Bozacı Arabası Kiralama 


Geleneksek içeceklerimizden olan boza, yüzyıllardır bu topraklarda tüketilen, lezzetli ve sağlık açısından oldukça faydalı bir içecektir. Boza tüketimi geçmişe oranla günümüzde daha az tüketilmektedir ve milli değerlere önem veren bir firma olarak bu geleneği sürdürmek adına tüm Türkiye’ye bozacı arabası kiralama hizmeti sunmaktayız.

Boza; içerisinde irmik, şeker, su bulunan, daha çok kış aylarında tüketilen bir içecek olmasına rağmen yazın artan organizasyonlarda revaçta olan bir hizmet haline gelmiştir. Kış aylarında tüketimi sıcak tercih edilen bozalar, yaz aylarında soğuk olarak tüketilebilir olduğundan Türkiye’ye gibi sıcak bir coğrafyada sıklıkla tercih edilmektedir. Boza, yoğun kıvamı, lezzeti, tarçın ve lebleli ile yapılan şık sunumu ile birlikte etkinlik ve davetlerinizde kullanabileceğiniz çok şık bir kiralama hizmetidir.

Eski yıllarda oldukça popüler olan sokak bozacıları günümüzde yok denecek kadar azdır. Böyle bir değişim sonucunda yaşanan ve hissedilen eksiklikler firmamız tarafından tekrar giderilmek istenmiştir. Bozacı arabası kiralama sayesinde birçok organizasyonda bozacı ekibimizle görev aldık, bu görevin üstesinden yüksek bir müşteri memnuniyeti ile çıktık. Sizden gelen lezzet talepleri doğrultusunda bozacı arabası kiralama işimizi geliştirdik. Firmamızdan bu hizmeti tercih ettiğinizde şık ve yeni model bozacı arabalarımız, boza konusunda yıllarca ekmek vermiş bozacı arkadaşlarımız, bozacı arabası nakliyesi, boza yapımı ve servis işlemlerimiz size teklif ettiğimiz fiyatın içinde olacaktır. Bozamızda kullanılan tüm malzemeler doğaldır ve hiçbir katkı maddesi içermez. Besin değerleri oldukça yüksektir. Boza servisi yapan çalışanlarımız güleryüzlü, bu işe yıllarca gönül vermiş deneyimli çalışanlarımızdır. Sizler de davetlerinizde, açılışlarınızda, çeşitli etkinliklerinizde konuklarınıza farklı bir deneyim yaşatmak isterseniz iletişim numaramızdan fiyat ve hizmet içeriğimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Fiyat ve Teklif Al

  Neden Kirala 360


  Model Seçebilirsin

  Adet Seçebilirsin

  Nakliyat Seçebilirsin

  Ekstra Personel Seçebilirsin

  Tarih Seçebilirsin

  KİRALIK BOZACI ARABASI


  Çok sağlıklı olarak bilinen boza içerisinde protein, kalsiyum,fosfor, çinko, demir gibi mineraller ve B1, B2, A ve E vitaminleri bulunur. İçerisindeki B12 vitamini saç ve cilde canlılık sağlar. Bozada bulunan çeşitli minareller sayesinde vücut direnci artar. Boza tüketimi sayesinde nezle, soğuk algınlığı ve hatta zorlu bir süreç ile geçen grip hastalığınızı daha kısa bir sürede atlatabilirsiniz. Boza öksürüğü azaltır, kanserojen maddelerin vücutta birikmesini engeller, kalp ve damar sistemini güçlendirir, sindirim sisteminize yardımcı olur. Bozada bulunan asit, bağırsak temizliğinde önemli rol oynar. Günümüzün zorlu şartlarından kaynaklanan stres seviyenizi düşürme gibi rahatlatıcı bir etkisi de vardır.

  Bozanın tüm bu faydalarından hem kendiniz hem de sevdiklerinizin yararlanmasını isterseniz kiralık bozacı arabası kiralama hizmetimizden her türlü organizasyonlarınızda faydalanabilirsiniz. Kiralık bozacı arabası hizmetimizde bulunan arabalar son derece şık ve yenidir. Kiralık bozacı arabası renklerimiz çeşitlidir. Kiralık bozacı arabası seçimlerinizde birden fazla araba modeli ile sizlere hizmet vermekte ve bizimle iletişim halinde sizlere tüm kolaylıkları sağlamaktayız.

  7/24 Whatsapp
  0537 584 98 44
  Nakliyat
  Tüm Ürünlerimizde nakliyat
  Hijyen
  Hijyen ve Temizlik
  Telefon Randevu
  7/24 Telefon ile Randevu

  BOZACI ARABASI FİYATLARI

  Bozacı arabası fiyatlarımız farklı tasarım ve renk seçimlerinize göre değişiklik göstermektedir. Bu nedenle satın alma işlemlerinizi tamamlamadan önce bütçenize uygun bozacı arabası fiyatları hakkında konuşmak için firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Konuklarınıza bahçenizde şık bir servis yapabileceğiniz gibi, benzer organizasyonlarınızda kullanmak üzere firmamız üzerinden bozacı arabası satın alabilirsiniz.Soğuk kış aylarında mekanınızda şık bir boza ikramı yapmak isterseniz uygun bozacı arabası fiyatlarımız ile hizmetimizden destek alabilirsiniz. Yazın, yazlık yörelerde bulunan yerli ve yabancı turistlere soğuk boza satışı yaparak güzel paralar kazanabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken iletişim adreslerimizden bize ulaşarak bozacı arabası fiyatlarımız hakkında bizden bilgi almak olacaktır.

  Özet
  product image
  Ürün Puanı
  1star1star1star1star1star
  Kullanıcı Puanı
  4.5 based on 50 votes
  Marka
  Kirala360
  Ürün İsmi
  Bozacı Arabası
  Fiyat
  TRY 550
  Stok Durumu
  Available in Stock

  16 Comments

  1. keriman
   Nisan 14, 2019

   kaç kişilik boza çıkar? bir günlük ücretiniz nedir? malzemeleriniz hijyenik mi? sadece arabayı mı kiralıyorsunuz yoksa servis yapacak biri de oluyor mu?

   • Kirala360destek
    Ağustos 25, 2019

    Genellikle en az yüz kişilik boza, arabası kiralaması yapıyoruz. bir gün ücretimiz 780 liradır. Malzemeler TSE onaylı hijyeniktir sadece Arabi kiralamıyor serviste yapıyoruz.

  2. necmeddin
   Nisan 29, 2019

   içerisinde malzemeler de oalacak mı ..? servis edeceğimiz bardakları da siz mi getireceksiniz ..? yoksa biizm mi almamız gerekecek ..?

   • Kirala360destek
    Ağustos 25, 2019

    Tabiki içerisinde malzemeler dolacak. Servis edeceğimiz, karton bardaklı bizler getireceğiz. Sizin herhangi bir malzeme almamıza ihtiyaç yoktur.

  3. hüsnü
   Mayıs 4, 2019

   servis edecek kişi de gelecek mi ..? bir günlük kiralama ne kadar ..? plastik bardaklarla mı servis yapacaksınız ..? deneyimli mi gelecek kişi ..? araba görseldeki gibi mi ..?

   • Kirala360destek
    Ağustos 25, 2019

    Boza, arabasını servis edecek kişi gelecek. Bir günlük kiralama, bazı zamanlarda 700 liradan başlamaktadır. Karton bardaklarla servis yapmaktayız. elemanlarımız, gayet deneyimli Ve eğitimlidirler Araba görselin aynısıdır

  4. Adnan zor
   Mayıs 22, 2019

   Yazın da kiralayabilir miyiz..? Kaç kişilik boza çıkar ..? Bütün malzemeleri getirecek misiliz ..? Ne kadar sürede teslim olur ..? Fiyat nedir ..?

   • Kirala360destek
    Ağustos 25, 2019

    Yaz kış her mevsimde Bozacı, arabası, kiralamak mümkündür. bütün malzemeler, servisle birlikte gönderilmektedir. Bir günlük süre içerisinde teslim edilebilir. Fiyatlar konusunda, firmamızı Telefon yolu ile arayarak öğrenebilirsiniz.

  5. mevlüt ondan
   Haziran 12, 2019

   araba ne kadar geniş acaba ..? tüm malzemeler de olalcak mı içinde ..? 70 kişilik servis yapabilir miyiz ..? servis elemanı da gönderir misiniz ..? her şey dahil fiyat nedir ..?

   • Kirala360destek
    Ağustos 25, 2019

    Araba, yaklaşık birbuçuk metre genişliğindedir tüm malzemeler Fiyata dahil olacaktır. En az yüz kişilik servis yapıyoruz. Servis elemanlarını göndererek, fiyatları, herşey dahil ediyoruz.

  6. muhsin azat
   Haziran 20, 2019

   80 kişilik servis yapabilir misiniz ..? servis elamanı da gelecek mi ..? bardaklar ne kadar geniş ..? plastik bardakla mı servis yapacaksınız ..? fiyat ne dir en son ..?

   • Kirala360destek
    Ağustos 25, 2019

    Genellikle yüz kişilik servis yapmaktayız. çalışmalara, servis elemanları da dahildir. Bardaklar gayet geniştir. Plastik bardak değil, karton bardak kullanıyoruz. fiyatları firmamızı arayarak öğrenebilirsiniz. .

  7. okan mert
   Haziran 22, 2019

   avm girişi için kiralayabilir myiiz ..? bir günlük kiralama olur mu ..? ne kadar olur fiyat ..? servis elemanı ve malzemeler dahil fiyat nedir ..? malzemeler taze ve hijyenik mi ..?

   • Kirala360destek
    Ağustos 25, 2019

    Avm girişlerinde, kiralama yapabilirsiniz bir günlük kiralama, tabiki olabilir. Nekadar olacağını ki şirketimizi arayarak öğrenebilirsiniz, servis elemanı ve malzemeler fiyatları dahildir malzemeler gayet taze ve hijyeniktir

  8. turgay
   Ağustos 25, 2019

   merhaba eylül ayının sonunda sokakta kendimiz satmak için kiralamak istiyoruz bozacı arabasını, sizden bozacı arabası kiralama yapsak eylül ün sonunda hemen getirebilir misiniz ? sadece bozacı arabası mı kiralama yapacaksınız ? boza ve diğer malzemeler de olacak mı bozacı arabasının içerisinde acaba ? üzerine tarçın falan da koyarak servis etmemiz için tarçın da olacak mı araba da ? bardakları da siz getirir misiniz acaba ? bozacı arabası kiralama yaptığımızda getireceğiniz bozacı arabasının ölçüleri tam olarak ne kadar acaba ? bozacı arabanızın üzerinde tente gibi bir şey var mı ? yağmurlu havalarda rüzgar yağmur geçirir mi acaba ? biz bir aylık bir süre için kiralama yapmak istiyoruz bir aylık kiralama boyunca mazlemeler bitince de sizden almaya devam edebilir miyiz acaba ?

   • Kirala360destek
    Ağustos 25, 2019

    öncelikle merhabalar, Bozacı, arabası, bizlerde sadece bozanı Bozacı, arabası, değil bozasıyla dağıtıcısıyla ekipmanıyla birlikte kiralanmaktadır bu yüzden aylarca Kiralama yapmamız mümkün değil sadece günlük, boza kiralaması yapıyoruz.

  Leave a Reply