikleri özel etkinlikler de müşterilerine hoş bir ikramda bulunmak isteyen kişiler diledikleri zaman bizimle iletişime geçebilmekte ve verdiğimiz hizmetlerin kalitesi ile amaçlarına ulaşabilmektedirler. Bu alanda her zaman insanların güvenerek hizmet aldıkları firmamız bugüne kadar birçok kişinin talebini kısa zaman içinde yerine getirerek artık ismini herkese kabul ettirmiştir.

Fiyat ve Teklif Al

  Neden Kirala 360


   

  Buzda Buzlu Badem İle Misafirlerinize Hoş Bir Seçenek


  Birçok kişinin severek tükettikleri buzda buzlu bademler hoş tatları ve pratik oluşları sebebi ile ilgi görmektedirler. Bu sebeple birçok kişi kalabalık etkinliklerinde de bu tarz ürünleri ikramlarında kullanmak isteyebilmektedirler. Bu konuda her zaman bizlerden destek alabileceklerini bilen müşterilerimiz özellikle profosyonel şekilde verdiğimiz kiralık buzda buzlu bademci hizmetlerimiz ile bu amaçlarına kısa zaman içinde ulaşabilmektedirler. Her zaman verdiği kaliteli hizmetleri ile adından söz ettirmiş olan firmamız bu alanda risk almadan en güvenilir kişiler ile çalışmak isteyen herkes tarafından yoğun bir şekilde ilgi görmektedir. Yapılan görüşmelerde almak istedikleri hizmetlerin detaylarını bizlere veren müşterilerimiz daha sonra istedikleri hizmetleri diledikleri gibi alabilmektedirler. Her zaman kusursuz ve mükemmel hizmetler vermek için tüm olanaklarını sonuna kadar kullanmakta olan firmamız bu alanda sahip olduğu deneyim ile artık çok farklı konular hakkında farklı talepler almaktadır. Bu konuda risk almak istemeyen kişileri her zaman firmamıza bekliyor ve gerekli tüm adımları eksiksiz bir şekilde atabilmeleri için kendilerine yardımcı olmaya devam ediyoruz.

   

  Etkinlikleriniz İçin Bütçe Dostu Seçenekler


  Her zaman en kaliteli hizmetleri en uygun bütçeler ile sunabilmek için gerekli adımları atan firmamız özellikle buzda buzlu bademci fiyatları ile dikkatleri çekmektedir. Bu tarz hizmetler de her zaman beklentileri karşılamış olan firmamız aynı zamanda gelen talepler karşısında sunduğu uygun ücretler ile dikkatleri çekmektedir. Bugüne kadar birçok müşterisine son derece kaliteli ve güvenilir hizmetler vermiş olan firmamız özellikle bütçelerini düşünmek zorunda olan kişilere her zaman bekledikleri seçenekleri sunabilmektedir. Bu konuda her zaman kendisinin olduğu kadar müşterilerinin de çıkarlarını düşünmekte olan firmamız bu sebeple herkesin çalışmak istedikleri ve farklı konular hakkında taleplerde bulundukları bir firma haline gelmiştir. Uzun zamandan bu yana sektörün en uygun ücretlerini ve en kaliteli hizmetlerini müşterilerine sunmakta olan firmamız gelen taleplerin karşılama süresi ile de dikkatleri çekmektedir. Müşterilerinin her zaman en kaliteli hizmetleri almak istediklerini bilen firmamız özellikle buzda buzlu bademciler ile etkinliklerine farklı bir hava katmak isteyen kişiler tarafından yoğun bir şekilde ilgi görmektedir. Bu tarz hizmetleri en kaliteli ve güvenilir şekilde almak isteyen kişiler diledikleri zaman bizlerle iletişime geçebilirler. Müşteri temsilcilerimiz ile yapılacak olan görüşmeler de belirlenen ayrıntılardan sonra insanlar diledikleri hizmetleri alabilmektedirler.

  Özet
  product image
  Ürün Puanı
  1star1star1star1star1star
  Kullanıcı Puanı
  4 based on 44 votes
  Marka
  Kirala360
  Ürün İsmi
  Buzda Buzlu Bademci
  Fiyat
  TRY 1100
  Stok Durumu
  Available in Stock

  11 thoughts on “Buzda Buzlu Bademci Kiralama”

  1. teslimatı nasıl oluyor..?nakit fiyatınız nedir..?teslim süreniz nedir..?buzlu bademi nasıl servis ediyorsunuz..?yanında elamanlı fiyatınız nedir..?

  2. servis elemanı da gelecek mi ..? yaklşaık 50 kişilik ikram için fiyat ne olur..? ürünü yeterince hızlı bir şekilde servis edebilecek mi ve bir haftalık kiralama fiyatı nedir ..?

  3. bir akşamlık kiralama yapabilir myiiz ..? ne kadar sürede servis edebilirsiniz ..? 45 kişilik servis mümkün mü ..? fiyat ne olur ..? ürün taze bir şekilde gelecek mi ..?

  4. Buzlar erir mi ..? Taze olur mu ..? Ne kadar sürede teslim edersiniz ..? Fiyat nedir ..? Kiloyla mı gönderiyorsunız ..?

   1. Kirala360 Destek

    Buzda Bademci kiralama olarak sunum hizmeti vermekteyiz gıda firması olmadığımız için biz bu ürünü satmıyoruz etkinlik alanında gönderip bu alanda buzda Bademci kiralaması ve sunumunu gerçekleştiriyoruz

  5. Ne kadar sürede teslim edersiniz ..? 2 kg gönderir misiniz ..? Servis yapar mısınız ..? 56 kişilik servis olur mu ..? Ücret nedir ..?

  6. Bir parti için getirebilir misimiz ..? Adrese teslim olur mu ..? Ne kadar sürede getirirsiniz ..? Servis elemanı da olacak mı ..? Fiyat nedir ..?

  7. açılış partimize gönderebilir misiniz ..? kg olarak mı istoyruz ..? öyleyse kg mı kaç para acaba ..? 2 tane servis elemanı da gönderir misiniz ..? her şey dahil fiyat nedir ..?

  8. merhaba bir iş yemeğimiz olacak 5 eylül de yemek öncesi hem değişik hem de serin bir atıştırmalık olarak buzda buzlu badem iyi fikir diye düşündük resimdeki gibi mi sunum yaparsınız acaba sizden buzda buzlu badem kiralama yapsak ? sizden buzda buzlu badem kiralamak istersek kg olarak mı yoksa yemeğe katılacak kişi olacak mı bir miktar talep ediyoruz acaba ? iş yemeğimize 40 kişi karılacak 40 kişiye yetecek kadar artık ne kadara denk gelirse buzda buzlu bademci kiralama yapabilir miyiz sizden ? servis elemanlarınız da gelecek değil mi buzda buzlu bademi servis etmek için ? hızlı ve hijyene önem veren insanlar mı acaba ? buzlar erimeden buzlu bademleri herkese servis edebilirler mi acaba ? fiyat ne olur acaba en son ? ödemeyi size ne zaman yapmalıyız ? nakirt ya da kredi kartı fark eder mi ?

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Whatsapp Telefon