Ayaklı Küllük Kiralama


Kapalı alanda sigara kullanımı yasaklandığından beri daha fazla kullanım alanı bulan ayaklı küllükler genelde dış mekanlarda yerlere izmarit atılmaması adına oldukça iyi bir seçenektir. Sizlerde firmamızdan ayaklı küllük kiralama hizmeti alarak organizasyon alanlarınızın yerlerde dolaşan sigara izmaritlerinin oluşturduğu kötü görüntüden kurtarabilirsiniz. Ayaklı küllük kiralama hizmetimiz kapsamında dilediğiniz sayıda ayaklı küllüğü adresinize kendi bünyemizdeki nakliyat aracı ile getirmekteyiz. Sizlerde ayaklı küllük kiralama hizmetimiz sayesinde ihtiyaç duyduğunuz küllükleri adresinize kadar getirterek vakit kaybetmeden organizasyonlar düzenleyebilirsiniz. Üstelik satın almaya ödeyeceğiniz meblağın çok daha azını ödeyerek bunu yapabilirsiniz. Firmamızla iletişime geçerek ayaklı küllük hizmetimizle ilgili bilgi alabilirsiniz. Yılların getirisi olan engin iş tecrübemiz ve tüm yıl hizmetinize hazır profesyonel kadromuzla ayaklı küllük kiralama olanağını ayağınıza getiriyoruz. Ayaklı küllükleri organizasyon alanınızın dekoruna göre kombine ettiğinizde kötü bir görüntü oluşturmadan bir bütün oluşturacaktır. Zaman kaybetmeden ekonomik fiyatlarla sağladığımız ayaklı küllük kiralama hizmetimizden yararlanın. Firmamız ayaklı küllük kiralama hizmetimiz kapsamında yılın her gününde aktif bir şekilde hizmet sağlamaktadır. Ayaklı küllük kiralama hizmetimiz ile zaman kaybetmeden küllük ihtiyacınızı giderebilirsiniz.

Fiyat ve Teklif Al

  Neden Kirala 360


   

  Kiralık Ayaklı Küllük


  Sağlığımıza zararını azaltabilmek adına kapalı alanlarda uygulanan sigara içme yasağı açık havada küllük ihtiyacını arttırmıştır. Bu İhtiyacın karşılayabilmesi için kiralık ayaklı küllükler imdadınıza yetişiyor. Sağlam ve kaliteli kiralık ayaklı küllükler için firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Firmamız bu bağlamda sizlerin taleplerini ekonomik fiyatlarla karşılamaktadır. Kiralık ayaklı küllükler bir küllükten beklediğiniz her şeyi fazlasıyla karşılayabilecek kapasitede ve kalitededir. Firmamız en modern ve güncel ekipmanları satın almanıza gerek kalmayacak şekilde hizmetinize sunmaktadır. Kiralık ayaklı küllük hizmetimizden yararlanarak açık alanlarda düzenlediğiniz organizasyonlarınız için gereken küllük ihtiyaçlarınızı bütçenizi sarsmayacak fiyatlar karşılığında giderebilirsiniz. Kiralık ayaklı küllüklerimizi açık alanda rahatlıkla kullanabileceğiniz gibi sigara içmeye uygun kapalı alanlarınızda da kullanabilirsiniz. Güvenilir ve müşteri memnuniyeti odaklı iş anlayışımız kapsamında hafta sonları ve resmi tatillerde de hizmet vermeye devam eden firmamızdan kiralık küllük talebinde bulunun. Böylelikle organizasyon alanlarınızda yerlerde gezen ve kötü bir görüntü oluşturan izmaritlerden kurtulabilirsiniz. Kiralık ayaklı küllük hizmetimiz için bizi arayabilir ya da whatsapp üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. 365 gün boyunca sizlere bu hizmeti sağlamakta ve ihtiyaçlarınıza ortak olmaya devam ediyoruz. Kiralık ayaklı küllüklerimiz sizlere büyük kolaylık sağlayacaktır.

   

  Ayaklı küllük Fiyatları


  Ayaklı küllük fiyatlarımız piyasa değerleri göz önüne alındığında bütçenize en uygun ekonomik fiyatlardır. Ayaklı küllük fiyatlarımızın ürünlerin teslimatının yapılacağı mesafenin uzaklığına göre ve ürünlerin sizde kalacağı süreye göre farklılık göstermektedir. Bu sebeple ayaklı küllük fiyatları hakkında en doğru bilgiye ulaşmak için firmamızla iletişime geçmeniz gerekir. Bizimle whatsapp üzerinden mesaj yolu ile ya da telefon numaralarımızdan dorudan iletişime geçebilirsiniz. Kirala360 yılın 365 günü siz değerli müşterilerimize ayaklı küllük kiralama hizmeti vermektedir. Ayaklı küllük fiyatları verdiğimiz kaliteli ve profesyonel hizmetin yanında çok küçük bir meblağdır. Tercih edilirlik konusunda sektördeki en iyiler arasında olan firmamızdan ayaklı küllük fiyatları ile ilgili fiyat teklifi alabilirsiniz. Sizlere ayaklı küllük fiyatları konusunda en ekonomik fiyatları sunan firmamız yıl boyu aralıksız bir şekilde yanınızda olamaya devam etmektedir. Sizlerde ayaklı küllük fiyatlarımızdan yararlanarak organizasyonlarınızın ihtiyaçlarını daha ekonomik fiyatlarla karşılayabilirsiniz. Firmamız siz değerli müşterilerimiz için ayaklı küllük fiyatlarını bütçenizi göz önüne alarak belirlemekteyiz. Amacımız sizleri satın alma maliyetinden kurtararak ekipman ihtiyacınızı en iyi hizmet kalitesiyle karşılamaktır. Ayaklı küllük fiyatlarımızı öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

  Özet
  product image
  Ürün Puanı
  1star1star1star1star1star
  Kullanıcı Puanı
  3.5 based on 23 votes
  Marka
  Kirala360
  Ürün İsmi
  Ayaklı Küllük
  Fiyat
  TRY 260
  Stok Durumu
  Available in Stock

  16 thoughts on “Ayaklı Küllük Kiralama”

  1. Bahçemizde parti düzenlicez bize küllükte lazım ama 2 tane getirebilme şansınız varmı? Aderesi telefonla atarım ? İyi günler 🙂

  2. ayaklı küllüklerinizi dilediğimiz temizlik malzemesiyle yıkayabilir miyiz? herhangibir yıpranma olma durumu var mıdır? en az ne kadar sipariş edebiliriz sizin nakliye yapmamız için?

  3. demir mi yoksa çelik mi ürün ..? rüzgarda devirlir mi yere sabitleme işlemi yapıyor musunuz ..? boyutu tam olarak ne kadar bir günlük 10 tane kiralama bedeli nedir ..?

  4. 10 tane kiralasak kaç olur fiyat ..? Bir açılış için uygun mu ..? Resimdeki gibi şık mı ürünler..? Rüzgarda devirlir mi..?

  5. üründe renk seçeneği nedir..?ürünün ebatları nedir..?net ağırlığı nedir..?ürün teslimi nasıl oluyor..?nakit fiyatınız ne olur..?

  6. Ürün demirden mi ..? Boyutu ne ..? Temizlemesini nasıl yapmalıyız ..? Farklı boylarda da modelleriniz var mı ..? 5 tane için fiyat ne ..?

  7. Ürün metal mi ..? Boyutu ne kadar ..? Farklı boyutlarda ve renklerde modelleriniz var mı ..? 16 tane için fiyat nedir ..? Taşımasını da siz mi yapacaksınız ..?

  8. ürün metal mi alüminyum mu ..? boyutu ne tam olarak ..? temizlemesi nasıl ..? ızgara kısmı kolayca çıkar mı ..? ne kadar sürede teslim edersiniz ..?

  9. parlak kalması için neler yapmalıyız ..? ne kadar uzun ayak kısmı ..? ağır mı ..? temizlemesi nasıl yapılmalı ..? 12 tane kiralasak kaça olur ..?

  10. Temizlemesi kolay olur mu ..? Yeterince parlak kalması için ne yapmalıyız ..? 4 tane var mı ..? Rüzgar esince izmaritler yere dökülür mü..? Fiyat nedir ..?

  11. Ayak kısmı yere sabitlenebilir mi ..? Ne kadar sürede teslim edilir ..? Stok nedir acaba ..? Metal mi ürün ..? Fiyat nedir ..?

  12. yere sabitleyebilir miyiz ..? yoksa taşınabilir modellerden mi ..? 6 tane kiralayabilir miyiz ..? ne kadar sürede teslim edersiniz ..? fiyat ne dir acaba ..?

  13. farklı modeller de var mı ..? ağırlığı nedir ürünün..? yetrince hijyenik mi..? izmiritler yere düşer mi ..? fiyat nedir ..?

  14. lobimiz için kiralayabilir miyiz ..? 5 tane gönderiri misiniz, resimdeki gibi mi ürün, fiyat nedir acaba, taşıamsı da size mi ait ..?

  15. kolay gelsin uzun süre kiralamak istiyorız ayaklı küllük kiralama yaptığımızda resimdeki model mi gelecek ? resimdeki modeli beğendim açıkçası sağlam ve yeni bir modele benziyor yere sabitleme işlemi yapacak mısınız? ayaklı küllük kiralama yaptığımızda rüzgarda uçmaması için bir önlem alacak mısınız yada öyle sorayım en az kaç tane kiralama yapabiliriz ? bir sınırlama var mı ? ayaklı küllük modelinizin tam olarak boyutu nedir ? izmaritler kolayca temizlenir mi içerisinden? temizliğini nasıl yapmalıyız tam olarak ayaklı küllük modellerinizin ? biz 5 tane istiyoruz elinizde o kadar varsa, gebze ye gönderim yapar mısınız? gebze ye taşırken karogyla mı gönderceksiniz ayaklı küllükleri ? taşıma esnasında kırılmaması yada zedelenmemesi için önelm alacak mısınız ?

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Whatsapp Telefon