Buz Makinesi Kiralama


Davet ve tüm organizasyon etkinliklerinizde hazırladığınız yiyecek ve içecekleri herhangi bir zarar görmeden ve bozulmadan ikram edebilmeniz için buz makinesi çok önemli bir ekipmandır. Sunuma hazırladığınız tüm yiyecek ve içeceklerin tazeliklerini ve lezzetlerini koruyabilmeleri için size buz makinesi kiralama hizmeti vermekteyiz. Özel günlerinizde ikram edeceğinizlezzetlerin mutlaka taze ve diri kalmaları gerekmektedir. Gerek hava şartları gerekse ortamın durumu buna engel teşkil edebilir. Özellikle yaz aylarında bu durum sıkıntıya yol açabilir. Bu sıkıntının yaşanmaması adına firmamız buz makinesi kiralama hizmeti kapsamında size katkı sağlamaktadır. Öncelikli olarak salatalar ve tatlılar zarar görüp, bozulmaya son derece meyilli oldukları için bu gıdaların mutlaka serinde saklanması gerekmektedir. Buz makinesi kiralama hizmeti ile ikram edilecek lezzetlerinizin günün her saati taze ve diri kalmalarını sağlamaktayız. Firmamız size bu ekipmanla hazırladığınız yiyeceklerin tazeliğini her daim koruma garantisi vermektedir. Merak ettiğiniz ve öğrenmek istediğiniz her türlü konu için firmamız ile iletişim kurabilirsiniz. Firmamız davetlerinizde yiyeceklerinizin ilk hazırlandığı gibi kalmaları adına buz makinesi kiralama hizmeti sağlamaktadır. Ayrıca içecekleriniz küçük buz küpleri sayesinde sulandırma olmadan çok hızlı bir biçimde soğuyacaktır. Eğer organizasyon etkinliklerinizi en küçük bir sıkıntı yaşamadan gerçekleştirmek isterseniz size sunduğumuz buz makinesi kiralama hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Fiyat ve Teklif Al

  Neden Kirala 360


   

  Kiralık Buz Makinesi


  Buz makinesi tüm davetlerin olmazsa olmaz ekipmanlarından biridir. Çünkü içeceklerin ve yiyeceklerin korunması adına mutlaka bulundurulması gerekir. Sunulacak içeceklerin sulanmadan hızla soğuması, tatlılar ve salatalar başta olmak üzere diğer gıdaların tazeliklerini ve diriliklerini koruması şarttır. Bu da ancak kiralık buz makinesi ile sağlanabilir. Aksi takdirde içecekler ısınarak lezzetlerini yiyeceklerde tazeliklerini kaybedeceklerdir. Bu ürünün buz yapma kapasitesi organizasyonun büyüklüğü ile ilgili değişkenlik gösterir. Küçük organizasyonlar için ideal bir buz makinesi dakikada 1 adet buz yapar. Kesintisiz bir buz üretimi ancak kiralık buz makinesi ile sağlanabilir. Paslanmaz çelik kullanılarak üretilen ve gövde yapısı olarak son derece dayanıklı bir ekipman olan kiralık buz makinesi size sunduğumuz hizmetler arasındadır. El ile taşınabilen portatif modellerin yanı sıra tekerlek sistemi ile çalışan daha kiralık buz makinesi modelleri de bulunmaktadır. Portatif olan seçenekler doğrudan drenaj ve su şebekesine bağlanarak her mevsim kesintisiz buz üretimi sağlamaktadır. Buz deposu belli bir kapasiteye ulaştığında buz üretimini kesen kiralık buz makinesi son derece işlevsel bir ekipmandır.

   

  Buz Makinesi Fiyatları


  Fiyat aralığı modeline ve kapasitesine göre değişkenlik gösteren buz makinesi son derece faydalı bir üründür. Ve firmamız bu ürünü size en uygun fiyatlar ile sunmaktadır. Buz makinesi fiyatları her bütçeye uygun olup minimum düzeyde ayarlanmıştır. Her türlü davetiniz için zorlanmadan edinebileceğiniz bir ekipmandır. Firmamız ile iletişim sağlayarak etkinlikleriniz için buz makinesi fiyatları ile ilgili teklif alabilirsiniz. Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışımız ve profesyonel ekibimiz ile ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda yer almaktayız. Yılın her günü aralıksız mesai yaparak sizlere hizmet vermeye gayret etmekteyiz. Buz makinesi fiyatları bazında hiç zorlanmadan etkinliklerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Mutlaka firmamız ile iletişime geçerek sağladığımız fırsatları değerlendiriniz. Ebatlarına göre değişkenlik gösteren buz makinesi fiyatları için bizden bilgi alınız. Tüm ekipmanlarımızın fiyat aralıklarını müşterilerimizin bütçelerine göre ayarlayarak değerlendiriyoruz. Bu anlamda son derece özenli davranıyoruz. Müşterilerimizin mağdur olmamasına itina ediyoruz. Siz de firmamıza ulaşarak buz makinesi fiyatları ile ilgili fırsatlardan faydalanabilirsiniz.

  Özet
  product image
  Ürün Puanı
  1star1star1star1star1star
  Kullanıcı Puanı
  4 based on 39 votes
  Marka
  Kirala360
  Ürün İsmi
  Buz Makinesi
  Fiyat
  TRY 300
  Stok Durumu
  Available in Stock

  12 thoughts on “Buz Makinesi Kiralama”

  1. tam olarak boyutu nedir ne kadar alanı kaplar? tezgahın üzerinde durabilir mi? içkilerin içine atmak için hijyenik midir?

  2. ne kadar haznesi var ..? ortalama 100 kişilik bir davete yetecek kadar buz koyabilir miyiz ..? görseldeki renk ve model mi gelecek kiralarsak ..? 5 tane için fiyat alabilir miyiz ..?

  3. Ne kadar bu sığar içerisine ..? Ürün ne kadar boyutta..? Fazla yer kaplar mı ..? İçini nasıl temizlemek gerekir..? Bir günlük kiralama fiyatı nedir ..?

  4. 150 kişilik bir parti için yeterli olur mu ..? bar tezgahının üzeirne koysak çok yer kaplar mı ..? boyuutu ne kadar, hijyenik mi ..? buzları yeterince soğuk tutabilir mi, fiyat bilgisi de verir misiniz ..?

  5. Ürün metal mi plastik mi ..? Temizlemesi kolay mı ..? Ne kadar buz doldurabiliriz..? Elektrikle mi çalışıyor ..? Bir günlük kiralama me kadar ..?

  6. Buz makinesi ne kadar geniş ..? Tezgahın altına konulabilir mi ..? Ne kadar buz sığar ..? 1 haftalık kiralama bedeli nedir ..? Taşıması size mi ait ..?

  7. nasıl çalışıyor ürün..? farklı güç modları var mı ..? şarj edebilir miyiz ..? arabada da kullanabilir miyiz ..? fiyat nedir ..?

  8. üründe model seçme mevcut mu..?üründe garanti var mı..?üründe fiyatlandırma nasıl oluyor…?üründe renk seçeneği var mı..?ürün teslim süreniz nedir..?

  9. reismdeki marka mı gelecek ..? seçme şansımız var mı ..? kaç kg buz sığar içine ..? sağlıklı bir biçimde saklar mı buzu ..? kaç derecede muhafaza eder..?

  10. ürünü şarj edebilir miyiz ..? ne kadar elektrik harcar ..? bir hafta aralıksız kullanabilir miyiz ..? boyutu nedir ..? 3 tane kiralayabilirmiyiz ..?

  11. merhaba barımız için uzun süreli buz makinesi kiralama yapmak istiyoruz resimdeki gibi mi bar makineleri acaba ? ne kadar geniş ? yaklaşık kaç kilo buz alır mesela? bizim barımız için 2 aylık kiralama yapmamız lazım bir tane lazım bize bir tane buz makinesini iki aylık kiralama yapar mısınız? başka renk ya da değişik modellerde olan buz makineleri var mı sizin elinizde acaba ? bizim barımız karaköy de oraya buz makinesi kiralama yapar mısınız? buz makinesi kiralama yaptığımızda karaköy deki bara taşımasını siz yapar mısınız? taşıdıktan sonra da kurulumunu yapar mısınız ? 2 aylık buz makinesi kiralama karaköy deki bara taşıma ve kurma dahil en son fiyatınız nedir ? buz makinesi kiralama yaptığımızda tam olarak nasıl kullanmalıyız ? ne kadar uzun süre kullanabiliriz en fazla kaç dereceye kadar buzları soğuk tutar gibi detayları da bize anlatır mısınız?

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Whatsapp Telefon