Benzinli Jeneratör Kiralama


Bilindiği gibi kimi zaman yaşanan elektrik kesintileri günlük yaşam kalitesini düşürdüğü gibi çok önemli olan bazı işlerin aksamalarına neden olabilmektedir. Bu sebeple bu duruma her zaman hazırlıklı olmak ve ne zaman ne yapılacağını bilmek gerekmektedir. Bu konu hakkında sorun yaşamak istemeyen kişilerin yapmaları gereken tek şey bir jeneratöre sahip olmaktır. Bu ürünlere kiralık olarak sahip olmak isteyen kişiler diledikleri zaman bizimle iletişime geçebilir ve kendilerine verdiğimiz özel benzinli jeneratör kiralama hizmetlerimiz ile amaçlarına ulaşabilirler. Uzun zamandan bu yana bu alanda verdiği hizmet ile dikkatleri çekmekte olan firmamız özellikle risk almak istemeyen ve aynı zamanda her zaman ihtiyaçlarına uygun jeneratörler temin etmek isteyen kişiler diledikleri zaman bizimle iletişime geçebilirler. Bu konuda her zaman en güvenilen iş ortaklarından biri olan firmamız verdiği hizmetler de önceliği her zaman hizmet kalitesine vermektedir. Bunu bilen tüm müşterileriniz bu tarz ürünlerin temini konusunda bizlere karşı büyük bir güven beslemektedirler. Son derece ciddi ve titiz bir şekilde hareket eden tüm çalışanlarımız gelen talepler de büyük bir ciddiyet ile hareket etmektedirler.

Fiyat ve Teklif Al

Neden Kirala 360


Model Seçebilirsin

Adet Seçebilirsin

Nakliyat Seçebilirsin

Ekstra Personel Seçebilirsin

Tarih Seçebilirsin

En Güvenilir Jeneratör Kiralama Hizmetleri


Bilindiği gibi artık benzinli jeneratörler birçok farklı alanda karşımıza çıkmaktadır. Özellikle elektriğe her zaman ihtiyaç olan ve elektrik kesintilerine kesinlikle tahammül olmayan alanlar için çok önemli olan bu ürünler çok farklı şekilde temin edilebilmektedir. Birçok kişi kiralama hizmetlerini kullanarak yaşayacakları elektrik kesintilerine karşı önlem alabilmektedirler. Bu konu hakkında her zaman için kiralık benzinli jeneratör hizmetleri veren firmalar arayan insanlar yapacakları kısa bir araştırma ile diledikleri zaman bizlere ulaşabilmekte ve en kaliteli hizmetleri tadını çıkarabilmektedirler. Bu tarz ürünlerin temini konusunda birçok kişinin değişmez adresi olan firmamız özelikle elektrik olmayan bölgeler de uzun süreli elektrik temini için bu ürünlere ihtiyaçları olan kişilerin de değişmez adresi haline gelmiştir. İnsanların her zaman yoğun bir şekilde ilgi gösterdikleri bu hizmetlerimiz de mutlaka talebe en uygun özelliklerde ki jeneratörler temin edilmektedir. Bu sayede insanlar tüm işlerinin kısa zaman içinde sona ermesini ve aynı zamanda kesinlikle sorun yaşanmamasını sağlayabilmektedirler. Bu konuda risk almak istemeyen herkes gibi sizleri de en kısa zaman içinde firmamıza bekliyor ve bu işlemler hakkında en doğru iş ortakları ile çalışmanızı öneriyoruz.

7/24 Whatsapp
0537 584 98 44
Nakliyat
Tüm Ürünlerimizde nakliyat
Hijyen
Hijyen ve Temizlik
Telefon Randevu
7/24 Telefon ile Randevu

Kesintisiz Elektrik Talepleriniz İçin Doğru Seçim


Bu alanda uzun zamandan bu yana verdiği kaliteli hizmetleri ile artık birçok kişinin en uğrak adresi haline gelmiş olan firmamız kısa zaman içinde istenen adette birçok jeneratörü istenildiği zaman temin edebilmektedir. Aynı zamanda kendilerine sunulan uygun ücretler ile de kısa zaman içinde bütçelerine ne uygun ürünleri temin edebilen tüm müşterilerimiz aldıkları bu uygun teklifler sebebi ile her zaman bizlerle çalışmanın en doğru karar olduğunu düşünebilmektedirler. Bu sebeple bizler benzinli jeneratör fiyatları hakkında her zaman en uygun talepleri almak isteyen kişilerin firmamıza bekliyoruz. Tüm ürünlerimiz tarafımızdan garantili olup aynı zamanda ürünlerimizin tüm bakım ve onarımları her zaman için doğru zamanlarda yapılmaktadır. Bu sebeple tüm müşterilerimiz gibi sizler de ürünlerimizi güven içinde kullanabilirsiniz. Gelen taleplerin en kısa zaman içinde karşılanması için her zaman titiz bir şekilde çalışmakta olan çalışanlarımız ile yapacağınız görüşmeler ile sizler de kısa zaman içinde taleplerinize yanıt alabilirsiniz.

Özet
product image
Ürün Puanı
1star1star1star1star1star
Kullanıcı Puanı
4.5 based on 37 votes
Marka
Kirala360
Ürün İsmi
Benzinli Jeneratör
Fiyat
TRY 900
Stok Durumu
Available in Stock
Subscribe
Bildir
guest
24 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
velihan

ne kadar süre elektrik sağlar ..? tam olarak nasıl kullanılıyor ..? hangi marka gelecek ..? bir günlük kiralama bedeli ne ..? taşıması da size mi ait ..?

Kirala360 Destek

kullanacağınız benzine göre yaklaşık bir gün boyunca ektik sağlar, su, tam olarak nasıl kullanacağını gönderdiğimiz teknik eleman kullanmaktadır, genellikle Toshiba ve Alman malı markalar kullanmaktayız bir günlük kiralama bedeli 8 yüz liradan başlamaktadır. taşıması da uygulama şirketimize aittir.

Rana

Ürün tam olarak nasıl kullanılıyor ..? Hangi maddeyle çalışıyor ..? Ne kadar

Kirala360 Destek

ürünü sizler değil, bizler kullanıyoruz bunu kullanacak teknik personel, benzin jeneratörle birlikte gönderilmektedir.

Rana

Ürün tam olarak nasıl kullanılıyor ..? Hangi maddeyle çalışıyor ..? Ne kadar yer kaplar ve bir günlük kiralama bedeli ne ..? Kargo size mi ait ..?

Kirala360 Destek

görünürde siz değil, bizim kendi personelimiz kullanmaktadır, bu maddeden kastımız, ortada bir madde yok, madde dediğimiz benzindir çünkü jenaratör benzinle çalışır. Nekadar yer kaplayacak, sizin talep ettiğimiz jeneratörün büyüklüğüne göre değişir, taşımak, nakliye, herşey firmamıza aittir.

Yasin burak

Jeneratörün markası ne ..? Ne kadar süre kullanabiliriz ..? Ürün tam olarak nasıl çalışıyor ..? Kurulum ve taşıma sizden mi ..? Fiyat ölçütü nedir ..?

Kirala360 Destek

birçok jeneratör markası bulunmaktadır. bunları buradan tek tek sayamayız bir gün boyunca P, kullanabilirsiniz en az bu ürünü taşıyacak olan bu arkadaşımız kullanmaktadır. Siz kullanmayacaksınız her şey bize ait fiyat ölçütünün şirketimizi arayarak öğrenebilirsiniz.

ozan nurdan

ne kadar süre çalışır ..? bir avm için ne kadar kiralamamız gerekir ..? fiyat ne olur ..? toplu kiralama da indirim olur mu ..? bozulursa teknik destek verir misiniz ..?

Kirala360 Destek

Tabiki bu ürünü saatlerce çalışabilir ne kadar jeneratöre benzin koyarsak o kadar çalışır. Talep ettiğiniz bu AVM, fabrika bir şirket, inşaat, her yerde, jeneratör, Kiralamak. mümkündür. Fiyat konusunu firmamızda görüşeceksiniz toplu kiralamalarda yüzde 20 indirim yapıyoruz. Bozulursa, teknik servis hizmeti veriyoruz.

temel tokgöz

bir gün aralıksız kullanabilir miyiz ..? ne kadar benzin gerekir gerekir ..? hangi tür benzin gerekir ..? ne kadar sürede teslime edersiniz ..? beykoz tarafına taşıma yapar msınız ..?

Kirala360 Destek

günlerce aralıksız kullanabilirsiniz. kaç Saat kullanmak istiyorsunuz. Okadar bezin gerekir. Genellikle, kurşunsuz benzin kullanıyoruz. birgün içerisinde, İstanbulun heryerinde beykozda içine dahil olmak üzere her yere jeneratör kiralama yapıyoruz.

didem dede

resimdeki ürün mü gelecek ..? başka marka var mı ..? kaç watt elektrik harcar ..? şarj edebilir miyiz ..? siz mi taşıyıp kuracaksınız ..?

Kirala360 Destek

Resimlerdeki bütün ürünler gelecek efendim, başka markalarla var,, elektrik harcar. 220, vat harcıyor şarz edilemez çünkü benzini kullanılıyor tabiki biz taşıyacağız.

adnan çok

düğünümüz için kiralayabilir miyiz ..? 1 günlük kiralama olur mu, ne kadar sürede teslim edilir ..? Kaynarca’ya servis var mı ..? fiyat nedir acaba ..?

Kirala360 Destek

düğününüz için jeneratör kiralayabilirsiniz bir günlük kiralama olur bir gün içinde teslim edilir, Kaynarca servisimiz var, fiyat konusunun firmamızı arayıp, Ahmet Mirza Bey’le görüşeceksiniz

hakan

merhaba bir akşam kutlaması organize edecez sokakta eğlenceler olacak sahne de kurulacak elektrik lazım bize sokakta olacağı için o yüzden benzinli jenaratör lazım siden bir akşamlık benzinli jenaratör kiralama yapabilir miyiz acaba * bizim kutlamalarımızın olacağı akşamın tarihi 30 ağustos 30 ağustos a kadar bir tane benzinli jenaratör kiralama yetişirş mi acaba * size şimdiden bir ödeme ya da rezervasyon yapmamıza gerek var mı acaba ? ne kadar süre şçerisinde benzinli jenaratörü adresimize getirirsiniz ? kutlamaların olacağı adres beyoğlu, beyoğlu nda her adreese benzinli jenaratör kiralama yapar mısınız ? sizden benzinli jenaratör kiralama yaptığımızda hem taşıyacak hem de kuracak mısınız… Read more »

Kirala360 Destek

istediğiniz günde istediğiniz yere jeneratör kiralaması yetiştirebiliriz siz nasıl istersiniz biz onu öyle hallederiz jeneratörler benzinle çalışır yada mazotla çalışır, buradaki tercih size aittir. fiyatı enson ne olacağını, firmamızı telefon yoluyla arayıp onlarla birebir görüşmelisiniz

İsmail Umut Anık

Merhaba, gece yapacağımız bir toplantı etkinliğimiz için portatif jeneratör kiralamak istiyorum. Portatif jeneratör kiralama bedeli nedir acaba? Bir de portatif jeneratörlerin dayanma süresi nedir? Sadece bir kere mi kullanılabiliyor? Konu hakkında hiçbir bilgim olmadığımdan ayrıntılı bilgi vermenizi rica ediyorum. Herhangi bir araştırma yapmadan ilk sizin firmanıza danışıyorum. Umarım yardımcı olursunuz.

Kirala360 Destek

Merhaba, bu konuyu danışmak için en doğru firmayı tercih ettiğinizi söyleyebilirim. Portatif jeneratörlerin dayanma süresi üç saattir. Ayrıca bu sürenin sonunda yakıt takviyesi ile daha uzun süre kullanmanız mümkün. Portatif jeneratör kiralama hizmetimizde ekibimiz cihazları kurar ve süre takibini yapar. İhtiyacınız bittikten sonra da toplayıp tekrar merkezimize getirirler. Fiyatlarımızı mail adresinize yolluyorum.

Lale Ekrem

Yakın zamanda düzenlenecek bir etkinliğimiz için, kiralık portatif jeneratör ihtiyacımız var.
Taşınabilir jeneratör ürünleriniz, en az kaç saat aktif çalışır?
Çalışma esnasında herhangi bir sorun yaşar mıyız?
Alternatif olarak, bir adet de yedek kiralamak istesek, indirim uygulayabilir misiniz? 
Teslimat ve olası teknik yardım vb. ayrıntılar kiralama içeriğine dahil mi? Teşekkürler.

Kirala360 Destek

Kiralık portatif jeneratör hizmetimiz dahilinde, ürünlerimizi istediğiniz her yerde kullanabilirsiniz.
En fazla beş saat boyunca aktif şekilde çalışacaktır, fakat en az bir saatte dindirmeniz önerilir.
Daha sonra yeniden kullanabilirsiniz.
Dilerseniz ekstra bir adet daha kiralayabilirsiniz, böylece sorun yaşamazsınız.  
Teslimat bize aittir, herhangi bir sorun yaşanırsa yardım almak için bize ulaşabilirsiniz.

Mehmet Anıl Hacıalioğlu

Ya birkaç gündür sıkıntı yaşıyoruz ve bu sıkıntıyı atlatmak için bize günlük jeneratör kiralama hizmetinden yararlanmamız konusunda tavsiyeler geldi. Biz de sizin şirketinizi bulduk tavsiye üzerine. Fakat bu konu hakkında pek de bir bilgilimiz yok. Bizi konu ile ilgili ayrıntılı olarak bilgilendirebilir misiniz? Bir de kaç günlük kiralama yapıyorsunuz, kuruluma yardım ediyor musunuz gibi bilgilere de ihtiyacımız var tabi.

Kirala360 Destek

Merhaba, öncelikle bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Bizi tavsiye edenlerin güzel bir hizmet aldığından dolayı size tavsiye ettiklerini düşünerek de ayrıca mutlu olduk. Size istediğiniz bilgiler ve süreç ile ilgili vermiş olduğunuz mail adresi üzerinden posta yoluyla ayrıntılı bir mesaj gönderiyoruz. Başka sorunuz da varsa bize o mail adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.