Animasyon Hizmeti Kiralama


Açılış, düğün, sünnet, doğum günü gibi çeşitli eğlence organizasyonları için firmamızdan dilediğiniz animasyon hizmeti kiralama hizmetimizi tercih edebilirsiniz. Firmamızın sizlere sunduğu animasyon hizmeti kiralama hizmetimiz sayesinde ev sahipliği yapacağınız organizasyonları renkli ve alışılmışın dışında bir hale getirebilmek sizin elinizdedir. Organizasyonları farklı bir boyuta ulaştırmak ve monotonluktan kurtulmak istiyorsanız firmamızın sizlere sağlayacağı animasyon hizmeti kiralama hizmetimiz tam da sizin için uygun bir seçenektir. Firmamız dilediğiniz organizasyon için talep ettiğiniz animasyon hizmeti kiralama hizmetimizi organizasyon başlamadan önce alana gelerek tüm hazırlıkları tamamlayacaktır. Animasyon hizmeti kiralama uygulamamız hakkında bilgi almak, aklınıza takılan tüm detayları sormak için dilediğiniz zaman firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Animasyon hizmeti kiralama hizmetlerimiz kapsamında en çok tercih edilenlerden olan minik konuklarınıza yönelik olarak tercihiniz palyaço ve sihirbazlık gösterileri olabilir. Minikler organizasyonlarınıza talep ettiğiniz animasyon hizmeti kiralama hizmeti sayesinde hayretle ve büyük bir ilgiyle etkinlikleri seyreder. Konuklarınızın yetişkin ya da çocuk olmaları fark etmeksizin ilgisini ve beğenisini kazanmak, akılda kalıcı organizasyonlara ev sahipliği yapmak istiyorsanız firmamızın sizlere sağladığı animasyon hizmeti kiralama uygulamamız sizler için iyi bir alternatif olacaktır.

Fiyat ve Teklif Al

  Neden Kirala 360


  [su_service title="Model Seçebilirsin" icon="icon: check" icon_color="#3fbb0e"][/su_service]

  [su_service title="Adet Seçebilirsin" icon="icon: check" icon_color="#3fbb0e"][/su_service]

  [su_service title="Nakliyat Seçebilirsin" icon="icon: check" icon_color="#3fbb0e"][/su_service]

  [su_service title="Ekstra Personel Seçebilirsin" icon="icon: check" icon_color="#3fbb0e"][/su_service]

  [su_service title="Tarih Seçebilirsin" icon="icon: check" icon_color="#3fbb0e"][/su_service]

  Kiralık Animasyon Hizmeti


  Sevdiklerinizle beraber geçirdiğiniz doğum günleri, alışveriş merkezi açılışları ve diğer kutlamalarınızı renkli ve eğlenceli bir hale çevirmek için firmamızın sizlere en iyi kalite garantisiyle sunacağı kiralık animasyon hizmetimiz sizler için ideal bir seçenek olacaktır. Firmamızdan kiralık animasyon hizmeti talep ettiğinizde dilediğiniz organizasyona etkinliğiniz başlamadan önce uzman ekibimiz gelir ve gereken tüm hazırlıkları tamamlar. Firmamızla dilediğiniz zaman iletişime geçebilir ve kiralık animasyon hizmetimiz hakkında merak ettiğiniz her şeyi öğrenerek hizmetimizi organizasyonlarınıza taşıyabilirsiniz. Firmamız yıllardır hizmet verdiği organizasyonlarında kiralık animasyon hizmetini kalite bilinci ve müşteri memnuniyeti esasına dayanarak sizlere sunmaktadır. Firmamızdan kiralık animasyon hizmetimizi talep ettiğiniz zaman işini titizlikle yapan uzman ekibimiz sizlere her türlü imkânı ve kaliteyi sağlamaktadır. Hiçbir zahmete girmeden ve vaktinizi boşuna harcamadan firmamızla irtibat kurarak kiralık animasyon hizmetimizi organizasyonlarınıza taşıyabilirsiniz. İşini titizlikle yapan animatörlerimizin sizlere sunduğu kiralık animasyon hizmeti sayesinde konuklarınızın yüzünde memnuniyetin göstergesi bir gülümseme oluşturabilirsiniz. Sizlere ve konuklarınıza en iyi kalitede ve renkli organizasyonlar sunacağımızın garantisini de sizlere vermekteyiz. Dilediğiniz zaman firmamızdan kiralık animasyon hizmetimizi talep edin.

  [su_service title="7/24 Whatsapp" icon="icon: whatsapp" icon_color="darkgreen" size="62" class=""]0537 584 98 44[/su_service]

  [su_service title="Nakliyat" icon="icon: truck" icon_color="darkyellow" size="62" class=""]Tüm Ürünlerimizde nakliyat[/su_service]

  [su_service title="Hijyen" icon="icon: check-circle" icon_color="blue" size="62" class=""]Hijyen ve Temizlik [/su_service]

  [su_service title="Telefon Randevu" icon="icon: phone" icon_color="darkred" size="62" class=""]7/24 Telefon ile Randevu[/su_service]

  Animasyon Hizmeti Fiyatları


  Oldukça ilgi çekici ve renkli anlara ev sahipliği yapacağınız organizasyonlarınıza animasyon hizmetlerimizi uygun animasyon hizmeti fiyatlarımızdan yararlanarak konuklarınıza sunabilirsiniz. Son zamanlarda oldukça popüler olan animasyon hizmetimizi organizasyonlarınıza taşırken firmamızı arayarak sizlere en uygun animasyon hizmeti fiyatlarımızdan yararlanabilirsiniz. Konuklarınızın memnuniyeti için oldukça önemli olan eğlence etkinliklerini ekonomik animasyon hizmeti fiyatlarımızdan faydalanarak daha da renkli ve ilgi çekici bir hale getirebilirsiniz. Sizlerin bütçesine uygun animasyon hizmeti fiyatlarımızdan yararlanarak konuklarınıza unutulmaz ve eğlenceli anılar yaşatabilirsiniz. Animasyon hizmetimizi organizasyonlarınız için talep ettiğiniz zaman işini titizlikle yapan personellerimiz sizleri hiçbir zahmete ve endişeye düşürmeden gereken tüm hazırlıkları yaparlar. Firmamızın sizlere sağlayacağı animasyon hizmeti fiyatları sizlerin tercih edeceği animatör sayısı ve sizlerin belirteceği organizasyon adresinin uzaklığına göre değişiklik göstermektedir. Hiç vakit kaybetmeden firmamızla iletişime geçebilir ve sizlerin bütçesine en uygun olan animasyon hizmeti fiyatlarımızı öğrenebilirsiniz. Firmamız sizlerin organizasyonları için animasyon hizmeti fiyatlarımızı sizlere sunarken bütçenizin sınırlarını da göz önünde bulunduran fiyatları sizlere ulaştırmaktadır. Firmamız yılın her günü aralıksız sizlerin organizasyonları için en iyi animasyon hizmeti fiyatlarımızı sizlere sunmaktadır.

  Özet
  product image
  Ürün Puanı
  1star1star1star1star1star
  Kullanıcı Puanı
  4 based on 14 votes
  Marka
  Kirala360
  Ürün İsmi
  Animasyon Hizmeti
  Fiyat
  TRY 200
  Stok Durumu
  Available in Stock

  8 thoughts on “Animasyon Hizmeti Kiralama”

  1. Örümcek adam animasyonunuz varmıdır ? Oğlumun sinnet düğünü için 2 tane lazımda bize fiyatı ne kadar sır ?

  2. sünger bob ve örümcek adamı alsak haftasonu içn fiyat ne olur ..? saatlik mi yoksa günlük ücret mi alacaksınız ..? arkadaşlar dans gösterisi, yüz boyama gibi etkinlikler de yapacak mı ..?

  3. Boğaç bıçakcı

   Tahta bacaklı adam ve palyaço da gönderebilir misiniz ..? Ne kadar sürede teslim edersiniz ..? 1 saatlik kiralama olur mu ..? Sunger bob lu animatör de gelebilir mi ..? Fiyat be olur ..?

   1. Kirala360 Destek

    Tahtabacak kiralama ve palyaço kiralama gibi animasyon hizmetleri vermekteyiz Bunun dışında maskot kiralama gibi hizmetler şirketimiz bünyesinde yer almaktadır

  4. lunaparka gelirler mi ..? ne kadar süre çalışabilirler en fazla..? görseldeki her animatör elinizde var mı ..? toplu fiyat nedir ..? ne kostümler de dahil mi ..?

  5. doğum günü için kiralayabilir miyiz ..? sunger bobla spiderman gelebilir mi ..? ne kadar sürede gelirler ..? 4 saat kiralayabilir myiz ..? fiyat ne olur ..?

  6. merhaba biz anaokulunun ilk açılış günü için animasyon ekibi kiralamak istiyoruz sizin animasyon hizmeti kiralama olayınız nasıl tam olarak ? ne kadar animasyoncu olarak? istediğimiz kadar animasyoncu seçebilir miyiz acaba ? 4 tane animasyoncu istiyoruz biz resimdeki gibi çizgi film karakterli giyinebilirler mi acaba ? biz örümcek adam, şirine, sunger bob ve mickie mouse istiyoruz bunları da ayarlayabilir misiniz ? sizden animasyon hizmeti kiralama yaptığımızda animasyoncular siz mi getireceksiniz yoksa biz mi ulaşımlarını sağlayacağız ? ne kadar süre içerisinde gelirler ? kostümleri için de ek ödeme yapmamıza gerek var mı ? kostümleriyle beraber mi gelecekler acaba ? animasyon hizmeti kiralama da fiyatı kişi sayısına göre mi yoksa saatlik olarak mı ayarlıyorsunuz ? bizim ne kadar ödeme yapmamız lazım mesela 2 saatlik kiralama yapabilir miyiz ?

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Whatsapp Telefon