Benzinli Akü Kiralama


Araçların çalışması için son derece önemli parçalardan biri olan aküler, zarar gördüğünde veya noksan olduğunda aracın çalışması mümkün olmamaktadır. Akülerin araçların çalışması dışında işe yaradıkları başka sektörler ve durumlarda mevcut olmaktadır. Bilindiği üzere aküler elektrik ihtiyacınız karşılanması için de tercih edilen elektronik cihazlardan olmaktadır. Özellikle kır düğünü ve benzeri olarak düzenlenen davetler de kullanılmak üzere insanlara benzinli akülere ihtiyaç duymaktadır. Bölgede elektrik ihtiyacının karşılanması başka türlü mümkün olmamaktadır. Benzinli akü kiralama hizmeti verdiğimiz firmamız da rahatlıkla kiralayarak davetleriniz de kullanabileceğiniz son derece kaliteli ve dayanıklı aküler temiz etmekteyiz. Özellikle bir düğünde elektriğin gitmesi veya kiraladığınız akünün arızalanması düğünün mahvolmasına ve davetlilerin kötü anlar yaşamasına neden olacaktır. Bizler böyle durumların yaşanmaması için sizlere hem benzinli akü kiralama hizmeti vermekteyiz hem de oluşacak herhangi bir sorunda teknik destek vermekteyiz. Müşterilerimize temin ettiğimiz aküler genellikle son derece kaliteli ve bu konuda üretilen akülerin en iyi olmakta ancak yinede tedbir amaçlı olarak ortaya çıkacak her türlü sorunun çözülmesini de sağlamaktayız. Böylece sizlere de doğa ile iç içe düzenlediğiniz her türlü davetin tadını çıkarmak ve sadece davetlileriniz ile eğlenceli zamanlar geçirmek kalacaktır. Kiralık benzinli akü hizmetimizden yararlanmak ve bu konuda yardım almak için bizi aramanız yeterli olacaktır.

 

Fiyat ve Teklif Al

  Neden Kirala 360


   

   

  Kiralık Benzinli Akü


  Açık havada gerçekleştirilen davet ve organizasyonların en büyük sorunu kuşkusuz elektrik problemi olmaktadır. Böyle alanlar da çoğu zaman elektrik hiç olmamakta ve olsa dahi bir organizasyonda kullanılacak olan cihazları kaldırabilecek güçte olmamaktadır. Böyle durumlar da en doğrusu dışarıdan bağlanacak olan benzinli aküler ile ihtiyaç duyulan elektriğin temin edilmesidir. Kiralık benzinli akü hizmetlerinden yaralanarak böyle geceler de elektrik ile ilgili yaşanacak her türlü sorunun önüne geçilebilir ve davetin sorunsuz olarak gerçekleşmesi sağlanabilmektedir. Bu konuda hizmet veren firmamızdan istediğiniz zaman istediğiniz büyüklükte ve güçte akü kiralama hizmeti alabilirsiniz. Kiralık benzinli akü hizmetimiz sayesinde müşterilerimizin davetlerinde rahat etmesini ve istediği kadar elektrik ihtiyacını karşılamasını sağlıyoruz. Sizler de böyle bir organizasyon planlıyor ve elektrik konusunda sıkıntı yaşıyorsanız daha fazla endişe duymanıza ve bu konuyu kendinize sıkıntı yapmanıza hiç gerek yoktur. Çünkü bizler bu konuda sizlere yardımcı olmak için sizlere bir telefon kadar uzakta bulunmaktayız. Bizleri arayın ve sizlere istediğiniz zaman istediğiniz adreslere istediğiniz boyutlar da benzinli akü getirelim. Sizleri bu hizmeti vermeden önce akünün nerede be ne tür bir organizasyonda kullanılacağını soruyoruz ve ona göre gerekli boyutta benzinli aküleri temin ediyoruz.

  [su_service title="7/24 Whatsapp" icon="icon: whatsapp" icon_color="darkgreen" size="62" class=""]0537 584 98 44[/su_service]

  [su_service title="Nakliyat" icon="icon: truck" icon_color="darkyellow" size="62" class=""]Tüm Ürünlerimizde nakliyat[/su_service]

  [su_service title="Hijyen" icon="icon: check-circle" icon_color="blue" size="62" class=""]Hijyen ve Temizlik [/su_service]

  [su_service title="Telefon Randevu" icon="icon: phone" icon_color="darkred" size="62" class=""]7/24 Telefon ile Randevu[/su_service]

  Benzinli Akü Kiralama Fiyatları


  Normal koşullar da satın alınmak istendiğin de son derece pahalı olan benzinli aküler kiralanarak kullanıldığında çok uygun fiyatlara gelmektedir. Benzinli akü kiralama fiyatları belirlenirken birçok faktör dikkate alınmakta ve bu doğrultuda fiyatlar belirlenmektedir. Öncelikle akünün boyutu, markası ve kalitesi bu fiyatı belirleyen en önemli unsurlardan olmaktadır. Sizler firmamızdan bütçeniz doğrultusunda istediğiniz aküyü kiralayabiliyorsunuz. Yalnızca belirtmek zorunda olduğumuz bir şey var ki aküyü kullanacağınız ortam ve organizasyonun büyüklüğüne göre seçmeniz gerekmektedir. Aksi halde organizasyonda kullanılacak olan cihazları kiraladığınız akü kaldırmadığında sorunlar yaşanabilmektedir. Benzinli akü kiralama fiyatları firmamız da genel olarak son derece uygun ve her bütçeye uygun olduğundan bu konuda asla zorluk yaşamayacağınızı belirtmek isteriz. Bizleri arayın ve son derece uygun fiyatlı olan benzinli akülerimizden kiralayarak yararlanın. Böylece davetleriniz de konuklarınıza sorunsuz geceler ve anlar yaşatarak gönül rahatlığı ile davetinizin geçmesini sağlayın.

  Özet
  product image
  Ürün Puanı
  1star1star1star1star1star
  Kullanıcı Puanı
  4 based on 49 votes
  Marka
  Kirala360
  Ürün İsmi
  Benzinli Akü
  Fiyat
  TRY 1500
  Stok Durumu
  Available in Stock

  22 thoughts on “Benzinli Akü Kiralama”

  1. akünün içerisine hangi çeşit benzin koymamız gerekmektedir? 1 günlük bir kullanım için ne kadar benzin koymalıyız içerisine?

   1. Kirala360 Destek

    akünün içerisinde benzini zaten bizim kendi elemanımız koyuyoruz siz herhangi bir benzin koymuyorsunuz bir günlük kullanım için ne kadar benzin koymalısınız bunu da kullanacağınız elektriğin batına bağlı. Olarak değişir.

  2. NE Kadar süre kullanabiliriz..? Görseldeki ürün ve marka mı gelecek ..? Başka bir seçeneğimiz var mı ..? Kargo size mi ait ..? Bir günlük kiralama bedeli nedir ..?

   1. Kirala360 Destek

    Efendim isterseniz, benzinli, akü, günlerce kullanabilirsiniz gör seldeki ürün ve Markanı’ın aynısı gelecek başka her tür Seçiniz varki tabiki taşıma kargo, herşey bize ait bir günlük kiralama bedeli bin liradan başlamaktadır.

  3. kargoyla mı göndereceksiniz ..? ne kadar sürede gönderirsiniz..? 2 tane kiralama olur mu ..? fiyat ne olur ..? marka seçimi yapabilir miyiz ..?

   1. Kirala360 Destek

    Kargoyla değil, bizim kendi iyi, akü taşıyan araçlarımız var bu araçlarla göndereceğiniz genellikte gönderme süremiz bir gündür iki tane bira 20 tane kiralayabilirsiniz fiyatı, firmamızı telefonuyla arayıp onlarla görüşeceksiniz marka, seçim yapabilirsiniz, onlar size ait.

   1. Kirala360 Destek

    akü, bizim kendi personelimiz, çalıştıracak, buna siz karışmıyorsunuz resimdeki markanın aynısı gelecek üç denemeye 20 beşten gönderebiliriz taşıma ve herşey tabiiki firmamıza ait bizin girip anmanıza gerek yok biz gönderiyoruz fiyatı da firmayı arayarak görüşüyorsunuz

  4. avm için kiralayabilir miyiz ..? bir tane yeterli olur mu ..? ne kadar sürede gönderim olur ..? nasıl çalışacağını izah eder misiniz ..? fiyat nedir acaba ..?

   1. Kirala360 Destek

    istanbul’daki tüm alışveriş merkezleri için benzinli, AKÜ kiralayabilirsiniz Kesinlikle Bir tane. yeterli olmaz gönül ister ki, 10 tane verelim. birgün içerisinde gönderim sağlanmaktadır. nasıl çalışacağını, biz izah etmiyoruz biz onu çalıştıracak eğitimli eleman gönderiyoruz, fiyatları, firmamızı arayarak, Ahmet Mirza beyle görüşün lütfen.

  5. bahattin eserli

   hastane için kiralayabilir miyiz ..? kaç tanesi yeterli olur .. ? ne kadar süre teslim edilir ..? istanbul içi servis var mı ..? fiyat nedir acaba ..?

   1. Kirala360 Destek

    Hastaneler için tabiki ak kiralaması mümkündür. kaç tanesi geçerli olur, bunun fizibilite çalışması yaparak öğrenebiliriz bir gün içinde İstanbul’un her yerine servisimiz var. fiyatı, iş yerimizi telefon ile arayarak, Ahmet Mirza Beyefendi ile görüşüp anlaşabilirsiniz

  6. düğün günümüz için kiralanabilir mi ..? ağutosun 28 nde düğün ne zamandan size bildirmeliyiz, yetişmeme ihrimali var mı, 1 tane yeterli olur mu , fiyat nedir acaba ..?

   1. Kirala360 Destek

    düğün günleri için: Genellikle benzinde, AKÜ kiralaması yapılmaktadır ağustosun 28-de ise eğer düğününüz Ağustos Ağustos’un 27-de gönderim sağlıyoruz. rezervasyonlarımız iş, başlangıcından, onbeş gün önce alınmaktadır. 1 tane değil, en az 7 adet ihtiyacınız var.

  7. merhaba şile den yazıyoruz size şile de bir düğün organize edeceğiz sokak düğünü olacak elektrik yok bizim elektrik bulmamız lazım o yüzden benzinli aküleri araştırıyoruz sizden bir akşamlık benzinli akü kiralama fiyatımızın ne kadar olduğunu öğrenebilir miyiz acaba ? ne kadar sürede benzinli aküyü şile ye getiriverirsiniz acaba ? sizden benzinli akü kiralama yaptığımızda şile ye taşımasını siz yapacaksınız değil m i ? biz mi gelip almalıyız acaba yoksa ? bizim gelip almamız gerekiyorsa benzinli aküyü sizin yeriniz tam olarak nerede acaba ? bir tane krialama yapabilir miyiz bir akşamlık ? bir tane yeterli olur değil mi ? tam olarak nassıl kullanmamız gerekiyor acaba ? düğünümüz 1 eylül de olacak bir eylül e benzinli akü kiralamanın yetişmesi için ne kadar süre önceden rezerve yaptırmamız gerekrir? ya da bir ödeme mi yapmalıyız size acaba ?

   1. Kirala360 Destek

    Merhabalar, Şile, şilenin her yerini, AKÜ kiralaması yapıyoruz, benzin ve herşeyi tabiki firmamıza ait. Elektrikli akü kullanılmamaktadır genellikle benzin, AKÜ kiralıyoruz biz. onbeş gün önceden rezervasyonlarımızı yapıyoruz.

  8. Elif Feyza Ayrım

   Evimizin bahçesinde vereceğimiz küçük bir davet için, portatif jeneratör kiralama hizmeti almak istiyoruz. Ne kadar süre kullanıma uygun olur? Farklı boyutlarda ve hacimlerde elinizde var mı? Teslimat, ulaşım gibi detaylar kiralama paketine dahil mi? Sonrada bizlere ekstra fiyat çıkar mı? Fazla sayıda kiralandığında indirim uygulayabilir misiniz? Dönüşünüzü bekliyorum, teşekkür ederim.

   1. Kirala360 Destek

    Tercih edeceğiniz portatif jeneratör kiralama hizmetimiz dahilinde, kullanım süresi sizler ile paylaşılacaktır. Ürünlerimiz genellikle kaliteli olduğundan uzun süre kullanıma dayanıklı olur. Değişik model ve ölçülerde jeneratör ürünlerimiz mevcuttur. Ulaşım ve teslimat bizlere ait olur. Kiralama bedeli içeriğine de ilgili detay fiyatları eklenir. Ekstra fiyat çıkarılmaz, fazla kiralama durumunda kampanya uygulayabiliriz.

  9. Resmiye Elif Gırgın

   Kiralık portatif jeneratörler ile ilgili olarak, en az iki tane kiralamak istiyoruz.
   Kullanım süresi ne kadar olur?
   Aktif çalışmasında bir sorun yaşanır mı?
   Şarj olma süresi vb. çabuk biter mi?
   gönderim süreci size mi ait?
   Paket fiyatına her şey dahil mi?
   İki tane jeneratör için fiyat teklifi rica ediyoruz. İyi günler.

   1. Kirala360 Destek

    Kiralık portatif jeneratör hizmetimiz kapsamında, kaliteli bir hizmete ekonomik koşullarda sahip olabilirsiniz.
    Ürünlerimiz kullanışlı ve dayanıklıdır. 
    Gün içinde beş saat çalıştırdıktan sonra, bir saat kadar da dinlendirilmesi önerilmektedir.
    Dilerseniz, ekstra bir adet daha kiralama yapabilirsiniz.
    Teslimat ekibimiz tarafından gerçekleşir ve teknik detaylar hakkında bilgilendirme yapılır.
    Paket içeriği talebinize planlanır. Hürmetler

  10. Necip Fazıl Kanlı

   Günlük jeneratör kiralamak için dün size yazmıştım ama cevap alamadım. Bugün tekrar yazıyorum. Yerel bir Tv kanalında çalışıyorum. Jeneratörümüz bozuldu. Programlarımızın aksamaması için elimizde mutlaka bir jeneratör olması lazım. Henüz alınmadığı için bir süreliğine kiralayacağım. Ama bazen elektrik kesintisi fazla olabilir, jeneratör uzun saatler için dayanmayabilir. O yüzden bizlere hem güçlü hem de 2 adet günlük jeneratör lazım. Ne kadar kullanacağımız henüz belli değil, sizlere haber vereceğim. Alana kadar elimizde dursa olabiliyor mu?

   1. Kirala360 Destek

    Merhabalar, tabi ki istediğiniz kadar elinizde durabilir. Şimdiden kaç gün kiralayacağınızı belirtmeniz şart değil. İki grup jeneratörümüz mevcut. İlki portatif ve taşınabilir olan türüdür. Ve bu kısa süreli organizasyonlar için çok daha uygundur. Diğeri ise uzun süreli organizasyonlarınızda rahatlıkla kullanabileceğiniz araç arkasına monte edilen jeneratör tipidir. Siz hangisini kiralamak istiyorsunuz? Eğer uzun süreli olan araç arkasına monte olan jeneratörü istiyorsanız, 1 adet kiralamanız yeterli olacaktır. 

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Whatsapp Telefon