Bayan Davul Ekibi Kiralama


Bireysel ya da kurumsal organizasyonlarınız dahilinde, ihtiyaç duyabileceğiniz bayan davul ekibini, sizlere uygun fiyatlara kiralıyoruz. Son zamanlarda, kına gecesi organizasyonları, farklı kültürel yapıları ve konseptleri ile dikkat çekmektedir. Bayan davul ekibi de, çoğu zaman bu konsepte dahil edilir. Sizlerde kına organizasyonunuzun, daha renkli olmasını istiyorsanız, bayan davul ekibi kiralama hizmetimizden en iyi şekilde yararlanabilirsiniz. Ya da farklı etkinlik ve aktiviteleriniz doğrultusunda, bayan davul ekibini kiralayabilirsiniz. Davul ekibimiz, profesyonel çalışma arkadaşlarımızdan oluşmaktadır. Kına geceleriniz, bayan davul ekibimiz sayesinde, daha eğlenceli ve unutulmaz olacaktır. Kına gecenizi, güzel bir şekilde hatırlamak için, farklı konseptler dahilinde gerçekleştirebilirsiniz. Bayan davul ekibi de bunun için, oldukça ideal bir seçim olacaktır. Kiralama hizmetimiz; davul ekibimiz, gerekli ekipmanlar ve kostümler vb. gibi detaylardan oluşur. Ayrıca, organizasyon mekanı uzaklığına göre, ulaşım gibi detaylarda, hizmet bedeline eklenebilir. Tüm bu detaylar göz önüne alınarak, sizler için gayet uygun kiralama bedeli oluşturulmaktadır. Ayrıca; size özel, kiralık bayan davul ekibi fiyat teklifimizi öğrenebilirsiniz. Bayan davul ekibi ve kına organizasyonlarınız dahilinde, tüm kiralama işlemleriyle alakalı, bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Fiyat ve Teklif Al

  Kiralık Bayan Davul Ekibi


  Firmamızın, bayan davul ekibi fiyatları doğrultusunda, kolay bir şekilde kiralama hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Böylece, kına organizasyonlarınız daha eğlenceli ve unutulmaz anlara tanıklık edecektir. Kına organizasyonlarınız için, ihtiyaç duyduğunuz her türlü ekipman ve sistemle alakalı bizden yardım alabilirsiniz. Kiralama hizmetlerimiz, siz değerli müşterilerimizin daha iyi ve kapsamlı bir hizmet alması için oluşturulmuştur. Bu nedenle, her ayrıntısı özenle belirlenmiştir. Kiralama fiyatlarımız ve hizmetlerimiz, her anlamda sizlere iyi bir hizmeti sunmak üzere tasarlanmıştır. Kına organizasyonlarınız dahilinde, istediğiniz sayıda bayan davul ekibimiz oluşturulmaktadır. Ya da farklı bir etkinlik kapsamında, bayan davulcu arkadaşlarımız, talebiniz doğrultusunda hizmetinize sunulur. Organizasyonlarınıza farklı bir hava katmak ve geleneksel kültürlerimizi yaşatmak için, sizlerde bayan davulcu ekibimizi tercih edebilirsiniz. Bayan davulcularımız, son zamanlarda yeni yeni popüler olsa da, kaliteli sunumları ile sizlere hoş anlar yaşatacaktır. Sizlerde, kiralık bayan davul ekibi ile tanışabilir ve organizasyonlarınız dahilinde, onlardan hizmet alabilirsiniz. Kına geceleriniz, bayan davulcularımızla, daha eğlenceli olacak ve konuklarınız daha çok eğlenecektir.

   

  Bayan Davul Ekibi Fiyatları

  Bayan davul ekibi kiralama hizmetimiz, kına organizasyonlarınız ve farklı aktiviteleriniz için oluşturulmuştur. Organizasyonlarınız kapsamında, eğlenceli anlara tanık olmak ve eğlenmek için, bayan davulcu ekibimizden hizmet alabilirsiniz. Organizasyon konseptinize uyumlu kostümleriyle, görsel olarak da hoş bir görünüm sağlayacaklardır. Yılın her günü, daima hizmetinizde olan, bayan davul ekimiz, sizlerin talepleri doğrultusunda, oluşturulur. Organizasyonlarınız için, istediğiniz sayıda ve özel kostümleriyle belirli saat çerçevesinde, sizlere davul şov gösterisi sunarlar. Sizler de özel anlarınızı, renklendirmek için, bayan davulcu ekibimizi kiralayabilirsiniz. Firmamızın kiralama hizmetleri, genel olarak, ekonomik bütçeler doğrultusunda oluşturulmaktadır. Bayan davul ekibi fiyatları da bu çerçevede, oldukça caziptir. Organizasyonlarınız kapsamında ve size özel fiyat tekliflerimiz için bize ulaşabilirsiniz. Her türlü ekipman ve malzeme kiralama konusunda, sizlere en iyi hizmeti sunmaktayız. Kiralama hizmet çalışmalarımız ve ürünlerimizde bu kapsamda, günden günde daha da gelişmektedir. Sizlerde, profesyonel bayan davulculardan, hizmet almak istiyorsanız, bizi tercih edebilirsiniz. Hizmet kalitemiz, çalıştığımız arkadaşlarımızın da kaliteli hizmetlerinden, kaynaklanmaktadır. Kiralama hizmetlerimizi detaylı bir şekilde, internet sitemiz üzerinden inceleyebilirsiniz. Bayan davul ekibimizle alakalı ve diğer kiralama hizmetlerimizle ilgili, detaylı bilgi için, bizimle iletişime geçmenizde fayda vardır. Her daim kaliteli hizmet politikamızla, hizmetinizdeyiz.

  Özet
  product image
  Ürün Puanı
  1star1star1star1star1star
  Kullanıcı Puanı
  4 based on 25 votes
  Marka
  Kirala360
  Ürün İsmi
  Bayan Davul Ekibi
  Fiyat
  TRY 1600
  Stok Durumu
  Available in Stock

  9 thoughts on “Bayan Davul Ekibi Kiralama”

  1. bayan davulcu ekibiniz kaç kişilik ..? giyecekleri kostümü biz seçebilir miyiz ..? bir akşamlık program ücreti nedir ..? dans gösterisi de fiyata dahil mi ..? görseldeki gibi ışıklı davullarınız var mı ..?

  2. Ekip kaç kişilik ..? Düğün akşamı için fiyat ne olur ..? İstediğimiz havadan çalar mı ..? Saatlik mi yoksa günlük ücret mi alınacak ..?

  3. görseldeki gibi renlkli davullar mı gelecek ..? ekip kaç kişilik, saatlik ücret mi yoksa günlük ücret mi ödeyecez ..? davullar renkliyse renk seçebilir miyiz ..?

  4. Davulcu sayısını biz seçebilir miyiz ..? Yoksa ekip olarak mı gelecek ..? Ne kadar sürede teslim edersiniz ekipmanları ..? En fazla kaç saat sürer ..?

  5. Kına gecesi için gelebilirler mi ..? Ne kadar süre çalabilirler en fazla ..? 3 saatlik kiralama olur mu ..? Davullar kaliteli mi ..?fiyat ne olur..?

  6. Ayşenur günan

   Ekip kaç kişilik ..? Her şeyden çalabilirler mi ..? Ne kadar sürede teslim edersiniz davulları ..? Kına gecesi için kaça olur ..?

  7. düğün için kiranabilir mi ..? 2 saat gösteri yapabilirler mi ..? ne kadar kişi gelece k..? fiyat ne olur acaba ..? davullar rtesimdeki gibi mi olacak ..?

  8. mezuniyet törenimiz için kiralayabilir miyiz ..? kaç kişi ekip acaba ..? kostümler ve davullar resimdeki gibi mi ..? bire akşamlık kiralama olur mu ..? fiyat ne olur ..?

  9. merhaba düğünümüz için bayan davulcu ekibi kiralama yapmak istiyoruz resimdeki gibi mi sizin de bayan davulcu ekibiniz acaba ? kaç kişiden oluşuyor sizin bayan davulcu ekibiniz tam olarak ? ya da biz düğünümüzde sizden bayan davul ekibi kiralama yaptığımızda istediğimiz kadar kişi sayısı belirleyebilir miyiz acaba ? bayan davul ekibi kiralama da kişi sayısı arttıkça ücret de aynı şekilde artacak mı acaba ? tam olrak ne kadar bir akşamlık bayan davul ekibi kiralama fiyatınız ? düğün akşamının sonunda ödemeyi size nakit olarak yapsak olur mu acaba ? nakit ödeme de bir inidirm yapıyor musunuz ? bayan davulcu ekibi istediğimiz şarkıları da çalar mı acaba ? ne kadar sürer programları tam olarak acaba ? bayan davulcu ekibinin ulaşımını biz mi sağlayacağız ? ulaşımı için ücret mi ödeyeceğiz yoksa biz mi onları alıp bırakacağız acaba ? bizim düğününmüz sarıyer de sarıyer e de bayan davul ekibi kiralama yapar mısınz ?

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Whatsapp Telefon