Anı Kürsüsü Kiralama


Düğün, kına, nikâh ve söz töreni gibi önemli özel gün ve organizasyonlarınızda konuklarınızın o güne özel mesajlarını ve dileklerini sizlere iletebilmesini sağlayan bir hizmetimiz olan anı kürsüsü kiralama hizmetimizi dilediğiniz zaman firmamızı arayarak talep edebilirsiniz. Firmamızdan talep ettiğiniz anı kürsüsü kiralama hizmetimizi zevkinizi ortaya çıkaran çiçek, tül ve kumaş gibi süslemelerle beraber taçlandırabilirsiniz. Firmamızın dilediğiniz zaman diliminde sizlerin arzu ettiğini organizasyon adresine ulaştıracağı anı kürsüsü kiralama hizmetimiz sayesinde özel günlerinizin üzerinden yıllar geçse bile o güne ait yorumlara ve iyi dileklere ulaşabileceksiniz. Firmamızdan dilediğiniz zaman anı kürsüsü kiralama hizmetimizi talep edebilirsiniz. Alanında uzman firmamız işini titizlikle gerçekleştiren ekip arkadaşlarımızla organizasyonlarınıza anı kürsüsü kiralama hizmetimizi en iyi şekilde sevkiyatını gerçekleştirir. Firmamızın dilediğiniz organizasyonunuz için sizlere ulaştıracağı anı kürsüsü kiralama hizmetimiz sayesinde özel gün ve kutlamalarınıza katılım gösteren misafirlerinizi şık ve zarif bir şekilde karşılamış da olursunuz. Dilediğiniz zaman uzman ekip arkadaşlarımızdan anı kürsüsü kiralama hizmetimizi talep edin. Özel gün ve kutlamalarınızı unutulmaz kılmak ve ölümsüz hatıralar biriktirmek için anı kürsüsü kiralama hizmetimizi talep edin.

Fiyat ve Teklif Al

  Neden Kirala 360


   

  Kiralık Anı Kürsüsü


  Dilediğiniz modelde kiralık anı kürsüsü hizmetimizi sizlerin zevkini ortaya koyan kumaş, tül ve çiçek gibi nesnelerle süsleyerek düğün, nikâh gibi özel gün ve organizasyonlarınızı renkli bir hale getirebilirsiniz. Son günlerde oldukça fazla özel gün ve kutlamalarda tercih edilen kiralık anı kürsüsü hizmetimizle organizasyonlarınızı daha da ölümsüz ve unutulmaz bir hale getirebilirsiniz. Sizler konuklarınızla ilgileneceğiniz, bir ömür boyu mutluluğa evet diyeceğiniz, ya da bir mekânın açılışını gerçekleştireceğiniz etkinliklerinizde firmamızdan kiralık anı kürsüsü hizmetimizi talep ederek kaliteyi ve şıklığı ayağınıza kadar getirtmiş olursunuz. Firmamızın size sunacağı kiralık anı kürsüsü hizmetimiz sayesinde konuklarınız sizlere o gece hakkında görüş ve önerilerini ya da iyi dileklerini yazılı bir şekilde iletebilecek. Siz değerli müşterilerimiz vakit kaybetmeden firmamızla iletişime geçerek hayalinizdeki etkinlikleri daha da unutulmaz kılmak için kiralık anı kürsüsü hizmetimizi firmamızdan talep edebilirsiniz. Dilediğiniz zaman dilediğiniz organizasyon adresi için kiralık anı kürsüsü hizmetimizi işini titizlikle yapan ekip arkadaşlarımız sevk edecektir. Firmamız sizlere yılın her günü en iyi kaliteye ve uygun fiyata sahip olan kiralık anı kürsüsü hizmetimizi ve diğer hizmetlerimizi sunmaktadır.

   

  Anı Kürsüsü Kiralama Fiyatları


  Hayalini kurduğunuz düğün, nişan, açılış töreni gibi etkinliklerde konuklarınızı ağırlarken onların o geceye o önemli etkinliğe dair düşüncelerini ve görüşlerini paylaşabileceği uygun anı kürsüsü kiralama fiyatlarından yararlanarak hayalinizdeki organizasyonları unutulmaz bir hale büründürün. Sizlerin bütçesine en uygun olan anı kürsüsü kiralama fiyatlarımızı öğrenmek için tek yapmanız gereken şey dilediğiniz zaman firmamızla iletişime geçmektir. Konuklarınızın sizlere ulaştıracağı görüş, öneri ve iyi dilek mesajlarını elde edeceğiniz hizmetimizi sizlere en uygun anı kürsüsü kiralama fiyatlarından yararlanarak firmamızdan talep edebilirsiniz. Sizlere en uygun anı kürsüsü kiralama fiyatlarımızla beraber ulaştırdığımız hizmetimizi alanında uzman ekip arkadaşlarımız ayağınıza kadar ulaştıracaktır. Firmamız sizlere ulaştıracağı anı kürsüsü kiralama fiyatlarımız sizlerin seçeceği kürsü modeline, anı kürsüsü sayısına ve sizin belirteceği organizasyon adresinin uzaklığına göre değişiklik gösterecektir. Siz de sizin bütçenize en uygun olan anı kürsüsü kiralama fiyatlarımızı öğrenmek için firmamızı dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Firmamızın yılın her günü aralıksız bir şekilde sizin bütçenize en uygun anı kürsüsü kiralama fiyatlarımızı ve diğer fiyatlarımızı sunmaktadır.

   

  Özet
  product image
  Ürün Puanı
  1star1star1star1star1star
  Kullanıcı Puanı
  4 based on 25 votes
  Marka
  Kirala360
  Ürün İsmi
  Anı Kürsüsü
  Fiyat
  TRY 1000
  Stok Durumu
  Available in Stock

  11 thoughts on “Anı Kürsüsü Kiralama”

  1. süslemesi size mi ait? Kiralama fiyatına, dahil mi? Ürünü istediğimiz günde, titizlikle teslimat yapabilir misiniz? Herhangi bir aksama yaşar mıyız? Şimdiden yanıtınız için, teşekkür ederim.

  2. tam olarak boyutu nedir ..? dış mekan için uygun mu ..? rüzgarda devrilir mi..? süslemeleri ve defteri de siz mi vereceksiniz ..? düğün akşamı kiralasak kaça olur ..?

  3. Tam olarak boyutu ne ..? İstediğimiz rengi seçebilir miyiz..? Anı dedteri de dahil mi, süslemeler de dahil mi fiyata ..? Bir günlük fiyat nedir ..?

  4. kaç tip ürün mevcut..?üründe renk seçeneği mevcut mu..?kürsü süslemesi sizemi ait..?teslim süreniz nedir..?nakit ödemede fiyat ne olur..?

  5. Farklı kürsü modelleriniz de var mı ..? Boyutu nedir ..? Renk seçebilir miyiz ..? Anı defteri de dahil mi ..? Fiyat nedir ..?

  6. mezuniyet töreni için kiralayabilir miyiz ..? ne kadar sürede teslim edersiniz ..? süsleme ve tülleri biz seçebilir miyiz..? fiyat nedir ..? 2 tane talep edebilir miyiz ..?

  7. ürün resimdekinin aynısı mı olacak..? 3 tane alabilir miyiz, pendiğe taşıma yapar mısınız ..? fiyat ne olur, taşırken zarar gelir mi ürüne..?

  8. merhaba düğünümüz için anı kürsüsü kiralama yapmak istiyoruz resimdeki gibi mi acaba sizin anı kürsüsü kiralama da göndereceğiniz ürünler ? ne kadar acaba tam olarak ölçüleri ? anı kürsüsü kiralama yaptığımızda üzerindeki tül, çiçek, kalem ve defter gibi malzemeler de dahil değil mi yoksa ek bir ödeme yapmamız lazım mı bunlar için de ? anı kürsüsü kiralama yapmamız için ne yapmamız gerekli sizden acaba ? bizim düğünümüz 2 eylül de 2 wylül e bir tane anı kürsüsü kiralama yapmak istiyoruz üzerine koyulacak olan tülü ve defteri biz seçebilir miyiz ? çiçekleri de seçsek iyi olur aslında çiçekler doğal mı yoksa yapay mı ? bunları da biz seçebilir miyiz acaba ? sizden anı kürsüsü kiralama yaptığımızda düğün adresimize kürsüyü siz mi tyaşıyacaksınız ? ne kadar sürer taşımanız ve düğün salonunun girişine kurmanız aynı zamanda da ? ne kadar ödeme yapmamız lazım size ? düğün sonunda da anı kürsüsünü almaya gelir misiniz ?

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Whatsapp Telefon