Broşürlük Kiralama

Yapağınız sunumlar bir çok ekipman gerekebilir. Sizin de ihtiyacınız broşürlük kiralamak ise size bu ürünümüz en uygun sunuyoruz. Broşürlük kiralama hizmeti hakkında bilgi almak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz. Siz değerli müşterilerimize yılın her günü hizmet vermek için çalışıyoruz. Siz de broşürlük kiralama hizmeti isterseniz en kaliteli firmamızdan temin edebilirsiniz. en kaliteli plastik ya da ağaçlardan yapılan broşürlük kiralama hizmetini bizden başka yerden kiralamayı düşünmeyeceksiniz. Çünkü en ekonomik fiyatlara da olan broşürlük kiralama hizmeti ile cebinizi de yakmayacaksınız. Yılların bize kattığı deneyimi ile size hizmet vermekten dolayı mutluluk duyarız. Siz de broşürlük kiralama hizmeti hakkında soru ve isteklerinizi bizimle iletişime gerçek bildirebilirsiniz. Broşürlük kiralama hizmetini yapacağınız işler ile en iyi biçimde dosyalarınızı ayırabilir, sunum sırasında kolaylıkla bulabilirsiniz. Broşürlük kiralama hizmetini dileğiniz yere kadar getiriyoruz ve işiniz bittiğinde ise sizde geri alıyoruz. Sizde broşürlük kiralama hizmetini almak isterseniz bizi arayabilir ya da Whatsapp üzerinden mesaj atarak iletişime geçebilirsiniz. Broşürlük kiralama hizmeti firmamızdan temin ettiğiniz için güler yüzle ayrılacağınızın garantisini veriyoruz.

Fiyat ve Teklif Al

  Neden Kirala 360


  Kiralık Broşürlük


  İşleriniz için yapılacak toplantı, seminer gibi önemli günlerde aksilik olsun istemeyiz. Siz de kağıt ile yapacağınız sunumlarda kiralık broşürlük hizmetini alabilirsiniz. Kiralık broşürlük hizmeti ile siz değerli müşterilerimiz için en iyi hizmeti vermekten dolayı mutluluk duyarız. istediğiniz sunumlarda kiralık broşürlük hizmet için size yardımcı olmak için yılın her günü çalışıyoruz. Bizim için önemli olan sizin en iyi şekilde bizim hizmetimizi almanız. Kiralık broşürlük hizmetini en uygun fiyatlara firmamızdan temin ediyoruz. Dosyalarınızı ayırmak kiralık broşürlük hizmetini alabilirsiniz. Yılların verdiği deneyim ile kiralık broşürlük hizmeti ile de en kaliteli ürünlerimizi size sunuyoruz. Bizi seçtiğiniz için pişman olmayacağınızın garantisini veriyoruz. Siz de tercihinizin yanlış olmadığını bizi seçtiğiniz için doğru adres olduğunu anlayacaksınız. Kiralık broşürlük hizmeti hakkında bilgi almak isterseniz bizi arayabilir ya da Whatsapp üzerinden mesaj atarak iletişme geçebilirsiniz. İyi bir ayraç olan broşürlük hizmetiniz size sunuyoruz. Profesyonel ekibimiz ile size en iyi hizmet kalitesiyle çalışmaktayız. Bizim önemli olan sizin güler yüzle bizim firmamızdan memnun ayrılmanız. Yılın her günü size hizmet veriyoruz. Kiralık broşürlük hizmeti hakkında sorularınız ve istekleriniz hakkında bizimle iletişme geçebilirsiniz.

   

  Broşürlük Fiyatları


  Sizin de önemli görüşmelerinizde evraklarınızı ayrı ayrı koymak isterseniz size broşürlük hizmetini size sunuyoruz. Broşürlük fiyatları sizin de bütçenizi sarsmadan kiralayabileceksiniz. Siz değerli müşterilerimiz için yılın her günü broşürlük fiyatları en uyguna kiralama hizmetini size sunuyoruz. Siz de broşürlük fiyatları hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz bizimle iletime geçebilirsiniz. Size en iyi hizmet vermek için yılı her günü çalışıyoruz. Broşürlük fiyatları ekonomik olup sizin istediğiniz yere kadar hizmet veriyoruz. istediğiniz yeri bizinle iletişime geçtiğiniz adresini verin biz de istediğiniz gün broşürlük fiyatlarını en uyguna size getirelim. Kaliteli yapıda olan broşürlük fiyatları ile uygun fiyatta cebinizi yakmayacağının teminatını veriyoruz. bizim için önemli olan husus sizin aldığınız hizmetten memnun ayrılmanız. Size en uygun broşürlük fiyatlarını size sunuyoruz. Siz de bizi tercih ettiğiniz için pişman olmayacaksınız. Biz yıllarca bu sektörde deneyimli v kaliteli işler imza attık. Siz de istediğiniz ürünleri sipariş verirken düşünmeden kiralayabiliriniz. Siz değerli müşterilerimiz için en iyi hizmet hakkında bilgi olmak sterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bizi isterseniz arayabilir ya da Whatsapp üzerinden mesaj atarak iletişim kurabilirsiniz.

  Özet
  product image
  Ürün Puanı
  1star1star1star1star1star
  Kullanıcı Puanı
  4 based on 33 votes
  Marka
  Kirala360
  Ürün İsmi
  Broşürlük
  Fiyat
  TRY 80
  Stok Durumu
  Available in Stock

  12 thoughts on “Broşürlük Kiralama”

  1. merhaba, fuarda tanıtım yapmak için broşürlük kiralamak istiyoruz tam olarak kaç tane bröşür sığar? boyutları nedir? kargo size mi ait? kolayca taşınabilir mi?

  2. boyuutu nedir ..? taşıması kolay mı ..? her broşür sığar mı içerisinde ..? şeffaf mı yoksa beyaz falan mı rafların rengii ..?

  3. her boyutta broşür koyabilir miyiz..? yoksa sadece a4 broşür mü ..? 4 tane kiralasak fiyat ne olur ..? taşımasını siz mi yapacaksınız ..?

  4. ürün plastik mi metal mi ..? yere sabitlemesini nasıl yapacağız ..? kurulum size mi ait..? kargo da size aitse kargo firmasını seçebilir miyiz ..? fiyat nedir ..?

  5. Ne kadar broşür alır ..? Rüzgara dayanıklı mı ..? Kullanışlı mı ..? Metal mi plastik mi ..? 14 tane alsak kaça olur ..?

  6. ürün şeffaf mı metal mi ..? istedpimiz modeli seçebilir miyiz ..? ne kadar sürede teslim olur ..? bpyutu nedir..? 4 tane kiralayabilir miyiz ..?

  7. fuar için kiralama yapabilir miyiz ..? boyutu nedir , şeffaf olan modellerden kaç tane var ..? 6 tane kiralayabilir miyiz ..? fiayt ne olur ..?

  8. fuar organizasyonu için kiralayabilir miyiz ..? boyutu nedir, hangi maddeden üretiliyor ..? her boydan broşür sergileyebilir miyiz ..? 6 tane için fiyat nedir.. ?

  9. şeffaf olan modelden var mı ..? 3 haftalık kiralama yapabilir miyiz ..? 12 tane gönderiri misiniz ..? fiyat ne olur, çatalca tarafına taşıma yapar mısınız ..?

  10. feryal sünden

   ofismiz için kiralayabilir miyiz ..? ölçüleri nedir, 2 tane var mı , 2 aylı kiralama olur mu acaba, fiyat nedir .. ?

  11. şirket etkinliğimiz için kiralayabilir miyiz ..? ölçüleri nedir acaba, hangi maddeden üretiliyo, taşıması da size mi aiti, etkinlik bitince de almaya gelir misinzi ..?

  12. merhaba eylül un son haftası bir fuara katılacağız bize broşürlük lazım broşür koymak için 4 tane lazım 2 ön 2 arka kısım şeklinde yerleştireceğiz broşürlüklerimizi, sizden broşürlük kiralama yaptığımızda broşürler hangi maddeden üretilmektedir acaba plastik mi metal mi acaba ? broşürlüklerinizin tam olarak ölçüsü nedir acaba ? kaç tane broşür koyabiliriz mesela ?_ her boydan broşür koyabilir miyiz ? yoksa sadece a4 boyutunda olanları mı koyabiliriz acaba ? sizin getieceğiniz broşürlüklerin devrilme vs ihtimali var mı acaba ? devrilmemesi için bir önlem alacak mısınız ? biz plastik olan ve şeffaf olan broşürlüklerden 4 tane istiyortuz ne kadar tutar acaba fiyat olarak ? taşıması ve yerleştirmesi de size mi ait ? taşıma ve yerleştirme de dahil en son broşürlük kiralama fiyatınınz nedir acaba ? fuar alanı sarıyer de olacak sarıyer e de broşürlük kiralama yapıyor musunuz ?

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Whatsapp Telefon