Bardak Mısırcı Arabası Kiralama


Organizasyonlarınızda hem doyurucu hem de kolay yapılan bardak mısırcı arabası kiralama hizmetini firmamızdan hemen temin edebilirsiniz. Sizin organizasyonlarınızda da bardak mısırcı arabası kiralama hizmetini almak istiyorsanız bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz. Siz değerli müşterilerimiz için yılın her günü bardak mısırcı arabası kiralama hizmetini size sunmaktayız. Hayatınızın özel günlerinde sizi yalnız bırakmıyoruz ve ihtiyacınıza hemen koşuyoruz. Bardak mısırcı arabası kiralama hizmetini istediğiniz her yerde kullanabilirsiniz. Sizin istediğiniz yere kadar hizmet vermekteyiz. Getirdiğimiz yerin konumuna göre fiyatlandırmada değişiklik olabilir. Bardak mısırcı arabası kiralama hizmetini en kaliteli ürünlerden yapıldığının garantisini veriyoruz. Size en iyi hizmeti vermek için yılın her günü çalışmaktayız. Sizde bizi tercih ettiğiniz için pişman olmayacaksınız. Yılların bize vermiş olduğu deneyim ile bardak mısırcı arabası kiralama hizmetinden memnun ayrılacaksınız. İstediğiniz sosları da bizimle iletişime geçtiğinizde söylerseniz hemen temin ederiz. Siz de bardak mısırcı arabası kiralama hizmeti hakkında detaylı bilgi almak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bizi dilerseniz arayabilir ya da Whatsapp üzerinden sitemizse beğendiğiniz bardak mısırcı arabasının fotoğrafını göndererek istediğinizi bize söyleyebilirsiniz.

Fiyat ve Teklif Al

  Neden Kirala 360


  Model Seçebilirsin

  Adet Seçebilirsin

  Nakliyat Seçebilirsin

  Ekstra Personel Seçebilirsin

  Tarih Seçebilirsin

  Kiralık Bardak Mısırcı Arabası


  Hayatınızın en özel günlerinde kutlama yapmak isterseniz konuklarınıza sunabileceğiniz kiralık bardak mısırcı arabası hizmetini dilediğiniz sos çeşitleri ile kiralayabilirsiniz. Siz değerli müşterilerimiz için en iyi kiralık bardak mısırcı arabası hizmetini istediğiniz zaman firmamızdan temin edebilirsiniz. Yılın her günü telefonun diğer ucunda size en iyi hizmeti sunmak için sizi bekliyor olacağız. Kiralık bardak mısırcı arabası hizmetini aldığınız takdirde konuklarınız kutlamanızdan memnun ayrılacaklar. İstediğiniz sos çeşitlerini kiralık bardak mısırcı arabası hizmeti ile birlikte isteyebilirsiniz. Doğum günleri gibi özel günleri biz tercih edebilecek olan ve ayrıca doyurucu olan kiralık bardak mısırcı arabası hizmetini istediğiniz zaman diliminde kiralayabilirsiniz. Sizin için yılın her günü telefonun diğer ucunda size bekliyoruz. Siz de bizi tercih ettiğiniz için pişman olmayacağınızın garantisini veriyoruz. Kiralık bardak mısırcı arabası hizmetini en kalitelisini firmamızdan kolaylıkla alabilirsiniz. Siz de kiralık bardak mısırcı arabası hizmeti hakkında detaylı bir bilgi almak ya da aklınızı takılan sorularınız varsa bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bizi sitemizde bulunan numaradan arayabilir ya da Whatsapp üzerinden mesaj atarak istediğiniz kiralık bardak mısırcı arabası hizmetini bize söyleyebilirsiniz. Siz de en iyi hizmet kalitesi almak istiyorsanız doğru adrestesiniz.

  7/24 Whatsapp
  0537 584 98 44
  Nakliyat
  Tüm Ürünlerimizde nakliyat
  Hijyen
  Hijyen ve Temizlik
  Telefon Randevu
  7/24 Telefon ile Randevu

  Bardak Mısırcı Arabası Fiyatları


  Set çekimlerinde gerekebilen bardak mısırcı arabası fiyatları ile de en uygun Kirala360’da. Siz de en kaliteli hizmeti almak istiyorsanız hemen firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Siz değerli müşterilerimiz için bardak mısırcı arabası fiyatları ile cebinizi yakamayacak fiyatlar ile sizlere sunuyoruz. Siz de bizi tercih ettiğiniz için pişman olmayacaksınız. Bardak mısırcı arabası fiyatları bütçenizi sarmayacak fiyatlar ile firmamızdan hızlı bir şekilde temin edebilirsiniz. Yılın her günü hizmet vermekte olup istediğiniz yere kadar gelip kurulumunu yapıyoruz. Getirdiğimiz yerin konumuna göre fiyatlandırmada değişiklikler olabilmektedir. Ayrıca yanında istediğiniz sos çeşitleri ile de fiyatlarda değişim gösterebilir. Siz de bardak mısırcı arabası fiyatlarını en uyguna kiralamak istiyorsanız en doğru adres Kirala360’dan başka bir yer düşünülemez. Siz de bardak mısırcı arabası fiyatları hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. İsterseniz bizi arayarak bilgi alabilir isterseniz de Whatsapp üzerinden mesaj atarak sitemizde beğendiğiniz bardak mısır arabasının fotoğrafını göndererek fiyatları hakkında detaylı bir bilgi alabilirsiniz. Siz değerli müşterilerimiz için en iyi hizmeti vermekten dolayı mutluluk duyarız.

  Özet
  product image
  Ürün Puanı
  1star1star1star1star1star
  Kullanıcı Puanı
  3.5 based on 33 votes
  Marka
  Kirala360
  Ürün İsmi
  Bardak Mısırcı Arabası
  Fiyat
  TRY 400
  Stok Durumu
  Available in Stock

  17 Comments

  1. hayri
   Nisan 11, 2019

   kiralık bardak mısırcı hizmetinizde arabanın içerisinde bulunan mısır, yağ ve sos gibi diğer malzemeleri sizler mi sağlayacaksınız yoksa bizim ayrıca almamız mı gerekmektedir? bardak mısırcı arabanız insan sağlığına uygun bir şekilde servis yapmamızı sağlar mı?

  2. fırat
   Nisan 13, 2019

   bardak mısırcı arabanızın tentesi yağmur geçirir mi? açık alanda uzun süre kullanmayı düşünüyoruz da mısırın hazırlandığı yer kolayca temizlenir mi bir de?

  3. şermin
   Nisan 21, 2019

   seervis edeceğiniz bardakların boyutları ndir ..? bir günlük kiralama fiyatı nedir ..? bir günde kaç kişiye ikram yapabiliriz ..? sıcak tutar mı yeterince mısıalrı araba ..?

  4. bekir
   Nisan 24, 2019

   arabanın üzerine baskı yapabilir misiniz ..? bir günlük kiralama bedeli ne ..? kaç kişiye bardak mısır servis ederiz ..?

  5. naşit
   Nisan 29, 2019

   kaç tane gözü var ..? tezgah yeterince geniş mi ..? gereken bütün malzemeler arabanın içinde olacak mı ..? yoksa bizim mi almamız gerekecek ..?

  6. gülizar
   Mayıs 5, 2019

   görseldeki ürün mü gelecek ..? ürünün tekerlekleri var mı, kolayca taşıyabilir miyiz..? tezgah kısmı nasıl temizlenmeli ..? malzemeleri de siz mi getireceksiniz ..?

  7. nevşin
   Mayıs 6, 2019

   arabanın boyutu ne kadar ..? aynı anda kaç kişiye ikram hazırlanabilir ..? tezgahın temizlenmesi kolay mıdır ..? bir günde 150 kişiye ikrm yapabilir miyiz..? 1 günlük kiralama bedeli nedir ..?

  8. Tolga enes
   Mayıs 8, 2019

   Mısır arabası ne kadar büyüklükte ..? Servis elemanı da gelecek mi ..? Malzemeler de dahil mi fiyata ..? Ürünü bir haftalık kiralasak kaça olur ..? Nakite indirim olur mu ..?

  9. muzaffer köksüz
   Mayıs 29, 2019

   ramazan eğlencesi için iftardan sonra mahallelilere ikram yapabilir misiniz..? ne kadar sürede gelir ..? hemen iftardan sonra gelir mi ..? toplu ikramlarda indirim olur mu ..? tüm malzemeleri siz mi getireceksiniz ..?

  10. ayten gülsem
   Mayıs 30, 2019

   tezgah metal mi ..? nasıl temizlenir ..? boyutu nedir ..? 5 günlük kiralama olur mu ..? fiyat nedir ..?

  11. halime günden
   Haziran 3, 2019

   55 kişilk servis yapabilir misiniz ..? ne kadar sürede teslim olur ..? adrese gönderim sağlar mısınız ..? fiyat ne olur ..? ürün scak servis edilir mi yeterince ..?

  12. erdem huran
   Haziran 8, 2019

   içerisine konulmaması gereken sosları siz mi getireceksiniz ..? ne kadar sürede teslim edersimiz ..? servis elemanı da gönderecek misiniz ..? taşıması da kolay mı ürünün ..? fiyat nedir acaba ..?

  13. sinem balaban
   Haziran 15, 2019

   65 bardaklık mısır çıkar mı tek seferde ..? servis elemanı da gönderecek misiniz ..? ürün sağlıklı bir şekilde pişer mi .. ? fiyat nedir bir günlük .. ?

  14. selman kartal
   Haziran 27, 2019

   kendimiz satış yapmak için kiralayabilir miyizz..? ne kadar sürede teslim edersiniz, malzemelr de sizden mi ..? bittikçe sizden mi alacaağoz, 3 aylık kiralama yapabilir miyiz .. ? fiyat nedir .. ?

  15. tuğrul ramazan
   Haziran 30, 2019

   3 aylık kiralama yapabilir miyiz ..? sokak etkinliğimiz için kiralayabilir miyiz, karaköy tarafına servisiniz olur mu, mısırı da siz mi getireceksiniz ..? bittikçe sizden alabilir miyiz ..?

  16. nermin
   Ağustos 6, 2019

   merhaba sakarda ki mekanımızın önünde bardak mısırı satmak istiyoruz bardak mısırcı arabası kiralama yapmamız lazım resimdeki gibi mi sizin bardak mısırcı arabalarınız ? sizin sitenizi tesadüfen gördüm ilk defa görüyorum güvenebilir miyiz size acaba ? bardak mısırcı arabası kiralama yaptığımızda sakar yaya da gönderiminiz var mı ? resimdeki bardak mısırcı arabasından istiyoruz tentesi falan da var geniş gözüküyor bardak mısırcı arabanız tam olarak ne kadar ölçülerde acaba ? sadece araba mı gelecek biz bardak mısırcı arabası kiralama yaptığımızda ? gereken malzemeleri de gönderecek misiniz ? mısır sos vs malzemeleri biz alırız da siz onları hazırlayacağımız kaşık kazan gibi ekipmanları gönderin bir de bardakları gönderin 3 farklı boyda olsun lütfen fiyat nedir herşey dahil? bir aylık kiralama yapmak istiyoruz olur mu sizin için de ? o kadar süreli kiralamalar yapıyor musunuz ?

  17. nermin
   Ağustos 6, 2019

   merhaba sakarda ki mekanımızın önünde bardak mısırı satmak istiyoruz bardak mısırcı arabası kiralama yapmamız lazım resimdeki gibi mi sizin bardak mısırcı arabalarınız ? sizin sitenizi tesadüfen gördüm ilk defa görüyorum güvenebilir miyiz size acaba ? bardak mısırcı arabası kiralama yaptığımızda sakar yaya da gönderiminiz var mı ? resimdeki bardak mısırcı arabasından istiyoruz tentesi falan da var geniş gözüküyor bardak mısırcı arabanız tam olarak ne kadar ölçülerde acaba ? sadece araba mı gelecek biz bardak mısırcı arabası kiralama yaptığımızda ? gereken malzemeleri de gönderecek misiniz ? mısır sos vs malzemeleri biz alırız da siz onları hazırlayacağımız kaşık kazan gibi ekipmanları gönderin bir de bardakları gönderin 3 farklı boyda olsun lütfen fiyat nedir herşey dahil? bir aylık kiralama yapmak istiyoruz olur mu sizin için de ? o kadar süreli kiralamalar yapıyor musunuz ?

  Leave a Reply