Animasyon Yiyecekleri Kiralama


Tüm organizasyonlarınızın daha eğlenceli ve daha renkli geçmesi adına firmamız sizlere animasyon yiyecekleri kiralama hizmeti vermektedir. Animasyon yiyecekleri tüm konuklarınızın yüzünü güldürecektir. Pamuk şeker, patlamış mısır, Osmanlı şerbeti, Türk kahvesi gibi animasyon yiyeceklerle tüm organizasyonlarınıza renk katabilirsiniz. Kirala360 olarak yılın her günü aralıksız animasyon yiyecekleri kiralama hizmeti vermekteyiz. Animasyon yiyecekleri kiralama hizmetimiz en çok çocukların yüzünü güldürecektir. Organizasyonlarınızı mutlu çocukların kahkahaları eşliğinde geçirmek adına firmamızın animasyon yiyecekleri kiralama hizmetinden yararlanın. Uygun fiyatlarla kaliteli hizmetin adresi kirala360. Kiraladığınız animasyon yiyecekleri siparişlerinizi dilediğiniz yere kendi nakliyat aracımız ile getirmekteyiz daha sonra tekrar kendi nakliyat aracımız ile geri almaktayız. Size de sadece organizasyonlarınızın tadını çıkarmak kalıyor. Animasyon yiyecekleri kiralama hizmetimizden yararlanmak için bizimle iletişime geçin. Yılın her günü sizi memnun etmek amacıyla aralıksız hizmet vermekteyiz. Animasyon yiyecekleri kiralama hizmetini sizlerin bütçenizi sarsmayacak uygun fiyatlarla vermekteyiz. Bizimle işletime geçin ve organizasyonlarınıza renk katın. Lezzetli animasyon yiyecekleri kiralama hizmetimizi aralıksız tüm yıl vermekteyiz. Animasyon yiyecekleri kiralama hizmetimiz ile en çok sevinecek olan küçük misafirlerinizin mutluluğu sizi de mutlu edecektir. Fiyat bilgilerimiz ve kiralama bilgilerimiz için bizimle iletişime geçin.

Fiyat ve Teklif Al

  Neden Kirala 360


  Model Seçebilirsin

  Adet Seçebilirsin

  Nakliyat Seçebilirsin

  Ekstra Personel Seçebilirsin

  Tarih Seçebilirsin

  Kiralık Animasyon Yiyecekleri


  Piknik, doğum günü partisi vb. Pek çok organizasyonlarınız için kiralık animasyon yiyecekleri hizmeti vermekteyiz. Organizasyonlarınız için kiraladığınız animasyon yiyecekleri tartışmasız en çok çocukları sevindirecektir. Tabi yetişkinlerinde rahatlıkla ilgisini çeken bir seçenektir. Organizasyonlarınıza renk katmak ve tüm misafirlerinizin eğlenmesine olanak sağlamak için firmamızın  kiralık animasyon yiyecekleri hizmetinden yararlanın. Animasyon yiyecekleri satın almak maliyetli olacağı için kiralamak hem size hem de cebinize daha uygun olacaktır. Firmamız kiralık animasyon yiyecekleri hizmeti kapsamında nakliyatı kendi bünyesindeki nakliyat aracı ile dilediğiniz yere getirip sonrasında geri alır. Size sadece animasyon yiyecekleri ile eğlenceli bir organizasyonun tadını çıkartmak kalır. Yılın her günü taleplerinize cevap vermek için aralıksız kiralık animasyon yiyecekleri hizmeti sağlıyoruz. Organizasyonlarınızda eğlenen konuklarınızın hele de bunlar küçük konuklarsa yüzleri sizi mutlu edecektir. Çünkü onların memnuniyeti her şeyin üstündedir sizin için. Firmamız bu noktada animasyon yiyecekleri hizmeti vermektedir.

  7/24 Whatsapp
  0537 584 98 44
  Nakliyat
  Tüm Ürünlerimizde nakliyat
  Hijyen
  Hijyen ve Temizlik
  Telefon Randevu
  7/24 Telefon ile Randevu

  Animasyon Yiyecekleri Fiyatları


  Animasyon yiyecekleri fiyatlandırmamız bütçenize sarsmayacak uygun fiyatlardır. Dilediğinizde animasyon yiyecekleri fiyat bilgilerimiz için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Kirala360 yılın her günü animasyon yiyecekleri kiralama hizmeti vermektedir. Sizlerin taleplerine en iyi şekilde cevap vermek adına müşteri memnuniyetini ve işe saygı kuralını esas alıyoruz. En iyi animasyon yiyecekleri kiralama hizmetini kirala360’tan alabilirsiniz. Organizasyonlarınızda animasyon yiyecekleri en çok çocukların ilgisini çekecektir. Onların mutluluğu ve yüzündeki gülümseme için bizimle iletişime geçin. Animasyon yiyecekleri fiyatlarımız piyasa fiyatlarına göre en uygun seçenekler arasındadır. Animasyon yiyecekleri fiyatlarımız için dilerseniz yazımızı inceleyebilir yada bizimle iletişime geçebilirsiniz. En kaliteli organizasyonlara imza atmak istiyorsanız doğru adrestesiniz.  Kirala360 her koşulda size uygun fiyatlarla kaliteli hizmet sunmak için yılın her günü aralıksız hizmet vermektedir. Sizde güzel günlerinizde yükünüze ortak olmamızı istiyorsanız bizi arayın. Animasyon yiyecekleri fiyatlarımız bütçenize uygundur. Tek seferlik kullanım için ihtiyaç duyduğunuz animasyon yiyecekleri satın almak yerine kiralama hizmetimizden yararlanarak düşük maliyetle kaliteli organizasyonlara imza atabilirsiniz. Konuklarınıza en güzel davetleri organize etmek adına animasyon yiyecekleri olmazsa olmazdır. Konuklarınızı iyi ağırlamak ve eğlenceli bir davet geçirmelerini sağlamak için uygun fiyatlarla verdiğimiz animasyon yiyecekleri kiralama hizmetimiz tam da size göre. Yılın her günü bizimle iletişime geçebilir ihtiyacınıza göre animasyon yiyecekleri siparişlerinizi firmamıza iletebilirsiniz.

  Özet
  product image
  Ürün Puanı
  1star1star1star1star1star
  Kullanıcı Puanı
  4.5 based on 30 votes
  Marka
  Kirala360
  Ürün İsmi
  Animasyon Yiyecekleri
  Fiyat
  TRY 400
  Stok Durumu
  Available in Stock

  10 Comments

  1. Fatma Bozkurt
   Nisan 8, 2019

   Okulumuzda balo yapıcazda bahçeye popcorn pamuk şeker macun istiyoruz ama hiyjen konusunda herkese pek güvenemiyorum bu siteye önerdiler bana umarım temizdir?

   • Kirala360destek
    Nisan 9, 2019

    Hijyen konusunda kafalarına bone ellerine de eldiven takmaktadılar, hijyen konusunda herhangi bir problem yaşamayız

  2. hande
   Nisan 12, 2019

   istediğimiz animasyon yiyeceğini talep edebilir miyiz yoksa sizin sabit olarak belirlediğiniz yiyecekler mi var? istediğimiz süre boyunca kiralayabilmemiz münkün müdür? kişi sayısı arttıkça fiyatlarınızda da artış olacak mı?

  3. Hande
   Mayıs 8, 2019

   Ramazan ayı için şerbetçi ve macuncu kiralayabilir miyiz ..? Bir ay boyunca kiralama bedeli nedir ..? Saatlik mi günlük mü ücret vercez ..? Şerbet yeterince soğuk ikram edilecek mi ..?

  4. safiye solma
   Mayıs 26, 2019

   elma şekeri ve pamuk şeker de dahil mi ..? fiyat nedir..? miktarları biz belirleyebilir miyiz..? servis de yapar mısınız ..? ürünler erimez dime ..?

  5. Gizemnur
   Haziran 1, 2019

   Hangi yiyecekler var ..? Macun servisi de var mı ..? Ne kadar sürede teslim edersiniz ..? Fiyat nedir ..? Organizasyon bitikten sonra parayı versek olur mu ..?

  6. zerrin olan
   Haziran 7, 2019

   hangi yiyecekler var ..? istediğimizi seçebilir miyiz ..? ne kadar süre kiralayabiliriz ..? fiyat nedir ..? 6 gün boyunca kiralayabilir miyiz ..?

  7. imdat eder
   Haziran 16, 2019

   fuar alanı için gelebilirler mi ..? bir günlük kirlama olur mu ..? kaynarcaya gelebilirler mi ..? resimdeki her ikram var mı ..? her şey dahil fiyat nedir ..?

  8. rumeysa eder
   Haziran 30, 2019

   maraş dondurmacısı kiralayabilir miyiz ..? ne kadar sürede gelir stand, servis elemanı da dahil mi fiyata, 5 çeşit dondurma seçebilir miyiz ..? bir günlük kiralama olur mu ..?

  9. ümit
   Ağustos 22, 2019

   merhaba bir sokak eğlencesi düzenleyeceğiz de ikramlar da da bulunmak istiyoruz sokak satıcıları ve sokak ikramları gibi olsun diye düşündük resimdeki her şey var mı sizde ? istediğimiz animasyon yiyecekleri kiralama hizmetini seçebilir miyiz yukarıdan acaba ? biz dondurmacı ve çiğ köfteci istiyoruz bu ikisini seçebilir miyiz animasyon yiyecekleri kiralama yaparken acaba ? bizim etkinliği yapacağımız adres Kadıköy de Kadıköy e animasyon yiyecekleri kiralama yapıyor musunuz ? her adrese her noktasına yapar mısınız acaba Kadıköy ün ? resimdeki gibi kıyafetler ve kostümlerşe servis yapan servis elemanları da olacak mı ? biz hem çiğ köfteci hem de dondurmacı için 2 kişi talep ediyoruz, bu servis elemanlarına hijyen konusunda güvenebilir miyiz acaba ? servis elemanları da dahil bize yapacağınız animasyon yiyecekleri kiralama ne kadar olacak acaba ? çiğ köfteci ve dondurmacıının malzemlerini de siz taşır mısınız meydana ?

  Leave a Reply