Bayan Vitrin Mankeni Kiralama


Mağazalarda satışı yapılan ürünlerin, müşteriler tarafından talep edilmesi için sergilenmesi mutlaktır. Ve bu da ürünlerinizi giydirerek sergilemiş olduğunuz vitrin mankenleri ile mümkündür. Sizlere sunmakta olduğumuz bayan vitrin mankeni kiralama hizmetimiz ile ürünlerinizi rahatlıkla ve geniş bir biçimde teşhir edebileceksiniz. Ürünlerinizin daha geniş bir müşteri kitlesi tarafından görülerek bunun satışlara pozitif yönde yansıması bayan vitrin mankeni kiralama hizmetimiz ile çok daha kolay olacaktır. Firmamızdan kiraladığınız her model ayrı bir kalıba sahiptir ve tüm modellerde beden ölçüleri birbirinden farklıdır. Temel ölçüt mankenin ürünü iyi taşımasıdır. Bayan vitrin mankeni kiralama hizmetimizde size sunulan ürünlerin ana malzemesi polyesterdir. Bedenler 36’dan başlayarak 44 bedene kadar ilerleyen geniş bir yelpazeye sahiptir. İdeal bayan vitrin mankeni kolaylıkla giydirilebilir olmalıdır. Firmamız bayan vitrin mankeni kiralama hizmetini size son derece kaliteli ürünlerle sunmaktadır. Tüm merak ettiklerinizi firmamız ile iletişime geçerek detaylı bir biçimde öğrenebilirsiniz. Ücretlerimiz son derece uygun olup her türlü kolaylık tarafımızdan sağlanmaktadır. Bayan vitrin mankeni kiralama hizmetimizden siz de faydalanmak isterseniz firmamıza bekleriz.

Fiyat ve Teklif Al

  Kiralık Bayan Vitrin Mankeni


  Kiralık bayan vitrin mankeni hizmetimiz sadece mevcut olan modellere bağlı kalmadan, her türlü vitrin mankeni ihtiyacınızı karşılamaktadır. Son derece profesyonel bir ekip ile müşteri memnuniyetini esas alarak sizlere hizmet vermekteyiz. Bütçenize uygun ve kalitesinden ödün vermeyen iş anlayışımız ile kiralık bayan vitrin mankeni sektöründe sizlere katkı sağlamaya çalışıyoruz. Uzun yıllardır hizmet alanında edinmiş olduğumuz tecrübeler ile bize ihtiyaç duyduğunuz her zaman yanınızda olmaya özen gösteriyoruz. Müşteri memnuniyeti her zaman firmamız için birincil şarttır ve yıllardır bunun önemini bilerek hizmet vermekteyiz. Kiralık bayan vitrin mankeni sektöründe, gerek ürünlerimizin çeşitliliği gerekse uygun fiyat seçeneklerimiz ile her zaman sizlere faydalı olmaya çalışıyoruz. Bu alanda en iyi olma iddiamızı her zaman sürdürerek size memnuniyet garantisi veriyoruz. Kiralık bayan vitrin mankeni hizmetimiz sizin talep ve istekleriniz doğrultusunda şekil almış ve aynı biçimde de ilerlemeye devam edecektir. Firmamız için esas ve temel olan, müşteri ihtiyaçlarını tamamen gidermek ve kiralık bayan vitrin mankeni alanında size en iyi hizmeti sunmaktır.

   

  Kiralık Bayan Vitrin Mankeni Fiyatları

  Her zaman ve öncelikli olarak müşteri memnuniyetini gözeterek, bütçenizi zorlamadan en uygun fiyat aralığı ile hizmet vermekteyiz. Kiralık bayan vitrin mankeni ihtiyacınızı yıllardır kalitemizden ödün vermeden sağlamaya çalışmaktayız. Ve bunu bütçenizi zorlamayacak en uygun fiyatları belirleyerek yapmaktayız. Firmamıza teklif vererek siz de uygun fiyatlarımızdan faydalanabilirsiniz. Kiralık bayan vitrin mankeni hizmetimizi kaliteli bir biçimde ve size en uyacak olan ödeme planı ile alabilirsiniz. Firma olarak temel amacımız siz müşterilerimize kiralık bayan vitrin mankeni ihtiyacınız doğrultusunda, en kaliteli ve en uygun hizmeti vermektir.

  Özet
  product image
  Ürün Puanı
  1star1star1star1star1star
  Kullanıcı Puanı
  4 based on 24 votes
  Marka
  Kirala360
  Ürün İsmi
  Bayan Vitrin Mankeni
  Fiyat
  TRY 130
  Stok Durumu
  Available in Stock

  8 thoughts on “Bayan Vitrin Mankeni Kiralama”

  1. butiğim için sipariş etmeyi düşünüyorum da boyu ve vücut ölçüleri ne kadar? elinizde şu anda kaç tane bulunmakta?

  2. Manken kaç beden..? Boyutu nedir ..? 6 tame kiralayabilir miyiz..? Fiyat ne olur ..? Stok durumu nedir ..? Taşıma işlemini nasıl yapacağız ..?

  3. görseldeki altın rengi mankenin stoğu ne ..? bedeni ne ..? 38 bedeni var mı ..? 10 tane kiralasak fiyat ne olur ..? taşımasını da siz mi yapacaksınız adresse..?

  4. Mankerler sağlam mı yeterince ..? Ne kadar sürede teslim edersiniz..? Boyutu me ..? Stok nedir ..? Taşımasını siz mi yapacaksınız ..? Fiyat nedir ..?

  5. Vitrin için uygun olur mu..? Ne kadar sürede teslim edersiniz ..?kırılmama ihtimaline karşı önleminiz var mı ..? 8 tane var mı elinizde..? Kargo size mi ait ..?

  6. kırılırsa değişim olur mu ..? taşıma da sizden mi ..? boyutu nedir..? ne bedenler var elinizde..? her model kıyafet giydirebilir miyiz ..? 12 . tane için fiyat nedir ..?

  7. mağazamız için kiralama yapabilir miyiz ..? sezonluk kiralama olur mu ..? 30 tane var mı elinizde ..? ne kadar sürede gönderirsiniz ..? fiyat ne olur ..?

  8. merhaba Gebze de olan bir butiğimiz için bayan vitrin mankeni kiralama yapmak istiyoruz beyaz renklerde olan bayan vitrin mankeni var mı elinizde ? 6 tane lazım bize hepsi aynı boyda ve hepsi aynı ölçülerde olmalı sizden bayan vitrin mankeni kiralama yaptığımızda hepsini aynı göndereceksiniz değil mi ? bayan vitrin mankenlerinizin tam olarak ölçüleri nedir ? boyu ne kadar mesela? her türlü kıyafeti rahatlıkla giydirebilir miyiz bayan vitrin mankenlerinize? sağlam mı bayan vitrin mankenleri kolu yada başka bir yeri hemen kopar mı ? taşıma işini nasıl yapcaz ? taşırken koparsa diye önlem alabilir misiniz ? sarabilir misiniz zarar gelmemesi için bayan vitrin mankenini ? üç aylık kiralama yapmak istiyoruz siz bayan vitrin mankenlerinizi o kadar uzun süreli kiralayabilir misiniz? fiyat ne olur acaba ? biz üç aylık sürede kullanırken bir zarar gelirse ödemesini biz mi yapacağız? ?

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Whatsapp Telefon