Boks Eldiveni Kiralama


Organizasyonlarınızda farklı bir eğlence aleti olarak kullanılabilecek boks eldiveni kiralama hizmetini siz değerli müşterilerimiz için vermekteyiz. Boks eldiveni kiralaması yaparak organizasyonunuza farklı bir hava katabilirsiniz. Boks eldiveni kiralaması yaparak boks çuvalına vuruş yaptırabilirsiniz aynı zamanda boks makinasına da vuruş yaptırabilirsiniz. Boks eldiveni kiralayarak misafirleriniz katılımcı ve konuklarız arasında tatlı rekabetlere yol açabilir oluşturduğunuz ortamı eğlenceli bir hale getirebilirsiniz. Tamamen siz değerli müşterilerimizin istekleri doğrultusuna ilerleyip yine siz değerli müşterilerimizin belirtiğiniz noktalara göre hareket etmekteyiz. Boks eldiveni kiralama hizmetimiz her yaşa uygundur. Her yaş için boks eldiveni kiralaması yapmaktayız. Aynı zamanda can yakmayan ve tamamen eğlence amaçlı olan boks eldivenlerimiz güvenlik standartlarını aşmayacak şekilde oluşturulmuştur. Siz değerli müşterilerimizin organizasyonlarında yer almaktan dolayı mutluluk duyacağız. Organizasyonunuzu eğlenceye çevirmek istiyorsanız küçük dokunuşlar her zaman daha eğlenceli yapacaktır. Ve sizlerin de bu seçimiyle organizasyonunuz renklenecektir. Kullanım şekli oldukça fazla olan boks eldiveni kiralamasıyla misafir konuk ve katılımcılarınızı eğlenceli ve bir o kadar da çekişmeli dakikalar ile baş başa bırakabilirsiniz. Siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti bizler için her şeyden önde gelmektedir. Son derece kaliteli ve birinci sınıf malzemeler ile oluşturulan boks eldivenlerimiz sizlerin beğenisine sunulmuştur. Yapacağınız kiralama hizmetinden pişman olmayacaksınız.

Fiyat ve Teklif Al

  Neden Kirala 360


   

  Kiralık Boks Eldiveni


  Yapacağınız organizasyonda çeşitli amaçlar ile kullanılabilecek kiralık boks eldiveni hizmetini sizlere sunmaktan gurur duyuyoruz. Kiralık boks eldivenleri ile yediden yetmişe her yaş grubunu çeşitli aktiviteler sayesinde eğlendirebilirsiniz. Organizasyonunuzu renklendirecek adeta tatlı bir rekabet ortamı oluşturacak olan kiralık boks eldiveni hizmetini firmamız tarafından sizlere sağlamaktayız. İstediğiniz her gün ve saatte kiralık boks eldivenlerimiz hakkında bilgi alabilir ve yine kiralık boks eldiveni hizmetimizden anında yararlanabilirsiniz. Oldukça kaliteli ve güvenli olan kiralık boks eldivenlerimiz ile sizleri olduğu kadar misafirlerinizi de şenlik tadında anlar bekliyor demektir. Kiralık boks eldiveni hizmetimiz ile siz değerli müşterilerimizin organizasyonlarında yer almak son derece keyif verici nitelikte olacaktır. Kiralık boks eldivenleri ile organizasyonlarınızda çeşitli aktiviteler oluşturabilir ve yine aynı şekilde kiralık boks eldiveni ile misafir ve konuklarınıza keyifli dakikalar yaşatabilirsiniz. Kiralık boks eldivenlerinin de içinde bulunduğu bir organizasyonun eğlenceli olacağı aşikar ve bu hizmeti tercih ederek en doğru kararı vermiş olursunuz. Bizlerden yapacağınız kiralama uygulamasından çok memnun kalacaksınız.

   

  Boks Eldiveni Fiyatları


  Çeşitli organizasyonlarda güvenli bir şekilde kullanılabilecek boks eldiveni fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi için müşteri hizmetlerimiz ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Boks eldiveni fiyatlarımız uygundur. Her bütçeye uyum sağlayan ve sizleri üzmeyerek aksine mutlu edecek olan boks eldiveni fiyatlarımız hakkında bilgiye bizlere WhatsApp üzerinden ulaşarakta öğrenebilirsiniz. Boks eldiveni fiyatlarımız sizler için en uygun şekilde düzenlenmiştir. Bunun yanı sıra boks eldiveni fiyatlarımızın her bütçeye uyum sağlaması siz değerli müşterilerimizi sevindirecektir. Yaptığımız bu kiralama hizmetinde bizler için her şeyden önemlisi müşteri memnuniyetidir. Bu yüzden hem kaliteli hizmet anlamında hemde boks eldiveni fiyatlarımızın uygunluğu anlamında sizleri memnun edecek bir kuruluşuz. Siz değerli müşterilerimizin üzerinden yük alacak şekilde belirlenmiş olan boks eldiveni fiyatlarımız ile ilgili bilgileri bizlere ulaşarak sağlayabilirsiniz. Dilediğiniz her gün ve her saatte boks eldiveni fiyatları hakkında bilgileri öğrenebilir ve siparişinizi verebilme imkanına sahipsiniz. Şirket olarak titiz çalışmamızın yanı sıra kaliteye önem vermekteyiz. Ve siz değerli müşterilerimizin bu hususta dikkatli olduğunuzu bilmekteyiz. Sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına her gün kendimizi geliştirerek çalışmaktayız.

  Özet
  product image
  Ürün Puanı
  1star1star1star1star1star
  Kullanıcı Puanı
  4 based on 29 votes
  Marka
  Kirala360
  Ürün İsmi
  Boks Eldiveni
  Fiyat
  TRY 30
  Stok Durumu
  Available in Stock

  11 thoughts on “Boks Eldiveni Kiralama”

  1. Eldivenler yeterince sağlam mı ..? Kaç tane gönderebilirsiniz ..? Stok durumunuz nedir..? Hangi markanın ürünleri gelecek..? Renk seçebilir miyiz ..?

  2. üründe marka seçebilir miyiz ..? istediğimiz rengide seçmemeiz mümkün mü ..? üzerine sporcuların ismini de yazabilir misiniz ..? 3 aylık kiralayabilir miyiz ..? fiyat ne olur ..?

  3. üründe renk seçeneği mevcut mu..?üründe marka seçenekleri nedir..?ürüne nakit ödemede indirim olur mu..?ürün teslim süreniz nedir..?gün içinde teslim etme şansınız var mı..?

  4. Boks eldivenleri rahat mı ..? Yeterince sağlam mı ..?Ne kadar sürede teslim edersiniz ..? Fiyat ne dir ..? Renk ve marka seçebilir miyiz ..?

  5. ne kadar kaliteli ürünler ..? hemen parçalanır mı ..? renk ve marka seçebilir miyiz ..? herkesin eline uyar mı acaba ..? 13 tane gönderebilir misiniz ..?

  6. profestoneller için de uygun yapıda mı ..? her ele uyum sağlar mı ..? ne kadar var elinizde ..? 20 tane kiralayabilr miyiz ..? fiyat nedir ..?

  7. boks salonumuz için uzun süreli kiralama yapabilir miyiz ..? 2 ay kiralama olur mu ..? 60 tane alsak indirim olur mu ..? bursaya servis var mı ..? fiyat ne olur en son ..?

  8. merhaba spor salonumuz için boks dersleri vereceğiz bir aylık sürede bir aylık süre için sizden boks eldiveni kiralama yapabilir miyiz acaba ? resimdeki modellerden mi seçim yapacağız yoksa sizin elinizde farklı modeller mi var acaba ? boks eldivenlerini biz sizin elinizdeki modelleri de görüp seçebilir miyiz ? bize resmini de atabilirsiniz size de uyarsa, siyah ve kırmızı renklerde istityoruz sağlam yapıda olmasının istiyoruz gerisi çok da önemli değil marka fark etmez bize, 6 tane boks eldiveni 6 tane boks eldivenini bir aylık süre için kiralayabilir misiniz bize ? bizim spor salonumuz gebze de gebze ye kırmızı ve siyh renklerde 6 tane boks eldiveni kiralama yapar mısınız bir aylığına ? taşımasını nasıl yapacağız ? kargoyla mı göndereceksnizn? kargoyla da gönderebilirsiniz kargo bize mi ait acaba ? en son her şey dahil fiyatınız nedir ?

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Whatsapp Telefon