Askı Kiralama


Kış aylarında mecburi olarak bir yerlere gittiğimizde üzerimize montumuzu veya paltomuzu alırız. Aynı şey katıldığımız davetlerde de geçerlidir. Düzenlediğiniz davetlerde firmamızın askı kiralama hizmetinden yararlanarak konuklarınızın eşyalarının ortalıklarda kalmamasını ve kötü bir görüntü oluşturmamasını sağlayabilirsiniz. İhtiyaç dahilinde firmamız askı kiralama hizmeti kapsamında askıları dilediğiniz yere kendi bünyesindeki nakliyat aracı ile dilediğiniz adrese en hızlı şekilde ulaştırmaktadır. Sizlerin her türlü ekipman ihtiyacınızda en iyi şekilde hizmet sağlayan firmamız ihtiyaç duyduğunuz ekipmanları satın alma derdinden ve meblağsından kurtararak askı kiralamada olduğu gibi kiralama hizmeti sunmaktadır. Organizasyonlarınızda masaların üzerine ve etrafa dağılmış eşyalar oldukça kötü bir görüntü oluşturacaktır. Askı kiralama hizmetimiz sayesinde artık bu tarz dağınıklıklara son verebilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken firmamızdan askı kiralama hizmeti istemek ve sonrasında her şeyi firmamıza bırakmak. Son zamanlarda her şeye kolalıkla ulaşabilme fırsatımız var. Buna firmamızın askı kiralama hizmeti gibi her türlü ihtiyacınızda kiralama olanağınızın olması en büyük örnektir. Askı kiralama hizmetimizden hiç çaba sarf etmeden ve satın alma maliyeti ödemenize gerek kalmadan yararlanabilirsiniz. Askı kiralamak için bizimle iletişim sağlamanız yeterlidir.

Fiyat ve Teklif Al

  Neden Kirala 360


   

  Kiralık Askı


  Fuar, davet, düğün, nişan, doğum günü partileri ve bunun gibi pek çok organizasyonunuz için askı önemli bir ihtiyaçtır. Konuklarınızın eşyalarını gözleri arkada kalmayacak şekilde bırakacağı kiralık askılarımız sizler için büyük kolaylık sağlayacaklardır. En modern askı modellerini güncel olarak kiralayabileceğiniz firmamız sizlere kiralık askı hizmeti verirken atik ekip arkadaşlarımızla zamanında teslim ile sorunsuz organizasyonlarınıza katkıda bulunur. Kiralık askı hizmetimizden yılın her günü yararlanma imkanınız bulunmaktadır. Organizasyonlarınızın düzenli ve toplu olması adına oldukça önemli olan askıları firmamızın kiralık askı olanağı sayesinde ekonomik fiyatlarla ihtiyaç duyduğunuz süre boyunca kullanım imkanına sahipsiniz. Özveri ve en iyi hizmet kalitesinden asla ödün vermeyen firmamız tüm kiralık askı ihtiyaçlarınızda yanınızda olarak sizlere kolaylık sağlamaktan mutluluk duyuyor. Bu nedenle sektördeki en çok tercih edilen firmalar arasında birinci sıralarda yer almaktadır. Bu kadar fazla tercih edilen bir firma olmayı müşteri memnuniyeti odaklı çalışmamıza bağlıyor ve siz değeli müşterilerimizin tüm kiralık askı ihtiyaçlarınızda yanınızda olmaya devam ediyoruz. Profesyonel kadromuz siz her ihtiyaç duyduğunuzda yanınızda olamaya devam ediyor. Dilediğiniz zaman bizi arayabilir ya da whatsapp üzerinden bize yazarak kiralık askı talebinde bulunabilirsiniz.

   

  Askı Fiyatları


  Askı fiyatları konusunda en iyi hizmet kalitesini firmamız üzerinden alabilirsiniz. İhtiyacınız olan askıları dilediğiniz sayıda ve ekonomik askı fiyatlarıyla firmamız üzerinden temin edebilirsiniz. Askı yaşamımızın her alanında kullanılan önemli bir eşyadır. Eşyalarımızın ortalıklarda kalmaması ve dağınık görüntüler oluşmaması için oldukça önemli bir işlev görmektedir. Organizasyonlarınızda da aynı şekilde eşyaların ortalıklarda dolanıp kötü bir görüntü oluşturmaması için firmamızın uygun askı fiyatlarından yararlanabilirsiniz. Organizasyonlarınız için kısa bir süreliğine ihtiyaç duyduğunuz askıları satın almak pek mantıklı olmayacağı için kiralamak sizler için daha iyi bir seçenek olacaktır. Askı fiyatlarımız nakliye yapacağımız konumunuzun bize uzaklığına ihtiyaç duyduğunuz askı adetine ve sizde kalma süresinde göre değişiklik göstermektedir. Sizlere en uygun askı fiyatları için bizi arayarak bir fiyat teklifi alabilirsiniz. Sektörün en ekonomik askı fiyatları ve en kaliteli hizmetini firmamızdan alabilirsiniz. Bizimle iletişime geçerek askı fiyatlarımızı öğrenenin. Hizmet talebinizde adresinize zamanında teslim ettiğimiz askılarımız sizlere büyük kolaylıklar sağlayacaktır. Konuklarınıza görsel anlamda mükemmel organizasyonlar düzenlemek için firmamızın ekonomik askı fiyatları tam da size göre olacaktır.

  Özet
  product image
  Ürün Puanı
  1star1star1star1star1star
  Kullanıcı Puanı
  4 based on 25 votes
  Marka
  Kirala360
  Ürün İsmi
  aski
  Fiyat
  TRY 3
  Stok Durumu
  Available in Stock

  17 thoughts on “Askı Kiralama”

  1. Durmuş yıldız

   Bizim moda günümüz varda kıyafetleri asmak için bize 160 tane askılık lazım stoğunuzda varmı? Bide bize 3 gün boyunca lazım fiyat konusunda indirim olurmu?

  2. ürün görseldeki gibi ahşap mı yoksa plastik mi gelecek kiralarsak? toplu alımlarda indirim yapar mısınız? sap kısmı sağlam mdır??

  3. ürün ahşap mı ..? 100 tane kiralasak bir günlük kaça olur yeterince sağlam mıdır ..? kenarlarında elbise asmak için yer var mı ürünün ..?

  4. ahşap askı var mı elinizde..? stok durumu nedir, sağlam mıdır ürün yeterince ..? her çeşit kıyafet asılabilir mi ..? fiyat biligisi alabilir miyiz..?

  5. üründe kaç tip askı elinizde var..?görsel dışında elinizde askı mevcut mu..?ürün teslim süreniz nedir..? gün içinde teslim etme şansınız var mı..?taksitli fiyatınız ne olur..?

  6. ümithan yazıcı

   askılar yeterince sağlam mı ..? toplu kiralama da indirim yapar mısınız ..? ne kadar boyutu askıların ..? ahşap mı plastik mi ..? 1000 tane için fiyat verir misiniz ..?

  7. mağazamız için kiralama yapabilir miyiz ..? toplu kiralama mümkün mü acaba, resimdeki gibi mi ürün, 200 tane gönderir misiniz ..? fiyat nedir indirim olur mu ..?

  8. yıldız akasyalı

   butiğimiz için kiğralama yapabilir myiz, 45 tane var mı, resimdeki gibi mi , hepsi aynı ölçülerde mi ürünler, fiyat nedir acaba, 2 aylık kiralama olur mu ..?

  9. merhaba önümüzdeki iki aylık süreç için askı kiralama yapmak istiyoruz ek olarak askılara ihtiyacımız var, sizden askı kiralama yapabilir miyiz ? sizden askı kiralama yaptığımızda gelecek askılar plastik mi yoksa ahşap mı acaba ? bize her ikisi de lazım aslında hem plastik hem de ahşap askı kiralama yapmak istiyoruz askı kiralama yaptığımızda gelecek askılar yeterince sağlam mı acaba ? askılar hemen kırılır mı acaba ? kırılan askıların bedelini biz mi öderiz ? yenisini gönderir misiniz ? bizim adresimiz Kadıköy de, Kadıköy e askı kiralama yapıyor musunuz? fiyatınız nedir askı kiralama için acaba ? sizin yeriniz tam olarak nerede acaba ? Kadıköy e askı kiralama yaptığımızda taşımasını siz mi yapacaksınız? sizin yerinizden kadıköy e olan mesafeye göre mi fiyat belirleniyor? bizim 20 tane ahşap 30 tane plastik askı kiralama yapmamız lazım, sizin stokalrınızda bu kadar var mı acaba ? ne kadar süre içerisinde teslimat yaparsınız? iki aylık kiralamanın sonunda askıları size geri mi kargolayalım yoksa siz almaya gelir misiniz ?

  10. Abdulvahap Bayrakoğlu

   Vestiyer kiralama fiyatlarınız ne kadar?
   Özel bir kokteyl davetimiz için, fazla sayıda vestiyer ihtiyacımız var.
   Elinizde fazla sayıda mevcut mu?
   Ayrıca ürünler sağlam şekilde bizlere ulaşır mı?
   Vestiyer modelleriniz en az kaç kişilik?
   Teslimat işlemi, kiralama içeriğine dahil mi?
   Özel indirimli kiralama paketleriniz var mı?
   Dönüşünüzü ve yardımlarınızı bekliyoruz, teşekkürler.

   1. Kirala360 Destek

    Vestiyer kiralama hizmetimiz dahilinde, fiyatlarımız içeriğe göre değişir.
    Bu nedenle öncelikle ihtiyacınız yönelik, vestiyer sayısı ve diğer ayrıntıları bize iletmeniz gerekir.
    Daha sonra buna göre, fiyat konusunda size net bir şey söyleyebiliriz.
    Teslimat ve diğer aşamalar firmamız tarafından yapılır.
    Size özel indirimli fiyatlarımızı sunmamamız için, öncelikle bize teklif formu göndermenizi bekliyoruz. 

  11. Merhabalar ben youtuberım kendi markamın lansmanı için sizden 1000 adet askı kiralamak istiyorum. Sizden sandalyeler masalar kiralamıştık. Kıyafetlerin asılacağı bir platform var orası için askı kiralamamız gerekiyor. Bize yardımcı olur musunuz? Askıların hepsinin açık renk ahşap olması gerekiyor. Kırık, bozuk askı gelmesin lütfen. Teşekkürler. 

   1. Kirala360 Destek

    Merhaba, lansmanınız için sizlere 1000 adet askı göndereceğiz. Kırık, bozuk olmaz hepsi aynı açık renk ahşap şekilde sizlere göndeririiz. Ürünlerimiz yenidir, merak etmeyin. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışıyor ve siz değerli müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarında yanınızda olmaya devam ediyoruz.

  12. Merhaba, bir fotoğraf çekimi gerçekleştireceğiz. Modellerin üstlerini değiştirecekleri bir alan olacak ve çok fazla kıyafet olduğundan askılık kiralamayı düşündük. Yerimiz Nişantaşı’nda. Kıyafetleri asabileceğimiz beyaz 2 adet askılığa ihtiyacımız var. Askıları da kiralıyor musunuz? Eğer kiralıyorsanız, 40 adet de askı istiyoruz. Lütfen bir sorun çıkmasın. Zamanında getirilmesi lazım. 

   1. Kirala360 Destek

    Merhaba, ürünlerimizin nakliyesinde geç kalma gibi bir sorun yaşanmaz. Tam zamanında organizasyon alanına getirilir. Nişantaşı’na istediğiniz gün ve saatte sorunsuz bir şekilde kiraladığınız ürünleri getiririz. Askı da kiralıyoruz, sizler için 40 adet askıyı ayıralım. 2 adet beyaz askılığımızı da sizler için rezerve ediyoruz. İyi çalışmalar diliyoruz. 

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Whatsapp Telefon