Broşürlük Kiralama

Yapağınız sunumlar bir çok ekipman gerekebilir. Sizin de ihtiyacınız broşürlük kiralamak ise size bu ürünümüz en uygun sunuyoruz. Broşürlük kiralama hizmeti hakkında bilgi almak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz. Siz değerli müşterilerimize yılın her günü hizmet vermek için çalışıyoruz. Siz de broşürlük kiralama hizmeti isterseniz en kaliteli firmamızdan temin edebilirsiniz. en kaliteli plastik ya da ağaçlardan yapılan broşürlük kiralama hizmetini bizden başka yerden kiralamayı düşünmeyeceksiniz. Çünkü en ekonomik fiyatlara da olan broşürlük kiralama hizmeti ile cebinizi de yakmayacaksınız. Yılların bize kattığı deneyimi ile size hizmet vermekten dolayı mutluluk duyarız. Siz de broşürlük kiralama hizmeti hakkında soru ve isteklerinizi bizimle iletişime gerçek bildirebilirsiniz. Broşürlük kiralama hizmetini yapacağınız işler ile en iyi biçimde dosyalarınızı ayırabilir, sunum sırasında kolaylıkla bulabilirsiniz. Broşürlük kiralama hizmetini dileğiniz yere kadar getiriyoruz ve işiniz bittiğinde ise sizde geri alıyoruz. Sizde broşürlük kiralama hizmetini almak isterseniz bizi arayabilir ya da Whatsapp üzerinden mesaj atarak iletişime geçebilirsiniz. Broşürlük kiralama hizmeti firmamızdan temin ettiğiniz için güler yüzle ayrılacağınızın garantisini veriyoruz.

Fiyat ve Teklif Al

Neden Kirala 360


Model Seçebilirsin

Adet Seçebilirsin

Nakliyat Seçebilirsin

Ekstra Personel Seçebilirsin

Tarih Seçebilirsin

Kiralık Broşürlük


İşleriniz için yapılacak toplantı, seminer gibi önemli günlerde aksilik olsun istemeyiz. Siz de kağıt ile yapacağınız sunumlarda kiralık broşürlük hizmetini alabilirsiniz. Kiralık broşürlük hizmeti ile siz değerli müşterilerimiz için en iyi hizmeti vermekten dolayı mutluluk duyarız. istediğiniz sunumlarda kiralık broşürlük hizmet için size yardımcı olmak için yılın her günü çalışıyoruz. Bizim için önemli olan sizin en iyi şekilde bizim hizmetimizi almanız. Kiralık broşürlük hizmetini en uygun fiyatlara firmamızdan temin ediyoruz. Dosyalarınızı ayırmak kiralık broşürlük hizmetini alabilirsiniz. Yılların verdiği deneyim ile kiralık broşürlük hizmeti ile de en kaliteli ürünlerimizi size sunuyoruz. Bizi seçtiğiniz için pişman olmayacağınızın garantisini veriyoruz. Siz de tercihinizin yanlış olmadığını bizi seçtiğiniz için doğru adres olduğunu anlayacaksınız. Kiralık broşürlük hizmeti hakkında bilgi almak isterseniz bizi arayabilir ya da Whatsapp üzerinden mesaj atarak iletişme geçebilirsiniz. İyi bir ayraç olan broşürlük hizmetiniz size sunuyoruz. Profesyonel ekibimiz ile size en iyi hizmet kalitesiyle çalışmaktayız. Bizim önemli olan sizin güler yüzle bizim firmamızdan memnun ayrılmanız. Yılın her günü size hizmet veriyoruz. Kiralık broşürlük hizmeti hakkında sorularınız ve istekleriniz hakkında bizimle iletişme geçebilirsiniz.

7/24 Whatsapp
0537 584 98 44
Nakliyat
Tüm Ürünlerimizde nakliyat
Hijyen
Hijyen ve Temizlik
Telefon Randevu
7/24 Telefon ile Randevu

Broşürlük Fiyatları


Sizin de önemli görüşmelerinizde evraklarınızı ayrı ayrı koymak isterseniz size broşürlük hizmetini size sunuyoruz. Broşürlük fiyatları sizin de bütçenizi sarsmadan kiralayabileceksiniz. Siz değerli müşterilerimiz için yılın her günü broşürlük fiyatları en uyguna kiralama hizmetini size sunuyoruz. Siz de broşürlük fiyatları hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz bizimle iletime geçebilirsiniz. Size en iyi hizmet vermek için yılı her günü çalışıyoruz. Broşürlük fiyatları ekonomik olup sizin istediğiniz yere kadar hizmet veriyoruz. istediğiniz yeri bizinle iletişime geçtiğiniz adresini verin biz de istediğiniz gün broşürlük fiyatlarını en uyguna size getirelim. Kaliteli yapıda olan broşürlük fiyatları ile uygun fiyatta cebinizi yakmayacağının teminatını veriyoruz. bizim için önemli olan husus sizin aldığınız hizmetten memnun ayrılmanız. Size en uygun broşürlük fiyatlarını size sunuyoruz. Siz de bizi tercih ettiğiniz için pişman olmayacaksınız. Biz yıllarca bu sektörde deneyimli v kaliteli işler imza attık. Siz de istediğiniz ürünleri sipariş verirken düşünmeden kiralayabiliriniz. Siz değerli müşterilerimiz için en iyi hizmet hakkında bilgi olmak sterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bizi isterseniz arayabilir ya da Whatsapp üzerinden mesaj atarak iletişim kurabilirsiniz.

Özet
product image
Ürün Puanı
1star1star1star1star1star
Kullanıcı Puanı
3.5 based on 19 votes
Marka
Kirala360
Ürün İsmi
Broşürlük
Fiyat
TRY 47
Stok Durumu
Available in Stock
Subscribe
Bildir
guest
12 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
sefa

merhaba, fuarda tanıtım yapmak için broşürlük kiralamak istiyoruz tam olarak kaç tane bröşür sığar? boyutları nedir? kargo size mi ait? kolayca taşınabilir mi?

nevzat

boyuutu nedir ..? taşıması kolay mı ..? her broşür sığar mı içerisinde ..? şeffaf mı yoksa beyaz falan mı rafların rengii ..?

recai

her boyutta broşür koyabilir miyiz..? yoksa sadece a4 broşür mü ..? 4 tane kiralasak fiyat ne olur ..? taşımasını siz mi yapacaksınız ..?

ferudun

ürün plastik mi metal mi ..? yere sabitlemesini nasıl yapacağız ..? kurulum size mi ait..? kargo da size aitse kargo firmasını seçebilir miyiz ..? fiyat nedir ..?

hamidiye

Ne kadar broşür alır ..? Rüzgara dayanıklı mı ..? Kullanışlı mı ..? Metal mi plastik mi ..? 14 tane alsak kaça olur ..?

gökberk öz

ürün şeffaf mı metal mi ..? istedpimiz modeli seçebilir miyiz ..? ne kadar sürede teslim olur ..? bpyutu nedir..? 4 tane kiralayabilir miyiz ..?

ademcan yön

fuar için kiralama yapabilir miyiz ..? boyutu nedir , şeffaf olan modellerden kaç tane var ..? 6 tane kiralayabilir miyiz ..? fiayt ne olur ..?

erkut selcan

fuar organizasyonu için kiralayabilir miyiz ..? boyutu nedir, hangi maddeden üretiliyor ..? her boydan broşür sergileyebilir miyiz ..? 6 tane için fiyat nedir.. ?

sefa mezban

şeffaf olan modelden var mı ..? 3 haftalık kiralama yapabilir miyiz ..? 12 tane gönderiri misiniz ..? fiyat ne olur, çatalca tarafına taşıma yapar mısınız ..?

feryal sünden

ofismiz için kiralayabilir miyiz ..? ölçüleri nedir, 2 tane var mı , 2 aylı kiralama olur mu acaba, fiyat nedir .. ?

ünal bodur

şirket etkinliğimiz için kiralayabilir miyiz ..? ölçüleri nedir acaba, hangi maddeden üretiliyo, taşıması da size mi aiti, etkinlik bitince de almaya gelir misinzi ..?

feriha

merhaba eylül un son haftası bir fuara katılacağız bize broşürlük lazım broşür koymak için 4 tane lazım 2 ön 2 arka kısım şeklinde yerleştireceğiz broşürlüklerimizi, sizden broşürlük kiralama yaptığımızda broşürler hangi maddeden üretilmektedir acaba plastik mi metal mi acaba ? broşürlüklerinizin tam olarak ölçüsü nedir acaba ? kaç tane broşür koyabiliriz mesela ?_ her boydan broşür koyabilir miyiz ? yoksa sadece a4 boyutunda olanları mı koyabiliriz acaba ? sizin getieceğiniz broşürlüklerin devrilme vs ihtimali var mı acaba ? devrilmemesi için bir önlem alacak mısınız ? biz plastik olan ve şeffaf olan broşürlüklerden 4 tane istiyortuz ne kadar tutar acaba fiyat… Read more »