Ahşap Masa Kiralama


Bahçe davetleriniz, kır düğünleriniz vb. birçok organizasyonlarınız için ahşap masa kiralama hizmeti vermekteyiz. Açık alanda planladığınız tüm organizasyonlara uygun ahşap masa kiralama hizmetimizden yararlanın. Sevenlerinizi en güzel şekilde ağırladığınız ve birlikte vakit geçirdiğiniz tüm özel günlerinizde kirala360 olarak yanınızdayız. Ahşap masa ihtiyacınızı bizden sipariş ettikten sonra firmamızın kendi bünyesindeki nakliyat aracı ile dilediğiniz yere getiriyoruz sonrasında ise tekrar kendi aracımızla alıyoruz. Sizi nakliyat işiyle meşgul etmiyoruz. Ahşap masa kiralama hizmetimiz sayesinde tek kullanımlık için onca masayı satın almıyor ihtiyacınız olduğu süre boyunca bizden kiralık alarak ekonomik bir organizasyon düzenleyebiliyorsunuz. Atik ekip arkadaşlarımız ve işe saygı kuralımız ile sizlere en iyi hizmeti sunmak için yılın her günü hizmet vermekteyiz. Ahşap masa kiralama hizmetimizden dilediğiniz zaman yararlanabilirsiniz. Büyük bir bahçeye sahipseniz, düğün gibi en güzel gününüzü açık havanın güzel esintisi eşliğinde geçirmek istiyorsanız ahşap masa kiralama hizmetimiz tam anlamıyla sizin için en güzel seçenek. Ahşap masalarla dış mekanda düzenlediğiniz organizasyonlarınıza  mükemmel bir dekor yaratabilirsiniz. Ahşap masa kiralamak için bize ulaşabilir uygun fiyatlarla siparişlerinizi verebilirsiniz.

Fiyat ve Teklif Al

  Neden Kirala 360


  Kiralık Ayaklı Hamak


  Bahçe partilerinizin vazgeçilmezi olmaya aday olan kiralık ayaklı hamak ile sizlere keyifli organizasyon yaşatmayı umut ediyoruz. Herhangi bir ağaca ihtiyaç duymadan kendi ayakları ile kullanabilirsiniz. Halat, bağlama ve ağaç aramanıza gerek yok. Kiralık ayaklı hamak kullanıma hazırdır. Halatların ve bağlanma şeklinin sağlamlığından endişe etmenize gerek yoktur. Alt ayak ile gönderim yapılmaktadır. Ayaklı hamak kiralama ile bahçe partilerini en iyi organizasyon eden kişi olacaksınız. Aileniz ve yakın dostlarınız ile gerçekleştirdiğiniz bu sıcak partilerde keyfine düşkün konuklarınız çok mutlu olacak. Bahçede düzenlediğiniz doğum günü partilerinizde de kalabalıktan uzaklaşmak isteyen konuklarınız için muhteşem bir alternatif oluşturmak isterseniz ayaklı hamak kiralama hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Yaza merhaba partisi vermek istediğiniz bir organizasyon hazırladığınızda bizimle mutlaka iletişime geçiniz. Isınan hava ile gelen fazla enerjinizi atmak biraz dinlenmek için bahçenizde kiralık ayaklı hamak olmazsa olmazınız olmalıdır. Ayaklı hamak fiyatları partinize eşlik edecek uygunlukta olup siz değerli müşterilerimizin mutluluklarına bir dinlenme molası katmaya hazırdır. Yalnızca yakın dostlarınız ile gerçekleştirmeyi planladığınız partilerde değil iş arkadaşlarınız ile gerçekleştirmeyi planladığınız partilerde de işin yorgunluğunu üzerinden atmak isteyen arkadaşlarınıza hitap edecek bir araçtır.

   

  Ayaklı Hamak Fiyatları


  Kır davetlerinizde bir kez kullandığınızda değerli konuklarınızın her zaman soracağı ayaklı hamaklar sizler için de vazgeçilmez olmaya aday. Ayaklı hamak fiyatları satın almanın aksine oldukça uygundur. Satın almada ödemek zorunda kalacağınız yüklü meblağlar yerini kiralama ile oldukça makul seviyelere çekmektedir. Ayaklı hamak fiyatları konusunda detaylı bilgi almak için lütfen firmamız ile irtibata geçin. Firmamızdan ayaklı hamak fiyatları konusunda bilgi almadan kararınızı vermeyiniz. Oldukça uygun bir maliyete bu kadar kaliteli bir organizasyon gerçekleştirmeyi vadediyoruz. Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önemin yanı sıra ayaklı hamak fiyatları ile bütçenize de önem veren firmamız sizler için eşsiz bir organizasyon oluşturma amacını ile hareket etmektedir. Çocukların yoğun katılım sağladığı bir organizasyonda onlar için eğlenceli bir atmosfer hazırlamak çoğu zaman oldukça zorlayıcı olmaktadır. Firmamız her yaş grubunun ilgisini çekecek ayaklı hamak ile sizleri memnun etmekten onur duyar. Kullanan herkesin oldukça keyif alacağının teminatını vermekte ve sizlere keyifli bir organizasyon geçirmenizi dilemekteyiz. Firmamız zamanında teslimata önem vermekte sizlerden de organizasyon planınız hakkında oldukça erken bilgi almayı umut etmektedir. Organizasyonunuzun eksiksiz ilerleyebilmesi için iyi bir planlama yapmak gerekmektedir. Diğer organizasyonlarınızda da bizi tercih etmenizi umar keyifli bir dönüt almayı bekleriz.

  Özet
  product image
  Ürün Puanı
  1star1star1star1star1star
  Kullanıcı Puanı
  3.5 based on 24 votes
  Marka
  Kirala360
  Ürün İsmi
  Ayaklı Hamak
  Fiyat
  TRY 300
  Stok Durumu
  Available in Stock

  17 thoughts on “Ayaklı Hamak Kiralama”

  1. en fazla ne kadar ağırlığı kaldırabilir? istediğimiz renk ve modeli seçebilir miyiz? bursa’ya sevkiyatınız var mı?

  2. hangi renkleri elinizde mevcut..? boyutu ne dir ..? kilo sınırı var mıdır ..? terasta ve bahçe de de kullanabilir miyiz ..?

  3. resimdeki model dışında seçenel var mı ..? en fazla kaç tane kiralayabiliriz ..? yere sabitleme gibi bir işlem yapacak mısınız ..? kilo sınırı var mı ..?

  4. üründe renk seçeneği nedir..?ürünün ebatları nedir..?üründe net ağırlık nedir..?ürün teslimatı nasıl oluyor..?teslim süreniz nedir..?

  5. ürün ahşap mı ..? sağlam mıdır yeterince ..? kilo ya da boy sınırınız var mı bu üründe ..? taşımasını ve kurulumunu da siz mi yapacaksınız ..? ekstra ücret alacak mısınız bunlardan ..?

  6. ürün ebatları tam olarak ne dir..?ürün ağırlığı net olarak nedir..?kaç parçadan oluşuyor..?üründe renk seçeneği var mı..?ürün teslimatı nasıl oluyor..?

  7. Sezonluk kiralama yapabilir miyiz ..? Ne kadar sürede sevk edersiniz ..? 3 tame kiralama bedeli nedir ..? Renk seçebilir miyiz ..? Fiyat nedir ..?

  8. hamağın ipleri yeterince sağlam mı ..? istediğimiz boyuta göre ayarlayabilir miyiz ..? stok durumunuz nedir ..? ne kadar sürede teslim edersiniz .. ? fiyat ne olur ..?

  9. Ahşap mı ürün ..? Ne kadar boyutu ..? Hamak yeterince sağlam mı ..? 4 tane kiralayabilir miyiz ..? Taşıma ve kurulum size mi ait ..?

  10. ayak kısmı ahşap mı metal mi ..? yere sabitleme işlemini nasıl yapıyorsunuz ..? bir haftalık kiralama yapabili miyiz ..? 2 tane kiralayabilir miyiz ..? fiyat ne olur acaba ..?

  11. piknik alanımız için toplu kiralama yapabilir miyiz ..? resimdeki modelin aynısından mı gelecek ..? iki kişi aynı anda binebilir mi ..? sağlam mı yeterince ..? 90 tane alabilir miyiz ..?

  12. kafemizin bahçesine uygun mu ..? 5 tane kiralayabilir miyiz ..? Bahçelievler tarafına getirebilir misiniz ..? 4 aylık kiralama yapabilir miyiz ..? fiyat ne olur acaba ..?

  13. kısa film çekimi iiçin kiralayabilir miyiz ..? resimdeki gibi mi ürün, bir tane kiralasak olur mu, bir haftalık kiralama ne kada olur ..? taksim e getirir misiniz ..?

  14. merhaba havuz partisi yapacağız oturduğumuz sitenin havuzunun çevresinde bir akşamşlık şık ve güzel bir hamak kiralamak istiyoruzzz resimdeki gibi ahşap ayaklı hamak kiralama yapabilir miyiz? sitemiz Beykoz da Beykoz un her adesine ayaklı hamak kiralama yapar mısınız ? peki bir tane gönderrebilir misimiz ? en az almamız gereken belli bir miktar mı var yoksa? biz bir tane almak istiyoruz ve bir günlüğüne kiralama yapmak istiyoruz resimdeki modelin aynısından gönderiri misniz_ ya da elinizde başka bir model varsa da onun resmini bizr ulaştırır mısınız? ayaklı hamak kiralama da bize gelecek hamağın tam olarak ölçüsü nedir ? resimdeki renklerde istiyoıruz hamağı biz başka renk göndermeyin kurulum ve taşıma da sizden mi acava ? ertesi günde ayaklı hamağı gelip siz alır mısınız? fiyat ne oalck en son ? ödemeyi ne zaman yapalım size? parti bu pazar bu pazara yetiştirir misiniz?

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Whatsapp Telefon