Buz Kovası Kiralama


Organizasyonlarınız, düğünleriniz, yemek davetleriniz, iş etkinliklerinizde en şık masa tasarımları yapan firmamız, yiyecek içecek malzemelerini de sizlere kiralamaktadır. Tabak, bardak, sürahi, bıçak, çatal, kaşık ve buz kovası kiralama hizmetimizle sizlere özel günlerinizde büyük kolaylık sağlıyoruz. Aynı zamanda, diğer organizasyon ekipmanlarını da sitemizden bulabilirsiniz.

Bar ekipmanlarından biri olan, buz kovaları buzların servisi için kullanılan sıcağı geçirmeyen saklama kaplarıdır. Organizasyonlarınızda, içeceklerin yanında buzların servis edilmesi için kullanılmaktadır. Buz kovalarını ısı yalıtımı için çok yaygın olarak kullanılan ısı camlarına benzetebilirsiniz. İçerideki soğuk hava ile dışarıdaki sıcak havanın etkileşimi azaltılır, bu şekilde konuklarınız içeceklerini soğuk bir şekilde keyifle içerler. Buz kovası kiralama hizmetimizle alacağınız buz kovaları, buzların hızlı bir şekilde erimemesi için özel bir yalıtıma sahiptir. Genellikle restoranlar, buzların erken erimemesi için güçlü bir yalıtıma sahip çift cidarlı buz kovalarını tercih etmektedirler. Buz kovası kiralama hizmetimizle alacağınız çift cidarlı buz kovaları özel iki katmanlı yalıtımları sayesinde buzların hızlı erimesini engellemektedir. Buz kovası çeşitleri: Büyük çift cidarlı buz kovası, küçük çift cidarlı buz kovası, akrilik buz kovası, izoleli buz kovası, ay saplı termoslu buz kovası, halka saplı buz kovası, ithal buz kovası, narin çift cidarlı buz kovası, çelik buz kovası, çift cidarlı kapaklı buzluk, çift katlı buz kovası, armoni buz kovası, çift katlı buz kovası tutacaklı, mini buz kovası, polikarbonat buz kovası, roma buz kovası…

Çelik, cam, metal, akrilik ve diğer malzemelerden yapılmış buz kovası kiralama hizmeti için firmamızdan detaylı bilgileri öğrenebilirsiniz. Organizasyonun yapıldığı yere, buz kovası kiralama ile aldığınız buz kovaları ve diğer ekipmanlar, ekibimiz tarafından itinayla getirilir.Fiyat ve Teklif Al

  Neden Kirala 360


   

   

  Kiralık Buz Kovası


  Kiralık buz kovası ile konuklarınıza sunacağınız, birkaç kokteyl önerimiz de var.

  Margarita, tekila ve limon suyunun karıştırılmasıyla elde edilen meyveli içki türüdür. Bardağın, kenarına meyve dilimi konulur. Kiralık buz kovası içerisindeki buzlarla konuklarınıza servis edebilirsiniz.

  Crusta, kabuk, kabuklu, kabukluya ait anlamları olan bir içecektir. Crusta, içinde helezon şeklinde soyulmuş limonun kabuğu bulunan, ihtişamlı görüntüsü olan lezzetli bir içkidir. Kenarı şekerlenmiş balon bardakta, kokteyl kirazı ile servis edilir. Crusta, bol kırık buzla sunulur. Kiralık buz kovası hizmetimizle aldığınız buz kovaları bu içecekte çok işe yarayacaktır.

  Mojito¸geleneksel bir Küba içkisidir. Mojito 5 malzemeden oluşur: rom, misket limonu, şeker,  soda, nane. Mojito şeker, yeşil nane ve kiralık buz kovası hizmetimizle ayağınıza getirdiğimiz buz kovaları ile birlikte servis edilebilir.

  Martini, beyaz şaraba benzer. Şeker, su, karamel, baharat, alkol çeşitli bitkileri içerir. Martininin alkol oranı %15-%20 arasındadır. Martini kadehinin ağzı geniştir. Kiralık buz kovası hizmetimizle aldığınız buz kovaları sayesinde soğuk martini ile davetlilerinize güzel bir akşam yaşatabilirsiniz.

   

  Buz Kovası Fiyatları


  Büyük çift cidarlı buz kovası, son dönemde çok kullanılan bir buz kovasıdır. Paslanmaz malzemesi ve izole kalınlığı buzların erimesini engellemektedir. Çift cidarlı olması en büyük avantajıdır. Ürün ölçüleri, 17 cm x 20,5 cm‘dir. En çok satılan ürünlerimizdendir. Küçük çift cidarlı buz kovası da, büyüğü kadar olmasa da ısı yalıtımında başarılı bir üründür. Güçlü yalıtımı ile buzların uzun süre saklanmasını sağlar. Ürün ölçüleri, 15,5 cm x 16,5 cm’dir. Akrilik buz kovaları, tasarımsal görünümleri ile düşük bütçesi olan müşterilerimize uygun bir alternatif olmaktadır. Organizasyon şirketleri bu ürünleri son zamanlarda çok fazla kullanmaktadır. Büyük çift cidarlı buz kovası fiyatları, küçük çift cidarlı buz kovası fiyatları, akrilik buz kovası fiyatları ve diğer buz kovası fiyatları için bizi arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz. Buz kovası fiyatları, alacağınız bu kovasının malzemesine, boyutuna, sayısına ve nakliye hizmetine göre değişkenlik göstermektedir. Piyasadaki buz kovası fiyatları ile karşılaştırdığımızda firmamızın fiyatları diğerlerine göre müşteriyi daha çok memnun etmektedir.

  Özet
  product image
  Ürün Puanı
  1star1star1star1star1star
  Kullanıcı Puanı
  4 based on 32 votes
  Marka
  Kirala360
  Ürün İsmi
  Buz Kovası
  Fiyat
  TRY 12
  Stok Durumu
  Available in Stock

  12 thoughts on “Buz Kovası Kiralama”

  1. kaç tip elinizde mevcut..?elinizde kaç adet mevcut..?teslim aşaması nasıl oluyor..?gün içinde teslim istesek mevcut mu..?taksitli fiyatınız ne olur..?

  2. görseldeki model var mı ..? varsa stok durumu ne , buzları yeterince serin tuttar mı ..? hijyenik bir şekilde buzları muhafaza eder mi ..? 10 tane kiralama bedeli ne ..?

  3. kaç tip ürün elinizde mevcut..?üründe renk seçeneği var mı..?ürünün ebatları nedir..?net ağırlık nedir..?teslim süreniz nedir..?

  4. görsel dışında elinizde ürün mevcut mu..?elinizde kaç adet ürün mevcut..?teslim aşaması nasıl oluyor..?gün içinde kaç tane teslim edebilirsiniz.?taksitli fiyatınız ne olur..?

  5. üründe model seçme şansı var mı..?üründe fiyatlandırma nasıl oluyor..?üründe renk seçeneği mevcut mu..?ürün teslim süreniz nedir..?100 tane için ürüne nakit fiyat ne olur..?

  6. metal olan modellerden var mı ..? varsa stok nedir ..? derinliği ne kadar ..? yanında İkram etmek için kaşığını da gönderir misiniz ..? fiyat nedir 5 tane için ..?

  7. restoran için kiralama yapabilir miyiz ..? 8 tane gönderebilir misiniz ..? ne kadar sürede teslim edersiniz ..? balıkesir e gönderim yapar mısınız ..? fiyat nedir ..?

  8. izmirdeki pub için kiralama yapabilir miyiz ..? il sınırınız var mı ..? 15 tane alabilir miyiz ..? yeterince soğuk tutar mı buzu ..? ürün metal mi .. ?

  9. nesrin özseren

   resimdekinin aynısı mı gelecek acaba ..? 9 tane var mı, sakaryaya gönderim yapar mısınız ..? bizmi gelip alacağız siz mi göndereceksiniz ..? fiyat ne olur en son .. ?

  10. merhaba sezonluk bir balıkçı işletmekteyiz iki aylık süre içerisinde buz kovası kiralama yapmak istiyoruz sizin sitenize denk geldik yukarıdaki buz kovası modelini beğendik aslında yukarı buz kovası modeli metal mi yoksa plastik mi ? biz metal olan buz kovası modelinden istiyoruz buz kovası modelinin yanında buzu tutup almak için metal şık bir maşa da gönderir misiniz ? buz kovası modelinin ölçüleri nedir ? sizde şu anda metal olan buz kovası modelinden kaç tane var ? bize 20 tane lazım her masa için metal buz kovası kiralaması yapmak istiyoruz sizden ve her buz kovası kiralama için de buz kovasının modeline uygun bir metal buz tutucu maşa istiyoruz ne kadar sürede gönderim yaparsınız acaba ? bizim adresimiz Beşiktaş ta Beşiktaş ın her noktasına buz kovası kiralama yapar mısınız? fiyat ne olur acaba ? buz kovası kiralama yaptığımızda siz kargoyla mı göndereceksiniz ürünleri yoksa kendiniz mi sevk edeceksiniz? buz kovalarına bir zarar gelir mi ? gelirse de değişim yapar mısınız ?? kolay gelsin dönüş bekliyoz sizlerden

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Whatsapp Telefon