Backdrop Kiralama


Kongre, fuar ve diğer tüm organizasyon etkinliklerinizde misafirleriniz için detaylı karşılama alanları oluşturan ve reklam panosu olarak da kullanılan ekipman oldukça işlevseldir. Firmamız backdrop kiralama hizmeti ile sizlere katkı sağlamaktadır. Ebatları bulunduğu mekanın büyüklüğüne göre değişkenlik gösteren ürün çok amaçlı olma özelliği ile de talep görmektedir. Backdrop tasarımları organizasyon etkinliğinin niteliğine göre belirlenmektedir. Backdrop kiralama hizmeti kapsamında müşterilerimize bu ürünü sunmaktayız. İşlevi yanında görselliği ile de ilgi çeken backdrop, ışık sistemi ile donatılarak daha şık bir hale getirilmektedir. Firmamız backdrop kiralama hizmeti dahilinde sizlere marka ve logolarınızı daha iyi bir biçimde tanıtma fırsatı yaratmaktadır. Çeşitli renk ve ebatlarda oluşturulan ekipman tüm organizasyon etkinliklerinizde tanıtım anlamında son derece faydalı olmaktadır. Backdrop kiralama hizmetimiz ile sizlere bu ekipmandan yararlanma olanağı sağlamaktayız. Firmamız ile iletişim sağlayarak merak ettiğiniz ve öğrenmek istediğiniz her konuda danışmanlık alabilirsiniz. Profesyonel ekibimiz ile fikir alışverişinde bulunarak backdrop kiralama hizmeti bazında teklif alabilirsiniz.iyat ve Teklif Al

  Neden Kirala 360


   

   

  Kiralık Backdrop


  Tüm organizasyon etkinliklerinizde reklam ve logo tanıtımı yapmak, karşılama alanları oluşturmak adına kiralık backdrop oldukça etkili bir ekipmandır. Ebatları ve renk çeşitliliği bakımından şık bir görsel sağlayan ürün ışıklı tasarımları ile de göz doldurmaktadır. Kongre ve toplantı salonlarında oldukça tercih edilen ekipman kiralık backdrop hizmetimiz ile sizlere sağlanmaktadır. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensiplerimiz doğrultusunda taleplerinizi karşılamaktayız. Bu ekipmanı da en uygun fiyat aralığı ile sizlere sunmaktayız. Tüm organizasyon etkinlikleriniz için gerekli ürünlerden biri olan kiralık backdrop hizmetimiz kapsamında fırsatlarımızdan faydalanabilirsiniz. Kaliteli hizmeti en ekonomik koşullar ile vermekteyiz. Ve tanıtımlarınız için ideal yollardan biri olan kiralık backdrop dahilinde hizmet sağlamaya gayret göstermekteyiz. Nakliye anlamında talep edilen zamanda ve mekanda hazır bulunarak yanınızda yer almaktayız. Tüm tanıtımlarınız için kiralık backdrop hizmetimizi değerlendirebilirsiniz.

   

  Backdrop Fiyatları


  Kaliteli hizmet anlayışımız ve uygun fiyat aralığımız ile yıllardır bu sektörde yer almaktayız. Bünyemizde bulundurduğumuz her ekipman için minimal seviyede belirlediğimiz fiyatlarımız ile müşterilerimize fayda sağlamaktayız. Backdrop fiyatları dahilinde de en iyi hizmeti en uygun koşullar ile vermekteyiz. Bütçenizi zorlamadan tüm organizasyon etkinlikleriniz için her grup ekipmanı firmamız garantisi ile sunmaktayız. Marka ve logo tanıtımlarında etkili yöntemlerden biri olan bu ürün backdrop fiyatları bazında sizlere sağlanmaktadır. Talepleriniz doğrultusunda etkinlikleriniz için gereksinim duyacağınız tüm ekipmanlar en ekonomik fiyatlar ile sizler için sunulmaktadır. Profesyonel ekibimiz ile iletişim sağlayarak backdrop fiyatları için hizmet alabilirsiniz. Bütçenizi zorlamadan organizasyon etkinlikleriniz de bu ekipmandan yararlanmak ve bunu en uygun şartlar ile gerçekleştirmek adına backdrop fiyatları ile ilgili size sağladığımız olanaklardan faydalanabilirsiniz.

  Özet
  product image
  Ürün Puanı
  1star1star1star1star1star
  Kullanıcı Puanı
  4 based on 24 votes
  Marka
  Kirala360
  Ürün İsmi
  Backdrop
  Fiyat
  TRY 800
  Stok Durumu
  Available in Stock

  17 thoughts on “Backdrop Kiralama”

  1. Bir telefon bayiisi açıcam (isim vermek istemiyorum) orada kalıcı olarak kullanmayı düşünüyorum. Kiralamak yerine satın alabilme şansım var mı?

  2. Özgür demir

   Yakın zamanda bir bilim kurgu sergisi düzenleyeceğim kitaplar dvd ler vs. orada kullanacağım ebatları nelerdir?

  3. Kızıma haftaya doğum günü partisi düzenleyeceğim çoğunluk çocuk olacağı için bu backdrop hangi malzemeden yapıldı kolay kırılır mı?

  4. boyutu ne ..? hangi maddeden üretilmiş ürün, sağlam mıdır..? taşıma ve kurulum sizden mi olacak ..? üzeirne istediğimiz yazıyı da yazabilir misiniz..?

  5. üründe net ebat nedir..?görsel dışında elinizde ürün mevcut mu..?ürün süsleme dahil fiyat ne olur..?ürün teslim süresi tam olarak nedir..?toplu alımda indirim olur mu..?

  6. Ürün dış mekan için de uygun mu ..? Kurulumunu siz mi yapacaksınız ..? Sevk süreniz nedir ..? Fiyat ölçütünüz boya göre mi ..? 3 tane için fiyat varir misiniz ..?

  7. köpükten mi yapılma malzeme ..? ne kadar sürede teslim edilir ..? taşıma ve kurulum sizden mi ..? logo ya da isim basımı siz de yapar mısınız ..? ya da yapan birine yönlendirir misiniz ..?

  8. basın toplantısı için kiralayabilir miyiz ..? boyutu nedir ..? logo basımı yapar mısınız ..? ne kadar sürede teslim edilir ..? fiyat ne olur ..?

  9. fuar organizasyonu için kiralayabilir miyiz ..? ne kadar sürede teslim edersiniz ..? boyutu nedir ..? boyutunu biz belirleyebilir miyiz, fiyaat nedir .. ?

  10. kazım elşener

   şirket etkinliğimiz için kiralayabilir miyiz ..? 2 haftalık kiralama olur mu, boyutları nedir acaba, fiyat nedir acaba, kurma işlemini siz mi yapacak sınız

  11. merhaba şirketimiz bir fuarda stand kuracak resimdeki gibi backdrop lazım bize istediğimiz ölçüleri söylesek sizden ona göre bir kiralama yapabilir miyiz? sizden düz beyaz bir şekilde alıp üzerine kendi istediğimiz baskıyı logoyu biz mi yaptırıyoruz acaba backdrop kiralama yaptığımızda ? siz baskı işlerini yapsanız bizim için daha iyi olur aslında, şirketimizin logusunun basılı olduğu bir backdrop kiralamak istiyoruz size ölçüler kesinleşince de yazacağız sizden bir ön bilgilendirme almamız mümkün mü burdan acaba ? backdrop hangi maddeden yapılacak ? kumaş mı yoksa plastik gibi bir maddeden mi acaba? hangisi daha kullanışlı olur sizce ? istediğimiz gibi açıp kapanan bir boyunu açıp kısaltabileceğimiz bir model backdrop var mı elinizde? fuar 8 gün sürecek 8 günlük kiralama yapabilir miyiz sizden acbaa? 8 günlük bacdrop kiralama ne kadar olacak acaba fiyat bilgisi de verirseniz iyi olur , logo basma masraflarıyla ve adrese kurulum taşıma masraflarıyla beraber ne kadar olacak? fuar adresi üsküdar dönüş bekliyoruz kolay gelsin

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Whatsapp Telefon