Bando takımı kiralama


Bando takımı kiralama hizmeti ile sizlerle birlikte olmaktan mutluluk duyuyoruz. Düğün, özel gösteri ve yürüyüş tarzı yapılacak olan organizasyonlarda kullanılabilen bu eşsiz müzik ve görsel şölen için bando takımı kiralaması yapmaktayız. Siz değerli müşterilerimizin isteği doğrultusunda bando takımı kiralaması yapılabilmektedir. Yapacağınız organizasyonun daha canlı ve daha gösterişli geçmesi arzunda iseniz çok doğru bir adrestesiniz demektir. Her türlü etkinliğe uyum sağlayabilecek olan bando takımı kiralama hizmetimiz sizleri çok eğlenceli aynı zamanda görsel anlamda bir şölen sürükleyecektir. İzleyici, katılımcı, konuk ve misafirlerinizin mest olacağı dakikaları bando takımı kiralaması ile gerçekleştirebilirsiniz. Bando takımı kiralamasını yapmak oldukça kolay. Siz değerli müşterilerimizin istekleri doğrultusunda bando takımı kiralaması yapılmaktadır. Müzik ile yaşatacağınız o eşsiz anları bizlerden yapacağınız bando kiralaması ile misafir, konuk ve izleyicilerinize tattırmanız çok doğru bir seçim olacaktır. Bando takımımızın kullandığı enstrümanlar ve profesyonel olan müzisyenlerimiz ile bando takımı kiralaması hizmeti ile karşınızdayız. Ayrı olarak düğünlerde de bando takımı kiralaması yapabilirsiniz. İsteğinize göre her organizasyonda yer alabilecek düzeyde bando takımı kiralaması yapmaktayız. Siz değerli müşterilerimizin düzenlediği organizasyonlarda şirketimiz olarak yer almaktan mutluluk duyacağız. Bizleri tercih ettiğinizden hiç pişman olmayacaksınız.

Fiyat ve Teklif Al

  Neden Kirala 360


   

  Kiralık bando takımı


  Oldukça profesyonel müzisyenlerimiz ve bir o kadar da profesyonel olan enstrümanlarımız ile kiralık bando takımı hizmetini sağlamaktayız. Belirlediğiniz ve organizasyonun yapılacağı adrese değerli çalışma arkadaşlarımız gelmektedir. Kiralık bando takımı ekibimiz oldukça işinin ehli ve yetenekli kişilerdir. Yapılacak olan organizasyonda siz değerli müşterilerimizi kiralık bando takımı ekibimiz mağdur etmeyecek tam aksine yüceltecektir. Misafir, konuk ve ya katılımcılarınızın da en az sizler kadar memnun kalacağının garantisini verebilmekteyiz. Tüm kiralık bando takımı ekibimiz her zaman provalarını yapmakta ve oldukça donanımlı kişilerden oluşmaktadır. Ekip arkadaşlarımız işlerini oldukça titiz ve özen göstererek yapmaktadırlar. En önemlisi işlerini severek yapan kiralık bando takımı ekibimizin verdiği pozitif enerji sizleri ve katılımcılarınızı ayrı bir duyguya sokacaktır. Kiralık bando takımı hizmetimiz siz değerli müşterilerimiz için tüm şartlara uyumlu bir şekilde yapılmaktadır. Geniş repertuara Sahip olan kiralık bando takımı ekibimiz aynı zamanda yetenekleri ile misafir, katılımcı ve izleyicilerinizi mest edecektir. Kendi sektörleri içerisinde oldukça başarılı yerlerde olan ve her gün kendilerini geliştirme çabasında olan kiralık bando takımı ekibimizden çok memnun kalacaksınız. Gerek iş disiplini gerekse sağladıkları hizmet karşısında hiç pişman olmayacaksınız. Bizlerin sizlere sunmak istediği hizmetin ana temeli kaliteli olmasıdır. Şirketimiz tarafından kurulan kaliteli ekibimizde bunun en büyük göstergesidir. Her koşulda çalabilecek olan bando takımımız sizleri yaptığınız seçimden dolayı çok memnun edecektirler.

   

  Bando takımı fiyatları


  Organizasyonunuzu en eğlenceli hale getirmek için yaptığınız seçim çok doğru. Şirketimizin sizlere sunduğu bu hizmette bando takımı fiyatımız da sizlere uygunluk sağlamaktadır. Bando takımı fiyatımız her cebe uyduğu gibi sizlere neşeli ve bir o kadar da eğlenceli bir ortam yaşamanıza ve yaşatmanıza sebep olacaktır. Bando takımı fiyatlarımızı öğrenmek için lütfen müşteri hizmetlerimiz ile iletişime geçiniz. Bando takımı fiyatlarımız ile ilgili değerli çalışma arkadaşlarımız ile yaptığınız görüşmelerde dilek ve isteklerinizi belirtmeniz önemli bir noktadır. Bando takımı fiyatlarımızın uygunluğu sizleri organizasyonunuzun yapıldığı esnada çok daha mutlu edecektir. Makul olan bando takımı fiyatlarımız sizlerin yüzlerini gülümsetecek olması bizleri çok daha mutlu etmektedir. Siz değerli müşterilerimizin yaptığı tercihte bando takımı fiyatlarımızın etkisi büyük olacaktır ve bizleri tercih etmenizden çok memnun kalacağız.

   

  Özet
  product image
  Ürün Puanı
  1star1star1star1star1star
  Kullanıcı Puanı
  4 based on 34 votes
  Marka
  Kirala360
  Ürün İsmi
  Bando takımı
  Fiyat
  TRY 3000
  Stok Durumu
  Available in Stock

  16 thoughts on “Bando takımı kiralama”

  1. merhaba açılış için kiralasak kaça olur ..? ekip kaç kişilik tam olarak ..? görselde görünen kıyafetleri mi giyecekler ..? 5 kişilik bir ekip talep edebilir miyiz..? 3 saat boyunca çalabilirler mi ..?

  2. Kaç kişilik ekipler ..? Açılış için gelebilirler mi ..? Bir günlük kiralama bedeli ne ..? Her müzik aleti var mı ..?

  3. Müzisyenler profesyonel mi ..? Haftasonları kiralasak kaça olur ..? Kıyafetleri görseldeki gibi mi ..? Açılış töreni ya da yürüyüş için kiralayabilir miyiz..? Her müzik aleti var mı ..?

  4. Bando takımınız kaç kişilik ..? Düğün için uygun mu ..? Hangi tarz müzik türlerini çalabiliyorlar ..? Giyecekleri kıyafetler de görseldeki gibi mi ..? Bir günlük fiyat ne ..?

  5. Düğün için kiralamak uygun olur mu ..? Ne kadar sürer program ..? Kaç tane davul olacak ..? Sayısını biz seçebilir miyiz ..? Fiyat nedir ..?

  6. belediye etkinlikleri için kiralanabilir mi .. ? kaç kişilik bir ekip ..? ne kadar sürer programları ..? hangi müzik aletleri var ..? fiyat nediir bir günlük ..?

  7. showroom açılışı içn kiralayabilir miyiz ..? kaç kişi gelecek .. ? 1 saat çalabilirler mi ..? fiyat ne olur ..? resimdeki gibi mi bando .. ?

  8. avm etkinliği için gelebilirler mi ..? kaç kişilik ekip acaba ..? ne kadar sürede gelirler ..? hangi müzik aletleri var ..? bir günlük kiralama olurmu

  9. merhaba asker almamız olacak kalabalık olacağız epey farklı olmasını istediğimiz için bando takımı kiralama yapmak istiyoruz saatlik kiralama yapabilir miyiz? asker alma haftaya cuma akşamı olacak bizim yerimiz pendik pendiğe haftaya cumaya kadar yetişir mi müsait olur mu bando ekibi? önceden bir ödeme yapmamız gerekiyor mu size ? kapora vermemiz mümkün mü ? ne kadar olacak tam olarak fiyat ? bando takımı kaç kişi olacak ? bando takımında olacak kişi sayısını biz belirleyebilir miyiz? bando takımındaki eleman sayısı arttıkça fiyat da artar mı acaba ? resimdeki gibi kırmızı kostümler giyecekler mi ? o şekilde olmasını tercih ederiz biz, istediğimiz marşı da çalarlar mı acaba ? bir saatlik kiralama yapabilir miyiz yada maksimum 1.30 saat ? olur mu mümkün mü bu acaba ?

  10. Ruhugül Babadostu

   Yakın zamanda gerçekleşecek olan sokak etkinliğimiz için, bando ekibi kiralama hizmeti almak istiyoruz.
   Bando ekibi kaç kişiden oluşuyor, kişi sayısını belirleyebiliyor muyuz?
   Kostüm ve ulaşım gibi masraflar, kiralama bedeline dahil mi?
   Güncel kiralama fiyatlarınızı öğrenebilir miyiz?
   Saatlik mi yoksa gün bazında mı fiyatlandırma yapıyorsunuz?
   İlgili noktalarla alakalı dönüşünüzü, acil olarak bekliyorum.
   Teşekkürler.

   1. Kirala360 Destek

    Bando ekibi kiralama hizmetimizde yer alan, kişi sayısını ihtiyacınıza uygun şekilde yapabiliriz.
    Yapacağınız organizasyona uygun, enstrüman seçenekleri dahilinde kişi sayısını daha net olarak ayarlayabilirsiniz.
    Kiralama bedeli, tamamen sizlerin talebine göre; ulaşım, kostüm vb. talebinize göre paket fiyatı oluşturulur.
    Kiralama fiyatlarımız saatlik şeklinde uygulanır.
    İhtiyacınız doğrultusunda, teklif formu göndermenizi bekliyoruz.
    Saygılar.

  11. Bir tiyatro gösterisi için bando takımı kiralamak istiyoruz. Ama bando takımının çocuklardan oluşmasını istiyoruz. Böyle bir şey mümkün mü? Aslında, dans kulüpleriyle anlaşacaktım ama sizin siteyi bulunca bir sormak istedim. Eğer mümkünse böyle bir hizmetiniz, sizden kiralayacağım. 

   1. Kirala360 Destek

    Merhabalar, bando takımlarımız ne yazık ki çocuklardan oluşmuyor. Hepsi yetişkin insanlar. Hizmet firması olarak politikamız gereği, çocuklarımızı, miniklerimizi işçi olarak kullanmıyoruz. Onlar üzerinden para kazanmayı doğru bulmuyoruz. Ama yetişkin bando takımı isterseniz yardımcı olabiliriz. İyi günler.

  12. Kiralık bando takımı için arayacağım sizleri ama öncesinde yazmak istedim. Trump AVM’de hafta sonu için bando takımı ayarlar mısınız? Bir konser olacak sonrasında çocuklar için bir eğlence alanı olacak, bando takımınında orada olmasını istiyoruz. Şişme kaydıraklı oyun alanı da kiralayacağız. Bando takımınız kaç kişilik? Kıyafetleriniz kaliteli mi? Ekipteki yaş ortalaması nedir? Çocuklarla ilgili bir proje olduğundan çok büyük insanlar olmasını istemiyor yetkililerimiz. Gençler oluşması daha iyi olacak. 

   1. Kirala360 Destek

    Kiralık bando takımı hizmetimizde yer alan ekibimiz gençlerimizden oluşmaktadır. Çocuklarla uyum sağlayabilecek, onlara güzel bir gösteri sunabilecek kişilerdir. Bando takımımız istediğinizsayıda gönderebiliriz. Alanın ve gösteri alanın boyutuna göre değişkenlik gösterebilir. Sayı gösteriyi etkilemez. Siz sadece alanı söyleyin biz buna göre düzenleme yapalım. Bando takımı kıyafetleri çok kıyafetli, gösterişlidir, kırmızı apırlıklıdır. Şişme oyun parkı için de bizleri arayabilirsiniz.  

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Whatsapp Telefon