Bozacı Standı Kiralama


Gelenekselleşmiş tatlarımız içerisinde yer alan boza hem tadıyla hemde sokaklarda karşımıza çıkarak bize hissettirdiği o samimi duygu ve zevk ile kendisini sevdirmektedir. Uygulayacağınız organizasyonda kullanabileceğiniz bozacı standı kiralaması hizmeti vermekteyiz. Tat kalitesi yüksek olan bozalarımız ve işlerinin ehli olan bozacı arkadaşlarımız ile bizlerden yapacağınız bozacı standı kiralama hizmeti ile birlikte güzel bir organizasyona imza atabilirsiniz. Şölen, festival ve her türlü organizasyonda tercih edilebilecek olan bozacı standı kiralaması yapmaktayız. Bozası standı kiralaması yaparak gelecek olan misafir ve konuklarınızı daha samimi bir ortam ile iç içe bırakabilirsiniz. Siz değerli müşterilerimizin bizlerden yapacak olduğu bozacı standı kiralaması hizmetinden çok memnun kalacaksınız. Oldukça iyi malzemelerden yapılan son derece tadı güzel olan bozalarımız ile müşterilerinizi buluşturmak isteyebilirsiniz. Bozacı standı kiralaması yaparak bunu sağlayabilirsiniz. Firmamızın sağladı bozacı kiralama hizmeti ile organizasyonunuza renk katacak ve geleneksel tatları tercih etmeniz açısından katılımcı ve misafirleriniz için farklı bir ortam kurmuş olacaksınız. Bozacı standı kiralaması hizmetinde sizlere bozadan anlayan işinde oldukça başarılı olan bir bozacı arkadaşımız eşlik etmektedir. Siz değerli müşterilerimize kaliteli, güvenilir ve bir o kadar da sağlıklı bir hizmet sunmak için çalışmaktayız. Bizleri gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Organizasyonunuza sevilen bir tat eklemek oldukça güzel bir seçim olacaktır.

Fiyat ve Teklif Al

  Neden Kirala 360


   

  Kiralık Bozacı Standı


  Organizasyonunuzda yaratacağınız geleneksel ahenk ile katılımcı ve misafirlerinizi en az bizlerin sizleri verdiğimiz hizmetten memnun ettiğimiz kadar memnun etmiş olacaksınız. Siz değerli müşterilerimizin kiralık bozacı standı hizmetimizden yararlanarak kaliteli bir organizasyon sağlamanız amacı ile çalışmaktayız. Firmamızın güvenilir olması ve oldukça sağlıklı bir şekilde çalışması tercihinizde önemli rol oynayacaktır. Kiralık bozacı standlarımız olukça titiz ve işlerinde başarılı çalışma arkadaşlarımızın ellerindedir. Bizden yapacağınız kiralık bozacı standlarımızda en az bozalarımız kadar kaliteli ve bir o kadar iyi malzemeler ile üretilmişlerdir. Yılın her dönemi firmamızdan kiralama hizmeti alabilirsiniz. Estetik anlamda da o istediğiniz ahengi sizlere ve misafirlerinize verecek olan kiralık bozacı stanlarımız sizleri beklemektedir. Bizleri tercih ederek yaptığınız bu seçimden hiç pişman olmayacaksınız. Kiralık bozacı standlarımız her koşula uyum sağlamakla birlikle çok seçeneklidir. Yapacağınız organizasyonda hayal ettiniz kiralık bozacı standlarını bizlerde bulabilirsiniz. Siz değerli müşterilerimizin yüzünü güldürmek en temel amacımızdır.

   

  Bozacı Standı Fiyatları


  Her zaman sizler için kaliteli ve güvenilir hizmet sunmaktayız. Yiyecek ve içecek hizmetlerinde hijyen ve sağlık çok önemlidir bu yüzden dikkat ettiğimiz en önemli nokta hijyen ve sağlıktır. Bunun yanı sıra bozacı standı fiyatlarımız oldukça uygundur. Her cebe uyum sağlayan bozacı standı fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi için müşteri hizmetlerimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Bozacı standı fiyatlarımız ile ilgili bilgiyi bizlere WhatsApp üzerinden ulaşarakta sağlayabilirsiniz. Sizleri memnun edecek olan bozacı standı fiyatlarımız ile tercih konusunda doğru bir seçim yapmanıza yarar sağlayacaktır. Her cebe uyumlu olan ve organizasyonunuzda sizleri memnun edecek olan bozacı standı fiyatlarımızı öğreniniz. Bozacı standı fiyatlarımız hakkında bilgi edinirken istek ve dilekleriniz bizler için çok önemlidir. Bu yüzden istek ve dileklerinizi son derece uygun olan bozacı standı fiyatlarımız hakkında yaptığınız görüşmeler esnasında belirtmeyi unutmayınız. Firmamız için en temel unsurlar siz değerli müşterilerimizin de dikkat ettiği noktalardır. Kaliteli bir hizmet sunmak için her şeye dikkat etmekteyiz. Sizlerin de memnun kalacağı hizmet sunuyor olmaktan onur duyuyoruz. Organizasyonunuzda sizleri mağdur etmeyecek aksine çok rahat bir ortam yaratacak düzeyde hizmet vermekteyiz.

  Özet
  product image
  Ürün Puanı
  1star1star1star1star1star
  Kullanıcı Puanı
  4.5 based on 45 votes
  Marka
  Kirala360
  Ürün İsmi
  Bozacı Standı
  Fiyat
  TRY 650
  Stok Durumu
  Available in Stock

  6 thoughts on “Bozacı Standı Kiralama”

  1. satış elemanı da sağlayacak mısınız ..? plastik mi yoksa cam bardakta mı servis edeceksiniz ..? seçme şansımız var mı malzemeleri..? 1 günlük kiralama bedeli ne ..? yakşalık 100 kişiye servis yapabilir misiniz ..?

  2. çetin yenidağ

   üzeirne tarçın ve leblebi de koyarak servis eder misiniz ..? servis elemanı da gelecek mi ..? 3 kişi gönderebilir misiniz ..? fiyat ne olur acaba ..? saatlik ücret nedir ..?

  3. 50 kişilik servis yapabilir misiniz ..? malzemeleri de siz mi getireceksiniz ..? her şey dahil fiyat nedir ..? 3 saatlik kiralama yapabilir miyiz .. ? boza biterse ekleme yapar mısınız ..?

  4. kış ayların boyunca kiralama yapabilir miyiz ..? kendimiz satabilmek için kiralasak olur mu, malzemeleri de siz mi getireceksiniz, bittikçe sizden alabilirl miyiz ..? fiyat nedir ..?

  5. merhaba bir bozacı arabası standı gibi bir şey kiralamak istiyoruz ama ocak ayında bir yer açacağız onun açılış günü dağıtmak için bozacı standı kiralamak istiyoruz şşimdiden fiyat bilgisi alabilir miyiz sizden acaba ? açılışa kaç kişinin geleceği belli değil o yüzden belli bir kişi sayısı veremiyoz size ne kadar olur acaba bir günlük açılış için bozacı standı kiralama ? sizden bozacı standı kiralama yaptığımızda bozacı arabası mı göndereceksiniz ? bozaları da siz mi yapıyorsunuz acaba ? içine hangi malzemeleri koyacaksınız ? size hijyen konusunda güvenebilir miyiz acaba ? bozaları hangi bardak ile servis edeceksiniz acaba ? plastik bir bardakla mı servis edeceksiniz ? plastik olsa daha iyi daha pratik olur orta boyda olsun ama plastik bardaklar da, bizim aöılışı yapacağımız adres pendik pendik e ocak ayında bir günlüğüne bozacı standı kiralama ne kadar tutar acaba ?

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Whatsapp Telefon