Bando Ekibi Kiralama


Tüm organizasyon etkinliklerinizi farklı bir hava yaratarak gerçek bir görsel şölen haline getiren bando ekibi son yıllarda oldukça popüler olmaya ve talep görmeye başlamıştır. Firmamız bando ekibi kiralama hizmetimiz kapsamında sizlere katkı sağlamaktadır. Düğünler başta olmak üzere tüm etkinliklerde yer almaya başlayan bando ekibi bulunduğu ortamı bir eğlence merkezi haline getirerek değişik bir konsept oluşturmaktadır. Bando ekibi kiralama hizmetimiz ile size görsel ve işitsel anlamda tam bir şölen garantisi vermekteyiz. Kıpır kıpır müzikler eşliğinde rengarenk kostümler ile etkinliğinizi unutulmaz kılıyoruz. Yıllarca konuşulacak ve hiç unutulmayacak düğün ya da organizasyonlara imza atmak için bando ekibi kiralama hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Bu en anlamlı ve özel gününüzde bir karnaval havası ile siz başta olmak üzere bütün konuklarınız eğlencenin doruklarına ulaşabilirsiniz. Size kalan sadece kendinizi müziğin ritmine bırakarak eşlik etmektir. Bando ekibi kiralama hizmetimiz ile siz de düğün ve organizasyon etkinliklerinizi masal tadında yaşayabilir ve eşsiz bir gün geçirebilirsiniz. Firmamız ile iletişim sağlayarak merak ettiğiniz ve öğrenmek istediğiniz her konuyu sorabilir ve bilgi edinebilirsiniz. Profesyonel ekibimiz ile fikir alışverişinde bulunarak bando ekibi kiralama hizmetimiz dahilinde fiyat alabilirsiniz.

Fiyat ve Teklif Al

  Neden Kirala 360


   

  Kiralık Bando Ekibi


  En güzel ve eğlenceli organizasyon etkinliklerini gerçekleştirmek ve misafirlerinize muhteşem birgün gece yaşatmak adına kiralık bando ekibi çok iyi bir seçimdir. Farklılık yaratmak ve klişelerden uzak durmak isteyen birçok insan artık düğün ve organizasyon etkinliklerinde bu seçenekten faydalanmaktadır. Eğlendirirken eğlenen kiralık bando ekibi unutulmaz saatler geçirmenizi sağlamaktadır. Bu anlamda da fazlası ile tercih edilmektedir. Titizlik ile seçilen ekip elemanları size kusursuz bir eğlencenin garantisini vermektedir. Firmamız dahilinde en özel davetlerinizde kiralık bando ekibi ile yanınızda yer almaktayız. Kaliteli hizmet anlayışımız ve iş prensiplerimiz doğrultusunda yıllardır sektörde bulunmaktayız. Profesyonel ekibimiz ve tecrübe avantajımız ile hizmet vermekteyiz. Kiralık bando ekibi hizmetimiz kapsamında firmamız ile iletişim kurarak fırsatlarımızdan yararlanabilirsiniz. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışma anlayışımız ve uygun bütçeli fiyat politikamız ile tüm davet ve organizasyon etkinliklerinde sizlere katkı sağlamaya devam ediyoruz. Kiralık bando ekibi hizmetimiz kapsamında da size unutulmaz bir deneyim yaşama fırsatı sunmaktayız.

   

  Bando Ekibi Fiyatları


  Tüm davet ve organizasyonlarınızı bir şölene çevirmek ve unutulmaz saatler yaşamak adına bando ekibi çok doğru bir tercih olacaktır. Farklı bir repertuar ve profesyonel müzisyenler ile hizmet veren ekip sizlere eğlenceyi doyasıya yaşatacaktır. Bando ekibi fiyatları bazında bu eğlenceyi son derece ekonomik bir bütçe ile edinebilirsiniz. Firma olarak günümüz koşullarında son derece uygun olarak belirlediğimiz fiyat aralığı bu hizmetimiz için de geçerlidir. Bando ekibi fiyatları dahilinde bütçenizi hiç zorlamadan eğlence garantisi vermekteyiz. Firmamız ile iletişim sağlayarak tüm organizasyon etkinlikleriniz için fiyat ve bilgi edinebilirsiniz. Bando ekibi fiyatları dahilinde de teklif alabilirsiniz.

  Özet
  product image
  Ürün Puanı
  1star1star1star1star1star
  Kullanıcı Puanı
  4 based on 28 votes
  Marka
  Kirala360
  Ürün İsmi
  Bando Ekibi
  Fiyat
  TRY 5000
  Stok Durumu
  Available in Stock

  17 thoughts on “Bando Ekibi Kiralama”

  1. merhaba, bando ekibiniz kaç kişilik ? hangi marşları çalıyorlar? bizim de bir şeyler ekleme şansımız var mı? 2 saat için kiralama yapabilir miyiz?

  2. bütün bando ekipmanları var mı elinizde ..? arkadaşlar görsedeki gibi mi giyinecek ..? kişi arttıkça fiyat da mı arttıyor ..? bir kişilik kiralama bedeliniz nedir ..?

  3. fiyat saat başına mı ..? yoksa günlük mü ..? her müzik aleti var mı ..? kaç müzisyenden oluşuyor bando ..? ulaşımlarını siz mi sağlayacaksınız ..?

  4. 30 ağıstos için kiralayabilir miyiz ..? Kaç kişilik ekip gelecek..? Müzisyenler profesyonel mi ..? Ücretlendirme nasıl olacak ..?

  5. kişi sayısınız biz belirleyebilir miyiz ..? ne kadar süre çalacaklar ..? kişi sayısı arttıkça ücret de artar mı ..? resmi bayramlar için düzenli olarak kiralama yapabilir miyiz ..?

  6. düğün için kiralayabilir miyiz..? kaç kişilik ekip ..? bir akşamlı kiralama yapabilir miyiz ..? bir akşamlık fiyat nedir ..? resimdeki gibi mi müzik aletleri ..?

  7. açılış etkinliğimiz için kiralayabilir miyiz ..? kaç kişi gelecek, bir günlük krialama olur mu, resimdeki gibi mi kostümler, fiyat nedir aaba .. ?

  8. 1 günlük kiralama yapılabilir mi, 10 kişilik ekip gelebilir mi, sokak etkinliğimi için gelebilirler mi, 2 saat çalabilirler mi , saksafon da var mı acaba ..?

  9. merhaba açılış törenimiz için bando ekibi kiralama yapmak istiyoruz resimdeki gibi mi acaba sizin bando ekibiniz? kaç kişiden oluşuyor bando ekibiniz acaba ? biz bando ekibinin kişi sayısını belirleyebilir miyiz ? kişi sayısı arttıkça bando ekibi kiralama fiyatı da artar mı acaba ? bir günlük hatta 2 saatlik en fazla sürer program 2 saatlik bando ekibi kiralama ne kadar tutar acaba ? bando ekibi kiraladığımızda ulaşımlarını biz mi sağlıyoruz acaba ? yoksa siz kendi araçlarınızla mı getiriyorsunuz bando ekibini açılışın olacağı adrese ? bizim mekanımızın açılışı beylikdüzü nde olacak beylikdüzü ne de bando ekibi kiralama yapıyor musunuz acaba ? bando ekibi hangi marşları ya şarkıları çalacak? isteidimiz bir marş olursa da isteyebilri miyiz bando ekiniznizden acaba ? en son fiyaıtnız nedir acaba ?

  10. İyi günler, ben Adana’dan yazıyorum. Oğlumun sünnet düğünü için bando ekibi kiralama konusunda kararsızım. Mehter takımı ya da bando takımı istiyoruz. Sizin yeriniz İstanbul olduğu için, Adana’ya kiralama yapmanız mümkün olur mu? İstanbul dışında hizmet veriyor musunuz? Oğlumun sünnetini havalı bir hala getirmek istiyorum eğer Adana’ya hizmet verebilirseniz çok memnun olurum. Eğer varsa, kiralayacağımız hizmetleri de sizden kiralayabiliriz. 

   1. Kirala360 Destek

    Size de iyi günler. Bando ekibini Türkiye’nin her yeri için kiralama yapabiliyoruz. Bando takımı sünnet düğünlerine daha uygun, sünnet düğünlerine bando ekibini tavsiye ediyoruz. Doğudan batıya tüm şehirlerimiz için hizmet vermekteyiz. Acaba Adana’ya gelirler mi diye hiç düşünmeyin. Fiyat korkunuzda olmasın, en uygun fiyatlarla size memnun etmek için hizmete her zaman hazırız. Ücret için telefonla bize ulaşabilirseniz size fiyat konusunda en makul fiyatlarla yardımcı olabiliriz. Eğer başka kiralayacağınız ürünlerde varsa sizin için kampanyamız da olacaktır. 

  11. Öznur Çulhaoğlu

   İlçemizin yazın 10 gün süren kermesi boyunca akşamları satıcıların olduğu caddeyi şenlendirmesi için bando takımı kiralaması yapmak istiyoruz. Kaç kişilik bir ekip gerekiyor, kıyafet seçimini yapabiliyor muyuz? Konaklama için biz mi ayarlama yapıyoruz? Önceden rezervasyon yaptırmak gerekiyor mu? Yoğunluğunuz vs konularda bizi bilgilendirebilirseniz çok seviniriz. Daha önce bando takımı kiralaması hiç yapmadık güvenilir firmaya ihtiyacımız var. 

   1. İlçenizin kermesini canlandırmak ve hareketlendirmekten mutluluk duyarız. Daha önce bir çok kermeste bando takımı kiralaması yaptık. Çok doğru bir düşünce ile bando takımı kiralaması yapmak istiyorsunuz. Çalıştığımız kermeslerde çok olumlu dönüşler aldık. Bando takımı kiralaması yapılan etkinliklerin, daha canlı daha hareketli geçtiği yönünde çok fazla görüş aldık.O yüzden çok güzel olacağından eminiz.

  12. Şeniz Geboloğlu

   Merhaba, 30 Ağustos bando ekibimizle 20 yıl sonra bando çalarak gezmek istiyoruz sokaklar caddeler bir şenlik görsün. Böyle bir etkinlik planladık ama kiralık bando takımı işimizi görür mü bilmiyoruz. İçerisinde davul ve brozan var mı acaba? bir de bizim için bandoların sağlam olması önemli patlama ve saire problemi ile karşılaşmak istemiyoruz. Takım olarak kaç tane bando var?

   1. Kirala360 Destek

    Merhaba, kiralık bando takımı içerisinde yaklaşık 20 tane bando vardır içerisinde brozan ve davul da mevcuttur. İsteğiniz kadar sipariş verebilirsiniz. Ancak brozan ve davul sınırlı sayıda bulunmaktadır. Bandolarımız sağlamdır. Siz kiralamadan önce her bir tek tek kontrol edilir ve o şekilde size gönderilir. Bu keyifli etkinliğin tadını çıkarın efendim. İyi günler.

  13. Özge Sıla Kuntman

   Merhaba, kiralık bando ekibi gerekiyor bize, okulda bir törenimiz olacak, 30 Ağustos’ta. Okulumuz özel bir okul. Sanat merkezi gibi. Öğrencilerimiz, 17 Ağustos’da başlayacaklar, derslere. Bizler de okulda 30 Ağustos günü için bir hazırlık yaptık. Bir çello, keman gösterimiz olacak. Sonrasında çocukların korosu var. Bir de çocuklardan oluşan bando ekibi istiyoruz. Aslında kendi içimizde halledecektik ama olmadı, yetiştiremedik, kostüm, gösteri vs. O yüzden kiralamak çok iyi olur diye düşündük. Velilerimiz de olacak. O yüzden çok güzel bir gösteri olsun istiyoruz. Yerimiz Şişli’de. Bizim için ufaklıklardan oluşan bir bando ekii hazırlar mısınız? Yaşları kaç yaş olacak ve kaç kişi olacak? 

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Whatsapp Telefon