Animasyon Hizmeti Kiralama

15
Kimler Neler Demiş?

avatar
14 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
15 Comment authors
efeserhat alkoçismail orakdemir erkenadnan suzan Recent comment authors
  Subscribe  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
Yakup kadri
Ziyaretçi
Yakup kadri

Çocuklar için organizasyon düzenlicezde bize 3 tane paylanço lazım ama professonel paylançolarınız varmı ?

Kirala360 Destek
Ziyaretçi
Kirala360 Destek

Tabii ki profesyonel palyaçoları mız var

furkan
Ziyaretçi
furkan

bir açılışta hoşgeldin demeleri için iki arkadaşa ihtiyacımız var, animasyon kiralama hizmetiniz bunu kapsıyor mu ve bir günlük ücreti nedir?

selami456
Ziyaretçi
selami456

animasyon kiralama içeriğine, ulaşım dahil midir? Süslemeler ve gerekli ekipman sizin tarafınızdan mı sağlanıyor? kişi sayısına göre, kiralama fiyatı değişiyor mu? Fiyat konusunda, yardımcı olabilir misiniz? Yanıtınızı bekliyorum, teşekkürler.

abidin
Ziyaretçi
abidin

tam olarak hangi animasyonlar var ..? çocuklara yönelik olanlar için detaylı bilgi alabilir myiiz ..? bir günlük kiralama ücreti nedir ..?

dağhan
Ziyaretçi
dağhan

ne tür etkinlikler yapabiliyorlar..? resimde görünen her şey kiralamaya dahil mi ..? dilediğimizde ek animatör ekleyebilir myiz..? bir günlük ücret nedir ..?

Tufancan
Ziyaretçi
Tufancan

Tam olarak hangi hizmetleri kapsıyo ..? Vale hizmeti masıl ..? İki kişi talep etsek ne kadar olur fiyat..? Saatlik kiralayabilir miyiz ..? Arkadaşlar deneylim mi ..?

yusuf atlak
Ziyaretçi

hangi hizmetler var tam olarak ..? çocuklara yönelik olanlar neler ..? 3 saat kiralama olur mıu ..? fiyat nedir ..? malzemeler için ek ücret ödenecek mi ..?

batu zenha
Ziyaretçi
batu zenha

palyoço kiralayabilir miyiz sadece ..? 2 kişi kiralanabilir mi..? fiyart nedir ..? ne kadar sürede adrese gelirler ..? kostümleri de fiyata dahil mi ..?

tuncel imdat
Ziyaretçi
tuncel imdat

bay ve bayan servis elemanları kiralayabiilr möiyiz ..? bir günlük kiralama yapabilir miyiz ..? 10 kişi gelebilir mi .. ? boy ve yaş kriterleri va rmı acaba ..? fiyat ne olur ..?

adnan suzan
Ziyaretçi
adnan suzan

dans ekibiniz var mı ..? break dans yapabilirler mi ..? 1 günlük kiralama olur mu ..? fiyat nedir ..? kaç kişilik ekip gelebilir ..?

demir erken
Ziyaretçi
demir erken

kahve standını 1 günlüğüne kiralayabilir miyiz..? ne kadar sürede stand teslim edilir, servis elemanı da gelecek mi, bardakları siz mi getireceksiniz ..? fiyat nedir ..?

ismail orak
Ziyaretçi
ismail orak

animasyon ekibi tiyatro yapabilir mi ..? ne kadar sürede gelebilirler, ulaşım masraflarını biz mi ödeyeceğiz ..? fiyat nedir ,bir günlük krialama olur mu .. ?

serhat alkoç
Ziyaretçi
serhat alkoç

sadece aşuk ile maşuğu alabilir miyiz ..? ne kadar sürede gelebilir oyuncular ..? bir günlük kiralama olur mu, ne kadar süre gösteri yapacaklar, fiyat nedir acaba ..?

efe
Ziyaretçi
efe

merhaba animasyon hizmeti kiralamak istiyoruz ama bize çocuklarla beraber dans edip oyun oynayacak bir ekip lazım var mı böyle bir ekibiniz? ne kadar kişilik varsa da bu ekip ? bize 4 kişi lazım biz kişi sayısını belirleyebilir miyiz? yaklaşık 20 tane çocuk olacak grup olarak ilgilenmenizi istiyoruz ne kadar süreliğine kiralama yapabiliriz? biz 1 saatlik kiralama yapmak istiyoruz sizin için uygun mu bu acaba ? ödemeyi ne zaman ve ne kadar olarak size yapmalıyız? animasyon ekibi kendi imkanlarıyla mı gelecek yoksa biz mi onları alacağız? beşiktaş ta bir etkinlik için istiyoruz biz animasyon hizmeti kiralama işinizi. eğer gelemezlerse biz alabiliriz… Read more »