Barbekü Izgara Kiralama


Pikniklerinizin vazgeçilmezi olan barbekü ile konuklarınıza mükellef bir sofra hazırlayabilir ve keyifli organizasyonların sahibi olabilirsiniz. Barbekü ızgara üzerinde pişirilen etler, sebzeler ve balıkların lezzetini hiçbir yerde bulamazsınız. Barbekü ızgara kiralama hizmetimiz bu bağlamda sizler için oldukça iyi bir seçenek olacaktır. Satın almaya ödeyeceğiniz gereksiz maliyete gerek kalmadan firmamız üzerinden barbekü ızgara kiralama talebinde bulunabilirsiniz. Lezzetine doyum olmayan ızgaralar yapmak ve konuklarınızın organizasyon alanınızdan memnuniyet içerisinde ayrılmalarını sağlamak bir telefon kadar uzağınızda. Firmamız barbekü ızgara kiralama hizmeti kapsamında organizasyon adresinize gelerek sizlere hizmet sağlamaktadır. İyi bir piknik organizasyonunun sırrı barbekü ızgaradadır. Piknik organizasyonlarınız için firmamızdan barbekü ızgara kiralama hizmeti talebinde bulunabilirsiniz. Böylelikle satın alma işlemine gerek duymadan konuklarınıza lezzetli ızgaralar yapabilirsiniz. Piyasanın en kaliteli ve en ekonomik hizmetini alabileceğiniz en doğru adrestesiniz. Yılın 365 günü profesyonel çalışan kadromuz ile barbekü ızgara kiralama hizmetiyle yanınızda olmaya devam etmekteyiz. Tek yapmanız gereken firmamızdan barbekü ızgara kiralama hizmeti istemek. Sonrasında sizler için her türlü kolaylığı sağlamaktayız. Barbekü ızgara kiralama hizmetimizden bireysel ya da kurumsal her türlü organizasyonlarınızda yararlanabilirsiniz.

Fiyat ve Teklif Al

  Kiralık Barbekü Izgara


  Birçok kişinin sırf barbekü ızgara yapmak için pikniğe gittiğinden yola çıkarak barbekü ızgaranın pikniklerin vazgeçilmezi olduğunu söyleyebiliriz. Bu bağlamda kiralık barbekü ızgara hizmetimiz ile oldukça keyifli organizasyonlara imza atabilirsiniz. Sadece piknik organizasyonlarınızda da değil verdiğiniz özel davetlerinizde de kiralık barbekü ızgara hizmetimizden yararlanabilirsiniz. konuklarınıza ikram edebileceğini nefis etler hazırlamak firmamızın kiralık barbekü ızgara hizmeti sayesinde oldukça kolay. Bizimle iletişim sağlayarak kiralık barbekü ızgara hizmetimizi organizasyon adresinize isteyin. Sizin için dilediğiniz yere geliyoruz ve sizlere en iyi hizmet kalitesi kapsamında kiralık barbekü ızgara hizmeti sağlıyoruz. Firmamız hafta sonları ve resmi tatiller de dahil olmak üzere yılın her günü sizlerin taleplerine cevap vermeye devam etmektedir. İhtiyaç duyduğunuzda kiralık barbekü ızgara hizmeti ile sizlerin yanında olmaktayız. Bizimle iletişime geçerek kiralık barbekü ızgara hizmetim ile sizlere sağladığımız tüm imkanlardan yararlanabilirsiniz. Firmamız pek çok konuda sektörde en çok tercih edilen firmalar arasında.Bu bağlamda siz değerli müşterilerimizin istek ve arzuları bizim için her şeyden daha önemlidir. Siz isteyin biz kiralık barbekü ızgara ve daha sayamayacağımız kadar hizmet olanağımız ile sizlerin yanında olalım.

   

  Barbekü Izgara Fiyatları


  Kirala360 olarak özel zamanlarınızın önemini en az sizin kadar biliyor ve bu bağlamda sizlere barbekü ızgara fiyatları konusunda kolaylık sağlıyoruz. Bütçenizi sarsmayacak barbekü ızgara fiyatlarımızdan yararlanarak lezzetli sofralarda sevdiklerinizle bir araya gelebilirsiniz. Geleceğimiz organizasyon adresinizin bize uzaklığına göre değişim gösteren barbekü ızgara fiyatlarımızı en doğru şekilde öğrenmek içi bizimle iletişime geçmeniz gerekmektedir. Bize bu bilgileri verdiğinizde sizlere en uygun fiyat teklifini belirlemekteyiz. Barbekü ızgara hizmetimiz kapsamında organizasyon adresinize erkenden geliyoruz ve müşteri memnuniyeti esaslı iş anlayışımız ile sizlere en iyi hizmet kalitesini sağlıyoruz. Atik ve profesyonel kadromuz ile yıl boyu hizmetinizdeyiz. Barbekü ızgara fiyatlarımız sektörde bulabileceğiniz en ekonomik fiyatlardır. Vakit kaybetmeden barbekü ızgara fiyatlarımızdan yararlanın ve konuklarınıza unutamayacakları organizasyonlar düzenleyin. Uzun süreli çalışmanın getirisi olan engin iş tecrübemiz ve profesyonel kadromuzla sizlere ekipman kiralama konusunda her anlamda kolaylık sağlıyoruz. Barbekü ızgara fiyatlarımız bütçenize uygun ekonomik fiyatlardır. Bu anlamda sektörde en uygun fiyatları bulabileceğiniz en doğru adrestesiniz. Barbekü ızgara fiyatlarımız ve sizler için sağladığımız hizmetten memnun kalacağınıza hiç şüpheniz olmasın. Bizimle iletişim sağlayın ve keyifli organizasyonlara imza atın.

  Hakkımızda Yorumlar

   

  Özet
  product image
  Ürün Puanı
  1star1star1star1star1star
  Kullanıcı Puanı
  4 based on 45 votes
  Marka
  Kirala360
  Ürün İsmi
  Barbekü Izgara
  Fiyat
  TRY 1200
  Stok Durumu
  Available in Stock

  30 thoughts on “Barbekü Izgara Kiralama”

  1. barbeküleriniz kolay temizlenir mi? pişirme süresi ortalama ne kadardır? en hızlı şekilde yanması için ne yapmamız gerekir kiraladığımızda?

   1. barbekülerimiz kolay temizlenir, pişirme süresi en az yarım saat 45 dakikadır.Sizlere göndermiş olduğumuz tecrübeli elemanlarımız en hızlı şekilde yanmasını sağlamaktadır.

  2. sadece barbeküyü mü kiralıyorsunuz ..? malzemelerle beraber ne kadar olur ..? bir hafta kiralama yapabilir miyiz ..? görseldeki gibi tekerlekli mi ürün ..?

   1. Sadece barbekü kiralanıyor.şirketimizle ve iletişim kurarak fiyat bilgisini alabilirsiniz. barbekü yerimizi bir hafta kiralayabilirsiniz görseldeki gibidir, tekerleklidir.

  3. mangal ne kadar sürede yanar ..? tam olarak hangi maddeyle yakmamız lazım ..? kaç kişilik ızgara yapabiliriz bu ürünle ..? görseldeki gibi mi gelecek ürün ..?

   1. Mangal 5 ila 10 dakika arasında yanmaktadır.özel yakıtımızla kısa sürede yanmaktadır .kaç kişilik olunca tercih size bağlıdır görseldeki gibidir ürünümüz.

  4. ürün teslim süreniz nedir..?ürün teslimatını nasıl oluyor..?gün içinde teslim şansı var mı..?ürünün net ağırlığı nedir..?ürünün ebatları nedir..?

   1. birgün içerisinde sizlere teslim olmaktadır. gün içerisinde teslim şansı vardır. ürünümüzün ağırlığını şirketimizi arayarak bilgi alabilirsiniz.

  5. Izgara nasıl çalışıyor ..? Ne kadar sürede pişirir ..? Temizlemesi kolay mı ..? Bir günlük kiralama fiyatı nedir ..? Taşımasını siz mi yapacaksınız ..?

   1. şirketimizin göndermiş olduğu tecrübeli elemanlarımız ızgarayı çKolay. alıştırmaktadırlar.barbeküler’ımızın, temizlenmesi kolay bir şekilde olmaktadır. şirketimizle iletişim kurarak fiyat bilgisini öğrenebilirsiniz. şirketimiz tarafından nakliye gönderilmektedir.

  6. ürün kaç parçadan oluşuyor..?üründe renk seçeneği var mı..?ürünlerin elektrikli yada gazlı olanı var mı..?ürüne taksitli fiyatınız ne olur..?ürünlere yapışmaz garantisi var mı..?

   1. barbeküllerimiz. iki parçadan oluşmaktadır. Renk seçimi ise aittir. barbekü 2 seçeneklidir ister elektrikli, ister, gazlı seçim size aittir.şirketimizle iletişim kurarak fiyat bilgisini öğrenebilirsiniz.barbekü yapışmaz garantisi vardır.

  7. üründe model seçeneği var mı..?üründe renk seçeneği nelerdir..?ürün kaç parçadan oluşuyor..?üründe fiyatlandırma nasıl oluyor..?üründe garanti mevcut mu..?

   1. barbekülerimizde model seçeneği vardır, renk ve model seçeneği, sizlere aittir, ürünümüz 2 Parçadan Oluşmaktadır.şirketimizle iletişim kurarak fiyat bilgisini öğrenebilirsiniz ürünümüzde garanti mevcuttur.

   1. ürün görseldeki gibi tekerleklidir başka modellerimizde tabiki mevcuttur.ısınma, 5 ila 10 dakika arasında olmaktadır. barbekü’lerimizin birbuçuk santim uzunluğu vardır. şirketimizle iletişim kurarak fiyatı bilgisini öğrenebilirsiniz.

  8. yeterince sağlam mı barbeküler ..? genişliği ne kadar ..? ne kadar sürede teslim edersiniz ..? hızlı bir pişirme sağlar mı ..? fiyat nedir acaba ..?

   1. barbekü’lerimiz, yeterince sağlamdır.genişliği, birbuçuk santimdir. bir gün içerisinde sizlere teslim olmaktadır, hızlı bir pişirme sağlanır, tecrübeli elemanlarımızla fiyat bilgisini şirketimizle iletişim kurarak öğrenebilirsiniz.

  9. hangi maddeden üretilmekte ..? ürün neyle yanacak tam olarak ..? ne kadar sürede ısınır ..? adrese teslimat olacak mı ..? temizleme işlemini de siz yapar mıısnız ..?

   1. barbeküler’imiz demirden olmaktadır. çok sağlamdır. çakmakla yanmaktadır. bir gün içerisinde sizleri teslim olur, adrese teslim olacaktır, nakliye ile size gönderilmektedir. temizleme işlemi, tecrübeli elemanlarımızla çok temiz bir şekilde yapılmaktadır. .

  10. 45 kişilik servis yapabilir miyiz ..? bu ızgarayla olur mu ..? bir tane yeterli olur mu ..? servis eleanı da gönderir misiniz ..? 2 günlük kiralama olur mıu ..?

   1. 45 kişilik servis yapılabilir bu ızgara ile yani barbeküyle olabilir. iki tane yeterlidir, servis elemanı, şirketimiz tarafından gönderilmektedir. 2 gün kiralama olur istediğiniz gün sayısınca olur.

  11. iş yemeğimiz için kiralayabilir miyiz ..? ne kadar sürede teslim edillir ..? resimdeki gibi mi ürün ..? servis elemanı da gelecek mi ..? bir akşamlı kiralama yapabilir miyiz ..?

   1. iş yemeği için kiralayabilirsiniz birgün içerisindesinizdir teslim olmaktadır barbekümüz resimdeki gibidir.şirketimiz tarafından Servis elemanı gönderilmektedir. şirketimizle iletişim kurarak fiyat bilgisini öğrenebilirsiniz.Bir akşamlık kiralama yapabilirsiniz.

  12. toplu pikniğimiz için kiralayabilir miyuiz ..? 55 kişiye servis için kaç tane alsak yeter, fiyat nedir acaba, bir günlük kiralama olur mu , taşıması da size mi ait .. ?

   1. Kirala360 Destek

    Toplu pikniğimiz için kiralanabiliyor barbeküleri’miz.55 kişiye servis için iki tane kiralasanız yeterlidir.şirketimizle iletişim kurarak fiyat bilgisini öğrenebilirsiniz:’Bir günlük kiralamallarımız mevcuttur, taşıma şirketimiz tarafından nakliyle gerçekleştirilmektedir.

  13. ürün reismdeki gibi mi ..? 70 kişilik havuz partimize getirir misiniz, ne kadar sürede teslim edilir, malzemeleri metal mı i bir günlük kiralama olur mu ..?

   1. Kirala360 Destek

    ürünümüz resimdeki gibidir, 70 kişilik havuz partisine getirebiliriz. 1 gün içerisinde sizlere teslim olmaktadır.barbeküler’ımız metals Çelik, demirden yapılmaktadır isteğe göre gönderilmektedir. 1 günlük kiralama, tabiki olur.

  14. merhaba arkadaşlarıma barbekü partisi vermek istiyorum önümüzdeki hafta sonu acaba sizden barbekü ızgara kiralama yapsam yetişir mi ? bizim barbekü partisini yapacağımız adres beykoz beykoz a barbekü ızgara kiralama yapar mısınız acaba ? beykoz daki her adrese de barbekü ızgara kiralama oluyor mu sizde? barbekü ızgara kiralama yaptığımızda gelecek ızgara yukarıdaki resimdeki i gibi mi olacak ? biz sizden barbekü ızgara kiralama yaptığımızda ızgara yapacak bir servis elemanı da kiralayabilir miyiz ? öyle bir hizmetinizde var mı acaba ?barbekü ızgara konusunda tecrübeli bir arkadaş olursa çok iyi olur bizim barbekü partimiz 30 kişilik olacak 30 kişiye barbekü ızgara yapabilir mi servis elemanınız acaba ? hem barbekü ızgara kiralama hem de barbekü ızgarayı taşıma hem de ızgarayı yapacak servis elemanınız da dahil en son fiyatınız nedir ??

   1. Kirala360 Destek

    Merhaba, barbekü partimize, barbekü kiralanabilir. Haftasonu sizlere ulaşmaktadır. Beykoz tarafından nakliyemiz vardır. barbekü’lerimiz görseldeki gibidir. şirketimiz tarafından tecrübeli elemanlar gönderilmektedir. 30 kişi, ızgara yapılabilir.

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Whatsapp Telefon