Bira Bardağı Kiralama


Organizasyonlarınızda ya da etkinliklerinizde rahatlıkla kullanabileceğiniz bira bardağı kiralama hizmetimiz ile sizlere en güzel hizmeti vermekteyiz. Bizlerden en iyi hizmeti almak için sadece iletişime geçmeniz yeterli. Bira bardağı kiralaması yaparak misafir ve ya konuklarınıza tatlı sohbetler eşliğinde biralarını ikram edebilirsiniz. Sizlere verdiğimiz bira bardağı kiralama hizmeti ile en iyi şekilde konuklarınızı ağırlayabilirsiniz. Bira bardağı kiralama hizmetimizden yararlanmaya karar verdiğinizi bize ilettiğiniz andan itibaren ürünleriniz titizlik ile hazırlanacak ve belirttiğiniz gün ve saatte yine belirttiğiniz adrese güvenli şekilde teslim edilecektir. Hiç bir şekilde sorun çıkmadan ve sizleri mağdur etmeden en iyi hizmeti sizlere vermek adına çalışmaktayız. Siz değerli müşterilerimizin organizasyon ya da etkinliklerinizde bizlerin sizlere sunmuş olduğu bira bardağı kiralama hizmetimizden yararlanarak kaliteli bir organizasyon oluşturabilirsiniz. Bira bardağı kiralaması yaptığınızda büyük bir yükten kurtularak diğer eksikliklerinizi tamamlamak için zaman yaratabilirsiniz. Seçeneklerimizin arasından istediğiniz ve ihtiyacınıza uygun olan ürünlerimizi tercih edebilirsiniz. Sizler için en iyi hizmeti vermekteyiz ve organizasyonlarınızda sizlerin yanında olacak olmaktan mutluluk duymaktayız. Bizleri tercih etmiş olmaktan pişman olmayacak tam aksine çok memnun kalacaksınız.

Fiyat ve Teklif Al

  Neden Kirala 360


   

  Kiralık Bira Bardağı


  Tüm organizasyonlarınızda sizleri ve konuklarınızı memnun edecek kiralık bira bardağı hizmetimiz ile karşınızdayız. Özgüvenimiz siz değerli müşterilerimizin kiralık bira bardağını tercih ederek organizasyonunuzun misafirlerinize hoş vakit geçirmesinden kaynaklanmaktadır. Kiralık bira bardaklarımız ile ilgili bilgilere bizler ile iletişime geçerek alabilirsiniz. Kiralık bira bardaklarımız sizleri çok memnun edecektir. Bizlerin sizler için sunmuş olduğumuz hizmette kiralık bira bardaklarımız tamda sizlerin organizasyonlarınıza uygundur. Bizlerden yapacak olduğunuz hizmette kullandığımız kiralık bira bardaklarımız oldukça kaliteli malzemelerden üretilmiştir. Kiralık bira bardaklarımız sizlerin de misafirlerinizin de gözlerine hitap edecek şekildedir. Bizler sizlerin organizasyonlarınızın en sorunsuz şekilde geçmesi için çalışmaktayız. Bizleri tercih ederek en güvenilir kiralık bira bardağı hizmeti alabilirsiniz. Kiralık bira bardağı hizmetimiz sizleri en iyi şekilde organizasyonlarınızda temsil edecektir. Bizleri tercih ederek mağdur olma ihtimalinizden kurtulabilirsiniz. Organizasyonlarınızda bizleri tercih ederek bir çok yükten kurtulabilirsiniz. Organizasyonlarınızda bizleri gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Bira bardaklarımızın estetik anlamda da güzelliği ile de misafirlerinizde bir etki bırakacaktır. Bizler sizleri en iyi şekilde organizasyonlarınızı tamamlamanız için destekçiniz olacağım. Kiralık bira bardaklarımız sizleri ve misafirlerinizi çok memnun edecektir.

   

   

  Bira Bardağı Fiyatları


  Rahatlık ile kullanabileceğiniz ürünlerimiz her anlamda mükemmel derecededirler. Bira bardağı fiyatlarımız hakkında tüm bilgilere müşteri hizmetlerimizi arayıp çalışma arkadaşlarımız ile iletişime geçerek ulaşabilirsiniz. Bununla birlikte WhatsApp üzerinden yine çalışma arkadaşlarımıza ulaşarak bira bardağı fiyatlarımızı öğrenebilir ve tüm detaylı bilgileri edinebilirsiniz. Bira bardağı fiyatlarımız oldukça uygundur. Sizlere sunmuş olduğumuz kiralama hizmetinde bira bardağı fiyatlarımız her bütçeye uyum sağlayacak düzeydedir. Bizlerden yapacak olduğunuz kiralama hizmetinden memnun kalacağınız kadar bira bardağı fiyatlarımızdan da çok memnun kalacaksınız. Bira bardaklarımızın kalitesi ve görüntüsü sizlerin beğenisine sunulmuştur. Bira bardağı fiyatlarımız hakkındaki tüm bilgilere dilediğiniz her zaman ulaşabilme imkanına sahipsiniz. Bira bardaklarımız organizasyonlarınız ya da etkinlikleriniz için çok ideal bir seçim olacaktır . Siz değerli müşterilerimiz için yaptığımız hizmette daima sizlerin memnuniyeti bizler için ön plandadır ve bunun için her zaman kendimizi geliştirmekteyiz. Bira bardağı fiyatlarımızda sizleri memnun edecek düzeydedir. İstediğiniz her zaman bira bardağı kiralaması hizmetimizden yararlanabilme imkanına sahipsiniz. Sizler için en iyi hizmeti vermekteyiz. Bizleri tercih ederek rahatça sırtınızı yaslayıp rahat edebilirsiniz. Bizleri tercih ederek en doğru seçimi yapacaksınız.

  Özet
  product image
  Ürün Puanı
  1star1star1star1star1star
  Kullanıcı Puanı
  4 based on 37 votes
  Marka
  Kirala360
  Ürün İsmi
  Bira Bardağı
  Fiyat
  TRY 3
  Stok Durumu
  Available in Stock

  10 thoughts on “Bira Bardağı Kiralama”

  1. kaç tip bardak elinizde mevcut..?üründe kasko oluyor mu..?teslimatı nasıl oluyor..?ürün teslim süreniz nedir..?taksitli fiyatınız ne olur..?

  2. Bir akşamlık açılış partisi için kiralama yapabilir miyiz ..? 120 tane için fiyat nedir ..? Bulaşık makinesinde yıkayabilir miyiz ..? Farklı boylarda modelleriniz varmı ..? Sevkiyat için ek ödeme yapacak mıyız ..?

  3. üründe marka yada model seçme şansımız var mı..?ürüne nakitte indirim olur mu..?200 tane için nakit fiyatınız ne olur..?ürün teslimatını nasıl yapıyorsunuz..?görsel dışında ürün temin şansınız mevcut mu..?

  4. fıçı 50 ve 30 cl var mı ..? bekarlığa veda partisi toplu alımda indirim olur mu ..? taşıması nasıl olacak ..? kırılmaması için önlem alır mısınız..? resiimdeki modelden mi gelecek ..?

  5. resimde görünen her model var mı ..? sapı ince olan modelin stok durumu nedir ..? 45 tane alabilir miyiz ..? taşıması da sizden mi oalcak ..? makinede yıkanabilir mi ..?

  6. bardaklar makinede yıkanabilir mi ..? su izleri kalır mı vardakta ..? sağlam mı sap kısmı yeterince ..? 60 tane kiralayabilir myim ..? fiyat nedir ..?

  7. 200 tane var mı elinizde ..? taşımayı siz mi yapacaksınız ..? kırılmadan taşınması için önlem alınacak mı ..? yedek de göndrebilir misiniz ..? 3 haftalık kiralama olur mu ..?

  8. merhaba barımız için iki haftalığına ek olarak bira bardağı kiralama yapmamız lazım sizden bira bardağı kiralama yapsak en kısa sürede göndnrebilir misiniz ? yer Beşiktaş size detaylı adres ya da konum da atarız bize hem 50 lik hem de 30 luk bira servis edebilmemiz için fıçı bira modelinde bira bardakları lazım siz de var mı acaba o modellerden ? bira bardaklarının sap kısmı yeterince sağlam mı acaba ? sizden kiraladığımız bira bardaklarını size vermeden önce bulaşık makinesinde yıkasak olur mu ? bir zarar görmez bulaşık makinesinde dime acaba ? tam olarak ne kadar var şu anda stoğunuz nedir acba bizim istrediğimiz modelde olan bira bardaklarında? bize 30 luk olan fıçı bardaklardan 15 tane 50 lık olan fıçı bardaklardan ise 20 tane lazım var mı o kadar elinizd e? en son gfiyatınız ne olur acbaa ?

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Whatsapp Telefon