Aşureci Kiralama


Her zaman için kendi alanında lider isimlerden biri olan firmamız özellikle aşureci kiralama hizmetleri ile beğeni toplamaktadır. Düzenlenen her türlü etkinlikte misafirlerine farklı bir ikramda bulunmak isteyen kişiler diledikleri zaman bizimle iletişime geçebilmekte ve hizmetlerimizi kullanabilmektedirler. Herkesin taleplerine çok kısa zaman içinde yanıt vermekte olan firmamız özellikle kaliteli ve güvenilir hizmetler almak isteyen kişiler için değişimez adres haline gelmiştir. Bugüne kadar birçok kişiye bu konu hakkında hizmetler vermiş olan firmamız da müşterilerimizin isteklerinin karşılanması için gerekli tüm önlemler kısa zaman içinde alınmakta ve bu sayede istenen hizmetler en kaliteli hali ile sunulmaktadır. İşlerini risk altına atmak istemeyen ve her zaman için işinin ehli olan iş ortakları ile çalışmak isteyen kişiler bizlerle yapacakları kısa bir görüşme ile en doğru kararı verdiklerini hemen anlayabilmektedirler.

Fiyat ve Teklif Al

  Neden Kirala 360


   

  Kiralık Aşureci


  Kaliteden ödün vermeden tüm müşterilerine aynı özveri ile verdiği hizmetlerinden dolayı artık birçok kişinin organizasyonlarında yardım almak için ilk seçimleri haline gelen firmamız özellikle kiralık aşureci veya benzeri hizmetler almak isteyen kişilere sunduğu kaliteli hizmetler ile bilinmektedir. İsteyen herkesin kısa zaman içinde taleplerini iletip düzenledikleri etkinlikleri istedikleri gibi organize edebilmelerine olanak tanıyan firmamız bugüne kadar birçok etkinlikte müşterilerinin yanında olmuştur. Bu alanda alacakları hizmetler de kesinlikle risk altına girmek istemeyen insanlar amaçları her ne olursa olsun diledikleri zaman bizimle iletişime geçebilmektedirler. Misafirlerine her zaman farklı ve özel ikramlarda bulunmak siteyen kişilerin çok yoğun bir şekilde ilgi gösterdikleri aşurecilerimiz özellikle farklı lezzetler seven kişiler için mükemmel seçeneklerdir. Her türlü boyutta ki etkinlikler de bizlerle iletişime geçebilmekte olan tüm müşterilerimiz özellikle düzenledikleri etkinlikler de bir farklılık sunmak istediklerinde kendilerine verceğimiz farklı hizmetler hakkında bilgiler almaktadırlar.

   

  Aşureci Fiyatları


  Hizmet kalitesi ile her zaman müşterilerinin beğenisini kazanmış olan firmamız aynı zamanda müşterilerine sunduğu uygun ücretler ile de dikkatleri çekmektedir. Bugüne kadar kendi sektörünün en önemli ve özel firmalarından biri olmasına karşın aynı zamanda sunduğu fiyatlar ile de insanlara diğer firmalarda bulamadıkları seçenekler sunabilmekte olan firmamız aşureci fiyatları ile de dikkatleri çekmektedir. İsteyen herkesin kolay bir şekilde iletişime geçerek kullanabildikleri hizmetlerimiz ile artık düzenlenen etkilikler çok daha keyifli ve çok daha farklı olabilmektedir. Özellikle misafirlerine sıradan ikramlar da bulunmak yerine özel ve farklı seçenekler sunabilmek isteyen kişiler için aşure ikramı çok özel bir seçenek olabilmektedir. Bu konu hakkında her zaman insanların beğenilerini kazanmış olan firmamız da kaliteli hizmet her zaman öncelik olmuştur. Bizlerden hizmet alan kişilerin daha sonra ki zamanlarda da bizleri seçmeleri ve aynı zamanda bizleri başka kişilere de önermeleri bizler için çok önemlidir. Bu sebeple verdiğimiz tüm hizmetler ile birlikte aynı zamanda ücretlerimiz de her zaman için müşterilerimizin istek ve beklentilerini tam olarak karşılayacak şekilde düzenlenmiştir. Yapılan görüşmeler ile detayları belirlenen hizmetlerimiz daha sonra insanların istedikleri gibi etkinlikler düzenleyebilmeleri için hazırlanmakta ve mutlaka amaca ulaşılmasını sağlamaktadır. Hiçbir zaman risk almak istemeyen insanlar bu tarz önemli hizmetleri almak için diledikleri zaman müşteri hizmetlerimiz ile iletişime geçerek gerekli bilgileri alabilmektedirler. Hem bütçelerini hem de etkinliklerini düşünmek zorunda olan herkesi en kısa zaman içinde firmamıza bekliyoruz.

  Özet
  product image
  Ürün Puanı
  1star1star1star1star1star
  Kullanıcı Puanı
  4 based on 41 votes
  Marka
  Kirala360
  Ürün İsmi
  Aşureci
  Fiyat
  TRY 1100
  Stok Durumu
  Available in Stock

  14 thoughts on “Aşureci Kiralama”

  1. Hiyjen konusunda temiz diye bu siteyi önerdiler geçen sene başka bi siteden almıştım hiç hiyjenik değildi bu siteye güveniyorum .
   Siz güveniyormusumuz kendinize?

  2. yaklaşık 500 kişilik bir kalabalığa aşure dağıtmak istiyoruz fiyatınız nedir? kullanacağınız malzemeler yeni ve hijyenik mi görme imkanımız var mı?

  3. Servisi de siz mi yapacaksınoz ..? Plastik tabaklara mı konulacak ..? Ne kadar genişliğe sahip tabaklarda konulacak ..?

  4. servis elemanı mi gelecek sadece ..? malzemeleri de getirecek misiniz, yoksa biz mi alacağız ..? 100 kişilik ikram için fiyat nedir..? ürün yeterince sıcak ve hızlı servis edilecek mi ..?

  5. aşureyi siz mi yapacaksınız ..? alacaksınız nerden temin edeceksiniz ..? plastik tabaklarla mı servis olacak ..? ne kadar sürecek servis ..? 90 kişilik servis için fiyat nedir ..?

  6. süleyman cakal

   200 kişilik servis yapabilir misiniz ..? aşureyi siz mi yapacaksınız ..? 200 kişilik yapabilir misiniz ..? hazır alacaksanız nerden alınacak ..? malzemeleri adrese sevk eder misiniz ..?

  7. songül serincak

   arabada mı servis edeceksiniz ..? yoksa stand mı gelecek ..? ne kadar sürede her malzemeyi teslim edersiniz ..? 35 kişilik servis yapabilir misiniz ..? fiyat nedir .. ?

  8. bir haftalık kiralama yapabilir miyiz ..? servis elemanı da gelecek mi ..? ne kadar sürede teslim edersiniz malzemeleri ..? aşureyi siz mi yapacaksınız..? içindeki malzemeleri belirleyebilir miyiz ..?

  9. mevlüt çıkışı için kiralayabilir miyiz ..? cami çıkışına standr kurar mısınız ..? ne kadar sürede teslim edilir ..? 150 kişilik servis yapar mısınız ..? her malzemeyi getirecek misiniz ..?

  10. kermesimiz için kiralayabilir miyiz ..? 100 kşiye ikram yapabilir misiniz ..? servis elemanı da gelecek mi .. ? siz mi hazırlayacaksınız aşureyi, malzemeleri seçebilir miyiz..? fiyat nedir ..?

  11. ibrahim özkal

   davetimiz için kiralayabilir miyiz, ne kadar sürede hazırlanır heşey, servis elemanı gelecek mi , 80 kişilik servis yapabilir misiniz, fiyat nedir acaba .. ?

  12. merhaba mevlit yapacağız rahmetli babamız için 18 ağustos ta mevlit sonunda da konuklara aşure ikramında bulunmak istiyoruz aşureci kiralamak istiyoruz siz sadece aşureleri yapıp mı gönderiyorsunuz yoksa bizim için stand gibi bir şey kurup aşureleri bizim istediğimiz alan da yapıp taze ve sıcak bir şekilde servis mi edeceksiniz ? yaklaşık 80 kişi karılacak sayı arta dabilir ona göre aşure malzemeleri gönderirseniz seviniriz aşureyi siz mi yapacaksınız yoksa bir yerlerden hazır mı alacaksınız? içinde tam olarak hangi malzemeler olacak aşure de yazabilir misiniz rica etsek ? biz aşure de olacak malzemeleri seçebilir miyiz? aşureyi yapıp ser is edecek birisi gelirse çok iyi olur aşureyi koyacağınız plastik kapları da siz mi getireceksiniz? bizim almamız gerekiyorsa alabiliriz plastik olsun daha pratik olur çünkü aşure zamanında ve sıcak servis edilsin yeter bizim için bizim yerimiz Sarıyer de oraya aşureci kiralama yapıyor musunuz? aşureci kiralama da hijyenik bir şekilde mi hazırlanıyor herşey ? kullanacağınız malzemeler de sağlıklı bir şekilde değil mi ?

  13. mmerhaba okuma yapacağız mevlit depremde ölenleri yad etmek için de çıkışta da mevlüdün sonunda aşureci kiralama yapmak istiyoruz herkese aşure ikram etmek istiyoruz sizin aşureci kiralama sitenizi gördük de aşureleri siz mi yapacaksınız? size hijyen ve hız konusunda güvenebilir miyiz ? malzemelerin geç gelmesi ya da eksik gelmesi mümkün mü acaba ? aşureci kiralama yaptığımızda siz aşureleri kapalı bir kapta mı göndereceksiniz ? biz siz masaya kazan gibi bir şey koyun sıcak bir şekilde çıkanlara küçük plastik kaplara koyun dağıtın istiyoruz tabii dağıtmak için de bir servis elemanı istiyoruz sizden bunlar da dahil en son aşureci kiralama fiyatınız nedir acaba ? yaklaşık 80 kişi gelecek, 80 kişiye servis yapabilir msiinz? aşureci kiralama yaptığımızda sizden 80 kişililk hazırlık yapabilir misiniz ? 80 kişilik fiyat alabilir miyiz sizden?

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Whatsapp Telefon