Beyaz Skört Örtü Kiralama

Firmamız bünyesinde, organizasyonlarınız dahilinde ihtiyaç duyduğunuz her türlü malzemeleri, sizlere kiralama hizmetimi sunmaktayız. Ürün yelpazemiz oldukça geniştir. Farklı kategorilere sahip olan ürünlerimiz, catering ürünleri gibi bir çok alandan oluşur. Ayrıca, bunların içeriğinde tekstil ürünlerimizde bulunur. Organizasyon ve etkinlikler için, masa örtüleri vazgeçilmez bir detaydır. Kokteyl, davet, seminer, toplantı, fuar, yemekhaneler, düğün salonları ve çeşitli organizasyonlar dahilinde masaların şıklığını sağlamak için skört örtüleri kullanılır. Skört örtü; genelde masa eteği olarak bilinir. Skört örtü, masaların etrafında, görsel şıklığı sağlayan, dökümlü pileli saten kumaşlardan yapılan örtülere denir. Çeşitli renk ve farklı kumaş modellerinden tasarlanabilir. Özel günleriniz için, daha gösterişli olacağı gibi, günlük kullanım alanlarında daha sade bir model tercih edebilirsiniz. Bu kapsamda, ihtiyaçlarınızı karşılamak adına, skört örtülerimizi hizmetinize sunuyoruz. Firmamız sizlere, kaliteli beyaz skört örtü kiralama hizmetini uygun fiyatlar ile sunmaktadır. Ürünlerimizin her biri kaliteli kumaşlardan yapılmıştır. Örtülerimiz, hijyenik bir şekilde hizmetinize sunulur. Kiralama hizmetimizin yanında, teslimat süreci ve sunum hizmetlerimizde mevcuttur. İhtiyaçlarınız dahilinde, bizden konu hakkında gerekli yardımı talep edebilirsiniz. Görüşme aşamasında, uygun koşullar talepleriniz doğrultusunda belirlenir ve işlem akışı oluşturulur. Yılın her günü, kaliteli kiralık beyaz skört örtü ürünlerimizle hizmetinizdeyiz.

Fiyat ve Teklif Al

  Neden Kirala 360


   

  Kiralık Beyaz Skört Örtü


  Kiralık beyaz skört örtü ürünlerimizin hepsi, kaliteli ve sağlam kumaşlardan yapılmıştır. Ürünlerimiz belirli aralıklarla, yenilenmektedir. Görsel olarak hoş görünmeyen, eski ya da yıpranmış örtülerimiz asla kiralanmaz. Prensiplerimiz, her zaman hizmet kalitemizi ön planda tutmaktadır. Bu nedenle, güvenilir ve kaliteli hizmetlerimizle piyasada her zaman bir adım öndeyiz. Firmamız sayesinde, organizasyonlarınız dahilinde, ihtiyaç duyduğunuz her ekipmana kısa sürede ulaşabilirsiniz. Gerekli tüm süreç ve detaylar bizler tarafından ayarlanır. Bireysel ya da kurumsal organizasyon detaylarınızı ve ihtiyacınız olan ürünleri bize iletmeniz yeterli olacaktır. Skört örtü model ve çeşitlerimizi, sitemiz üzerinden detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz. Her biri özenle tasarlanmış ve yapılmıştır. Organizasyonlarınız skört örtü modellerimizle daha şık olacaktır. Skört örtülerimizi özelliklerine göre tercih edebilirsiniz. Skört örtülerimiz; giydirmeli, yapışkanlı ya da cırtlı şeklinde özelliklere sahip olanları mevcuttur. Zevkinize ve organizasyon konseptinize uygun olan, skört modelini tercih edebilirsiniz. Beyaz skört örtü fiyatları da firmamız kapsamında sizlere, gayet uygun hizmet tekliflerle sunulur.

   

  Beyaz Skört Örtü Fiyatları


  Firmamız her zaman sizlere, en kaliteli hizmetleri sunmaya özen göstermektedir. Beyaz skört örtü fiyatları da bunu karşılayan cinstendir. Etkinliklerin vazgeçilmezi olan skört örtülerle, şıklığı sağlayabilirsiniz. Bu nedenle, organizasyon konseptinize en uygun olan skört örtüyü seçmeniz gerekir. Bu kapsamda, etkinliğin gerçekleşeceği alan ve ekipmanlar dahilinde buna doğru karar verebilirsiniz. İlgili ürünün rengine ve modeline karar verdikten sonra, firmamızdan en uygun fiyat seçenekleriyle, kiralama hizmeti alabilirsiniz. Kaliteli ve sağlam skört örtülerimizi, makul fiyat seçenekleriyle kiralayabilirsiniz. Hizmet kalitemizle her zaman yanınızdayız. Dilerseniz, diğer ürün seçeneklerimizi de sitemiz üzerinden inceleyebilirsiniz. Piyasaya oranla, genel olarak uygun fiyatlar ürün kiralama hizmetini sunuyoruz. Beyaz skört örtü kiralama hizmetimiz de buna dahildir. Hizmet kalitesine ve müşterilerine önem veren bir firmayız. Bu nedenle, her zaman müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktayız. Bu kapsamda, her geçen gün ürün yelpazemiz ve kategori alanlarımızda artmaktadır. Kaliteli skört örtülerimiz ve size özel fiyat tekliflerimiz için bizimle iletişime geçmenizi rica ediyoruz. Ayrıca, farklı kiralama hizmetlerimizle alakalı da bilgi için bize danışabilirsiniz. Kiralama hizmeti, teslimat ve sunum gibi farklı alanlarda organizasyon ihtiyaçlarınızı karşılamaktayız.

  Özet
  product image
  Ürün Puanı
  1star1star1star1star1star
  Kullanıcı Puanı
  4.5 based on 30 votes
  Marka
  Kirala360
  Ürün İsmi
  Beyaz Skört Örtü
  Fiyat
  TRY 110
  Stok Durumu
  Available in Stock

  7 thoughts on “Beyaz Skört Örtü Kiralama”

  1. tam olarak boyutu nedir ve sadece beyaz rengi mi elinizde var? açık büfe kahvaltı vermek istiyorum da uygun olur mu ?

  2. Ürünü yıkayıp ütüleyip mi göndereceksiniz..? Stok nedir, en az kaç tame isteyebiliriz ..? Kargo işini siz mi yapacaksınız..? Fiyat nedir ..?

  3. sadece dikdörtgen masaya mı uyum sağlar..? kare masaya uymaz mı .. ? karee masalar içinde örtükleriniz var mı ..? ne kadar sürede teslim edersiniz ..? fiyat nedir ..?

  4. otel için kiralayabili miyiz ..? 30 tane var mı elinizde ..? fiyat ne olur ..? ürünler yeni ve kullanışlı mı ..? makinede yıkanabilir mi ..?

  5. resimdeki gibi mi ürün ..? farklı bir model gelme durumu olur mu ..? ölçüleri nedir ..? her masaya uyum sağlar mı .. ? 60 tane alabilir miyiz ..?

  6. kafemiz için kiralayabilir miyiz ..? 5 tane göndeir misiniz . ? ölçüleri nedir acaba, beyaz renk mi gelecek, yıkayıp ütülü bir şekilde göndeir misiniz ..?

  7. merhaba iş yemeği için masalar kiraladık bir de örtü kiralama yapmamız lazım sizin beyaz skört örtü kiralama hizmetinizden faydalanabilir miyiz? iş yemeği bu hafta cumartesi yetilir mi acaba ? bize 4 tane beyaz skört örtü lazım resimdeki gibi mi acaba? kaç farklı model var ya da kaç farklı ölçülerde boylarda beyaz skört etek örtüleriniz var ? yoksa sabit bir boyda mı var örtüler sizde? sabit bir boyda varsa beyaz skört örtülerinizin tam ölçüsü nedir? masalarımızın ölçüsüne uyuyor mu diye öğrenmemiz lazım ona göre kiralama yapalım küçük yada büyük gelirse bir anlamı kalmaz çünkü, bize örtüleri yıkayıp ütüleyip gönderir misiniz bir de? kargoyla da gönderebilirsiniz yeter ki temiz gelsin fiyat ne olur en son kargo da dahil haliyle acaba ? bir günlük kiralama yapmak istiyoruz bir günlük ücretiniz nedir ?

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Whatsapp Telefon