Balık Ekmekçi Standı Kiralama


Organizasyon ya da etkinliklerinizde Türk kültürünü en iyi şekilde göstermek ve ya temsil etmek istiyorsanız balık ekmekçi standı kiralama hizmetimizden faydalanmanız en doğru seçim olacaktır. Balık ekmekçi standı kiralaması yaparak en kaliteli çalışma arkadaşlarımız ile en kaliteli balıkları misafir ve ya katılımcılarınıza ikram edebilirsiniz. Siz değerli müşterilerimize sunmuş olduğumuz balık ekmekçi kiralama hizmetimizden dilediğiniz her zaman faydalanabilme imkanına sahipsiniz. Balık ekmekçi standı kiralaması yaparak organizasyon ya da etkinliğinize çok nefis bir tat eklemiş olursunuz. Bizlerden dilediğiniz her zaman balık ekmekçi standı kiralaması yapabilme imkanına sahipsiniz. Siz değerli müşterilerimiz için yaptığımız balık ekmek standı kiralaması hizmetimiz ile organizasyon ya da etkinliklerinize kaliteli dokunuşlar yapmış olacaksınız. Hem çalışma arkadaşlarımız hemde firmamızın temel düşüncesi en kaliteli hizmet ve kaliteli ürün kullanımıdır. Misafir ve ya konuklarınızın ağızlarını balık ekmekçi standı kiralaması yaparak tatlandırabilirsiniz. Balık ekmekçi standı kiralaması hizmetimizden faydalanmaya başladığınız andan itibaren ürünleriniz hazırlanacak belirttiğiniz gün ve saatte yine belirttiğiniz adrese güvenli şekilde teslim edilecektir. Bizlerden yapmış olduğunuz kiralama hizmetinden pişman olmayacak aksine çok memnun kalacaksınız.

Fiyat ve Teklif Al

  Neden Kirala 360


   

  Kiralık Balık Ekmekçi Standı


  Sizlere sunmuş olduğumuz kiralık balık ekmekçi standı hizmetimizden dileğiniz her zaman faydalanabilme imkanına sahipsiniz. Kiralık balık ekmekçi standı hizmetimiz ile organizasyon ya da etkinliklerinizi tamamlayabilirsiniz. Gönül rahatlığı ile kiralık balık ekmekçi standlarımızdan yararlanabilirsiniz. Siz değerli müşterilerimiz için sunduğumuz kiralık balık ekmekçi standı hizmetimizde kaliteli balıkların pişeceği ve taze ekmekler ile birleştirileceği ürünler ile sizlerin karşısındayız. Kiralık balık ekmekçi standlarımız oldukça kaliteli ürünlerden oluşmaktadır. Hijyen açısından en üst seviyede olan kiralık balık ekmekçi standında kullandığımız malzemeler açısından içiniz rahat olabilir. Çünkü firma olarak bizler de her zaman titizliğin ve özenli çalışmanın önemini yansıtmaktayız. En güvenilir adresin kiralık balık ekmekçi standı hizmetinden yararlanacak olmak sizler açısından çok doğru bir seçim olacaktır. Dilediğiniz her zaman sadece bizler ile iletişime geçerek hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Kaliteli ürün ve hizmetimiz ile sizlere en iyi şekilde hizmet vermekteyiz. Standlarımız organizasyon ve etkinliklerinize renk katacak sizleri çok memnun bırakacaktırlar.

  Balık Ekmekçi Standı Fiyatları


  Organizasyon ve etkinlikleriniz için oldukça uyumlu olan balık ekmekçi standı fiyatlarımız da oldukça uygundur. Balık ekmekçi standı fiyatları ile ilgili bilgilendirmeyi bizler ile iletişime geçerek sağlayabilme imkanına sahipsiniz. Bunun yanı sıra çalışma arkadaşlarımıza WhatsApp üzerinden ulaşarakta balık ekmekçi standı fiyatlarımız hakkında detaylı bilgileri alabilirsiniz. Balık ekmekçi standı fiyatlarımız her bütçeye uyum sağlayacak düzeydedir. Siz değerli müşterilerimize sunduğumuz balık ekmekçi standı kiralama hizmetimizde en önem verdiğimiz nokta sizlerin yüzlerini güldürmektir bu yüzden hem hizmetimiz hemde balık ekmekçi standı fiyatlarımız sizleri mutlu edecektir . Balık ekmekçi standı fiyatlarımız hakkında bilgileri istediğiniz gün ve saatte bizlere ulaşarak alabilirsiniz. Her türlü zemin ve mekana uyum sağlayacak olan ürünlerimiz ile sizlere en iyi kiralama hizmetini vermekteyiz. Balık ekmekçi standı fiyatlarımız kaliteli hizmetimiz kadar sizleri bizlere karşı memnun bırakacaktır . Yine siz değerli müşterilerimiz için yaptığımız bu hizmette daima güvenilir ve titizlik ile çalışmaktayız. Organizasyon ve etkinliklerinizin en iyi şekilde geçmesini sağlamak amacıyla sizlere verdiğimiz hizmette sizlerin yanında olacak olmaktan mutluluk duyuyoruz. Yapacağınız organizasyon ya da etkinlikte balık ekmekçi standı kullanmak istiyorsanız gelecek olan katılımcı ve ya misafirlerinizi böylesine samimi bir şekilde ağırlamak istiyorsanız kiralama hizmeti ve çalışma prensiplerimiz açısından en doğru adrestesiniz.

  Özet
  product image
  Ürün Puanı
  1star1star1star1star1star
  Kullanıcı Puanı
  4 based on 37 votes
  Marka
  Kirala360
  Ürün İsmi
  Balık Ekmekçi Standı
  Fiyat
  TRY 11000
  Stok Durumu
  Available in Stock

  17 thoughts on “Balık Ekmekçi Standı Kiralama”

  1. Üniversite öğrencisiyim bursum yattı o yüzden böyle seyyar işler arıyorum 2 haftalık kiralasam bi indirim yapabilir mısınız?

  2. Bizim aile balık tutmakla uğraşıyor ve tutulan balıkların hepsini yiyemiyoruz bizde bunu ticarete dökmek isteriz bir araba ne kadar boyutta?

  3. bir iş toplantısı çıkışında ikram etmek istiyoruz yaklaşık 60 kişi katılacak fiyatınız ne olur? sadece standımı siz veriyorsunuz ? malzemeleri biz mi almak zorundayız?

  4. sadece tezgahı mı kiralayacaksınız ..? balıkları ve servis elemanını da istesek kaça olur ..? balığın cinsi ne olacak tam olarak ..? biz seçebilir miyiz onu da ..?

  5. merhaba 100 kişilik bir organizasyon için kiralayabilir miyiz ..? bir günlük kiralama bedeli nedir ..? servis elemanını da malzemeleri de sizden talep edebilir miyiz ..?

  6. Balıkları siz mi servis edeceksiniz..? Servis edecekseniz kılçıkları ayıklanacak mı ..? Yeşillik malzemeleri de getirecek misiniz..?

  7. Hangi çeşit balıklarınız var ..? Balıkları ve diğer malzemeleri de siz getireceksiniz değil mi ..? Bir günlük kiralama ücreti ne ..? 30 kişilik ikram talep edebilir miyiz..?

  8. Balıkları da siz mi getireceksiniz ..? Me kadar sürer pişirmek ..? Tezgah me ile çalışıyor ..? Diğer malzemeleri de siz mi getireceksiniz..? Bizim mi almamız gerekiyor ..? Bir günlük kiralama bedeli ne ..?

  9. Piknik grubumuz için uygun mu ..? 14.00 da başlayacak zamanında getirir misiniz ..? 30 kişiye ikram yapabilir miyiz ..? 30 kişi için kaç tane stand kiralamamız gerekiyor..?

  10. ne kadar kişilik servis yapabilirsiniz en fazla ..? balığın cinsi ne ..? kılçıkları çıkarıyor musunuz ..? fiyat nedir ..? 45 kişilik servis yapabilir misiniz..?

  11. 80 kişilik servis yapabilir misiniz ..? Balıkları siz mi alacaksınız ..? Bizim seçme şansımız var mı ..? Fiyat nedir ..? Malzemeri de getirecek misiniz ..?

  12. fuar organizasyonu girişinde ikram için kullanabilir miyiz ..? en fazla kaç kişilik servis yapabilirsimiz ..? servis elemanı da gelecek mi ..? gerekli malzemeleri biz mi alacağoız getirecek misiniz ..? fiyat nedir 350 kişi için yaklaşık ..?

  13. fatih e servisiniz var mı ..? 60 kişilik ikram yapabilir miyiz ..? servis elemanı da gönderir misiniz ..? bir günlük kiralama olur mu ..? olursa ne kadar olur fiyat ..?

  14. yaz ayı boyunca kiralayabilir miyiz ..? ne kadar sürede teslim edersiniz ..? malzemeleri de siz mi getireceksiniz ..? 3 ay boyunca malzemeleri de sizden temin etsek olur mu ..? fiyat ne olur acaba ..?

  15. 3 stand kiralayabilir miyiz ..? 100 kişiye servis yapabilir misiniz ..? servis elemanı 3 tane gelebilir mi ..? malzemeleri biz seçebilir miyiz ..? fiyat nedir acaba ..?

  16. 1 günlük kiralama olur mu ..? şirket etkinliğimiz için kiralayabilir miyiz, ne kadar sürede getirirsiniz,ölçüleri nedir acaba, fiyat nedir acaba ..?

  17. merhaba bahçemizde bir yemek vermek istiyoruz arkadaşlara değişiklik ve pratiklik olması için balık ekmekçi standı kiralama yapmak istiyoruz stand resimdeki gibi mi gelecek ? 60 kişilik bir davet olacak bir tane balık ekmekçi standı kiralama yapmamız yeter mi ? bir tane yetmezse iki tane de kiralayabiliriz ağustos un 20 sinde kiralama yapmak istiyoruz ne kadar süre içerisinde gönderim yaparsınız sevkiyat süreniz nedir balık ekmekçi standı kiralama da? balık ekmekçi standı kiralama yaprtığımızda sadece stand mı gelecek ? balıklar yeşillik soğan ekmek baharat gibi malzemeleri biz mi almalıyız? onları da siz getirir misiniz? balık ekmekçi standı kiralama da hangi cins balığı getireceksiniz? bize 2 farklı çeşit balık getirebilir misiniz ? isteyen istediği balığı tercih etsin çünkü herkes her balığı sevmeyebilir servis elemanı da gelecek mi ? balık ekmekçi standı kiralaması yaptığımızda balıkları pişirecek ve ekmek arası yaparak servis edecek birini de istiyoruz tüm bunlar dahil en son fiyatınız nedir acaba ?

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Whatsapp Telefon