Aşuk ile Maşuk Kiralama


Organizasyonlarınıza renk mi katmak istiyorsunuz ? O zaman doğru adrestesiniz. Aşuk ile maşuk kiralama hizmetimiz ile karşınızdayız. Organizasyonunuza Osmanlı'dan gelen geleneksel ve bir o kadar da eğlenceli bir gösteri şovu katmak istiyorsanız firmamızın sizlere sunduğu aşuk ile maşuk kiralama hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Aşuk ile maşuk kiralama hizmetimiz sayesinde misafir ve konuklarınıza oldukça eğlenceli dakikalar ile buluşturmak siz değerli müşterilerimiz bizleri gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Oldukça profesyonel olan aşuk ile maşuk kiralamasında çalışan ekibimiz ile sizlere kaliteli hizmet sunmaktayız. Firmamızın önem verdiği noktalardan biri siz değerli müşterilerimiz için kaliteli ve bir o kadar da işlerini severek ve saygı ile yapan ekip arkadaşlarını aramızda bulundurmaktır. Organizasyonunuza eğlence ce renk katmak için aşuk ile maşuk kiralama hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Aşuk ile maşuk kiralama hizmetimizden istediğiniz her gün ve saatte yararlanabilir ve belirttiğiniz adrese gününde ve yine saatinde ekip arkadaşlarımızı aranızda görebilirsiniz. Aşuk ile maşuk kiralaması ile siz değerli müşterilerimize kaliteli hizmet sunmak en temel amacımızdır. Sizlere sunduğumuz aşuk ile maşuk kiralaması yaparak en az kendiniz kadar misafir ve konuklarınızı en iyi şekilde eğlendirebilirsiniz. Bizleri tercih etmiş olmaktan pişman olmayacak tam aksine kaliteli hizmetimizden ve profesyonel çalışma arkadaşlarımızdan çok memnun kalacaksınız.

Fiyat ve Teklif Al

  Neden Kirala 360


   

  Kiralık Aşuk ile Maşuk


  Firmamızın sizler için sunduğu kiralık aşuk ile maşuk uygulamamızdan dilediğiniz her an faydalanabilirsiniz. Kiralık aşuk ile maşuk hizmetiniz ile geleneksel kültürümüzün bir özelliği olan ve her zaman büyük beğeni toplayan bu gösteriyi seçecek olmanız sizlere ayrıcalık katacaktır. Siz değerli müşterilerimiz için kiralık aşuk ile maşuk hizmetimiz ile karşınızdayız. Kiralık aşuk ile maşuk hizmetimiz ile siz değerli müşterilerimizin organizasyonlarında yer almaktan mutluluk duyacağız. Organizasyonunuzda mekan ve zemin farketmeksizin kiralık aşuk ile maşuk hizmetimizde çalışan çalışma arkadaşlarımız oldukça kaliteli ve işlerinin ehli kişiler tarafından seçilmektedir. Bizlerden yapacağınız kiralama hizmetinden çok memnun kalacaksınız. Kiralık aşuk ile maşuk hizmetimiz ile siz değerli müşterilerimiz geleneksel esintiler ile organizasyonlarınızı çok daha eğlenceli ve şenlik tadında bir havaya sokabilirsiniz. Her zaman kiralık aşuk ile maşuk hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Kaliteli hizmet sunmak için kendimizi her geçen gün geliştirmekteyiz. Hem müzikli hemde güldürülü bir etkinlik olan kiralama hizmetimizi siz değerli müşterilerimize ulaştırmak için çalışmaktayız

   

  Aşuk ile Maşuk Fiyatları


  Her organizasyona göre uyum sağlayacak olan hizmetimizden çok memnun kalacaksınız. Firmamızın sunduğu aşuk ile maşuk fiyatlarımızda her bütçeye uyum sağlamaktadır. Aşuk ile maşuk fiyatlarımız ile ilgili detaylı bilgi için bizlere WhatsApp üzerinden ulaşarak öğrenebilirsiniz. Ayrıca aşuk ile maşuk fiyatlarımız hakkında bilgilere müşteri hizmetlerimiz ile iletişime geçerekte sağlayabilme imkanına sahipsiniz. Aşuk ile maşuk fiyatlarımızın bütün bütçelere uygun bir şekilde ayarlanmış olması siz değerli müşterilerimizin yüzlerini güldürecektir. Aşuk ile maşuk fiyatlarımız hakkında bilgilendirilmeyi alırken her detaya özen göstermekte ve yine siz değerli müşterilerimize kaliteli hizmet sunmak için dikkat etmekteyiz. Firmamızın sunduğu aşuk ile maşuk fiyatlarımız ile organizasyonunuzda diğer harcamalarınız yanında bu hizmetten oldukça avantaj sağlayacaksınız. Aşuk ile maşuk fiyatlarımız ile ilgili bilgileri istediğiniz her gün ve saatte bizlere ulaşarak sağlayabilirsiniz. Siz değerli müşterilerimize kaliteli hizmet ve yine sizlerin organizasyonlarınızı en kaliteli şekilde geçirmeniz için çalışmaktayız. Yapacağınız kiralama hizmetimiz ile organizasyonunuzu hem samimi hemde şölen tadında bir hale getirmek siz değerli müşterilerimizin ellerinde. Sizler için oldukça titiz ve özenli şekilde çalışmaktayız.

  Özet
  product image
  Ürün Puanı
  1star1star1star1star1star
  Kullanıcı Puanı
  4 based on 38 votes
  Marka
  Kirala360
  Ürün İsmi
  Aşuk ile Maşuk
  Fiyat
  TRY 800
  Stok Durumu
  Available in Stock

  8 thoughts on “Aşuk ile Maşuk Kiralama”

  1. Emir gülsever

   Ben Ramazan gecesi iftardan sonra için kiralıcamda oyuncularınız tecrübelilermi işlerinde? Bide ödemeyi nakit mi yapıyoruz?

  2. yapacakları program kaç saat sürecek ..? ücretlendirme saatlik mi yoksa günlük mü olacak, arkadaşlar deneyimli mi yeterince ..? 2 haftalık kiralama bedeli nedir ..? kostümleri bizim seçebilme şansımız var mı ..?

  3. Gösteri ne kadar sürecek ..? Biz karar verebilir miyiz süresine ..? Kostümler görseldeki gibi mi olacak ..? Ne ücret gösteriden sonra ödenebilir mi ..!

  4. Sokak şovu için kiralayabilir miyiz ..? Ne kadar sürede gelir arkadaşlar ..? Köstümler için ek ücret ödeyecekmiyiz ..? Etkinlik dış mekanda kabin de getirebilir misiniz soyunma odası olması için ..?

  5. çekim için kiralayabilir miyiz ..? 2 günlük kiralama olur mu ..? kostümler de resimdeki gibi mi olacak .. ? ne kadar sürede gelebilirler, fiyat nedir acaba ..?

  6. merhaba bir sokakta etkinlikler düzenlenecek bir de aşuk ile maşuk gösterisi olsun diye düşündük sizden eylül ün 8 i için aşuk ile maşuk kiralama yapabilir miyiz ? şimdiden rezervasyon yaptırmamız için ne yapmamız gerekiyor acaba ? size telefon etmemiz yeterli mi acaba ? istanbul un her yerine aşuk ile maşuk kiralama yapar mısınız ? biz gebze tarafında bir etkinlik yapacağıız gebze ye aşuk ile maşuk kiralama yapar mısınız ? gebze nin her noktasından sizden aşuk ile maşuk kiralama yapabilir miyiz acaba ? aşuk ile maşuk kiralama da arkadaşlar resimdeki gibi mi giyinecek ? aşuk ile maşuk kiralama da gelecek oyuncular yeterince profesyonel mi ? aşuk ile maşuk kiralama da yapacakları şov tam olarak ne kadar sürecek acaba ? fiyat nedir acaba en son ? aşuk ile maşuk un ulaşımını siz mi sağlayacaksınız biz mi onları gelip alacağız ??

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Whatsapp Telefon