Anı Köşesi Kiralama


Son dönem organizasyon ve etkinliklerin en trend ürünlerinden biri fotoğraf çekim alanı olarak kullanılan anı köşeleri haline gelmiştir. Genellikle giriş alanlarında kurulan bu köşeler, kına ya da sünnet tahtının yanı, gelin masası ya da doğum günü masasının yanı gibi yerlerde de bulunabilmektedir. Anı köşesi kiralama hizmetleri, genel olarak düzenlenecek dekor ve konsept ile uyumlu bir şekilde oluşturularak tasarlanır. Fotoğraf çekim süsleri, karşılama panosu, anı defteri, uçan balon gibi dekor ürünlerinin bolca kullanıldığı anı köşelerinin en vazgeçilmez parçası ise mevsime özel çiçeklerdir. Ferforje ürünleri pleksiler, straforlar, kütüklerle bezenebilecek bu alan için son dönemlerde hiçbir ürün sınırlaması kalmamıştır. Anı köşesi kiralama hizmetlerine bu özel köşe için dekor olarak kullanılabilecek eski bisikletten, araba lastiğine, valizden pikaba, limon kasasından can simidine kadar her şey temin edilebilmektedir. Tüm konuklar gibi gelin ve damat ta bu alanda özel pozlar vermekte ve fotoğraf çekimi için bu alanı değerlendirmektedirler. Köşenin en büyük özelliği mekan ve diğer dekorlarla uyum içerisinde olmasıdır.

Fiyat ve Teklif Al

  Neden Kirala 360


   

  Kiralık Anı Köşesi


  En yeni hizmet ağlarımızdan biri olan kiralık anı köşesi hizmetleri genellikle kişiye özel tasarımlar şeklinde sunulmaktadır. Birçok alanda çiçekli pano, giriş tagı, karşılama panosu ve etrafının mum ve çiçek dekorları şeklinde tasarlanarak fotoğraf çekimleri için kullanılsalar da kişisel isteklere bağlı olarak çok farklı şekillerde de tasarlanabilmektedir. Örneğin bir kumsal nikâhında bol balık ağlı ve kadehler içerisine bırakılmış balıklarla dekore edilebilecek bu alan, bir kır düğünü için çok daha farklı hazırlanmaktadır. Bunun dışında yine son dönem seçeneklerinden olan karşılama masası kullanımı da yine kiralık anı köşesi kategorisinde değerlendirilmektedir. Bu masalar etkinlik alanının girişinde bir yere yerleştirilerek üzerlerine çeşitli çiçek, mum ve fotoğraf süslemeleri yapılarak, gelin ve damat için anı defteri ya da anı kavanozu konularak, küçük ikramlıklar, küçük hediyelerle süslenerek hem konuklar için ufak bir hoş geldin hem de fotoğraf çekim amaçlı oluşturulurlar. Son dönemlerin en çok tercih edilen anı köşelerinden birisi de melek kanatlarıdır ki birçok mekan da bu ürünü tercih etmekte ve ağırladığı misafirlerin bu alanda çekeceği fotoğraflarında kullanacağı yer etiketlemesini reklam olarak değerlendirmektedirler.

   

  Anı Köşesi Kiralama Fiyatları


  Somut ürünler için ürün bedeli belirlemek son derece kolay bir yöntemdir. Kiralama bedelleri genellikle ürünün satış fiyatının yarısı ile üçte biri arasında olarak belirlenmektedir. Fakat anı köşesi kiralama fiyatları gibi tam olarak içeriği ve detayı belli olmayan hizmetler için net bir fiyat belirtebilmek son derece zor olmaktadır. Ürün fiyatı tamamen seçilecek detaylar ile alakalı olmakta olup firmamız tarafından her türlü isteğiniz değerlendirilerek yerine getirilebilmektedir. Bunun dışında fikir olarak ya da anı köşesi kiralama fiyatları konusunda net bir bilgi almak isteyen çiftlerimiz için ise farklı hazır paket sunumları önerebilmekteyiz. Bu şekilde sağlanacak köşe için kullanılacak ürünler ve süslemeler sabit olup, fiyatlar konusunda da net bilgi verilebilmektedir. Genellikle alanın kurulumu için hizmet dâhil şekilde fiyat vermekte olduğumuzdan, seçeceğiniz dekor için sizin yorulmanıza ya da sorumluluk almanıza gerek kalmayacaktır. Bazı durumlarda ise organizasyonu kendisi düzenlemek isteyen ya da kiralayacağı dekor üzerine eklemeler yapmak isteyen kişiler ürün teminini sağlayarak yerleşim ve kurulumu kendileri de yapabilmektedirler. Anı köşesi ülkemizde son dönemlerde gündeme gelmiş ve yeni yeni uygulanmakta olan sıra dışı ve şık bir görseldir. Taleplerden de anlaşılacağı üzere daha uzun bir süre artan ve değişen dekorlarla da hizmet sektöründe yerini korumaya devam edecektir.

  Özet
  product image
  Ürün Puanı
  1star1star1star1star1star
  Kullanıcı Puanı
  4 based on 20 votes
  Marka
  Kirala360
  Ürün İsmi
  Anı Köşesi
  Fiyat
  TRY 1400
  Stok Durumu
  Available in Stock

  11 thoughts on “Anı Köşesi Kiralama”

  1. Mezuniyet için kiralayabilri miyiz ..? Taşıması da size mi ait ..? Ne kadar sürede kurulumunu yaparsınız ..? Süslemeleri de biz seçebilir miyiz ..? Fiyat ne ..?

  2. rahman gökçü

   resimlerini de siz mi çıktı alacaksınız ..? ne kadar sürede teslim edersiniz ..? boyutu nedir köşenin ..? fiyat ne olur en son ..?

  3. köşe ne kadar alanı kaplar ..? düğün için getirebilir misiniz ..? resimleri siz mi basacaksınız ..? süslemeleri de seçebilir miyiz ..? fiyat nedir ..?

  4. abdulbaki tersen

   evlilik teklifi için hazırlayabilirmisiniz ..? resimleri size önceden ulaştırsak basabilir misiniz ..? ne kadar sürede hazır olur ..? mekana siz getirip kurar mısınız ..? fiyat ne olur ..?

  5. çekim için kullanabilir miyiz ..? resimleri biz mi çıkartmalıyız ..? size iletsek siz basar mısınız ..? ne kadar sürede teslim edersiniz ..? fiyat nedir acaba ..?

  6. fadime akçelik

   düğün günümüz için kiralayabilir miyiz..? ne kadar sürede teslim edilir, resimlerin baskı işlemini de siz mi yapacaksınız..? resimdeki gibi mi olacak..? fiyat nedir ..?

  7. sokak sergimiz için kiralamak istiyoruz kadıköy e gönderir misiniz, ne kadar sürede teslim edersiniz, fiyat nedir, 4 tane gönderebilir misiniz ..? kurma işlemini siz mi yapar sınız ..?

  8. merhaba nikamımızın girişi için nikah salonuna böyle resimdeki gibi bir anı köşesi istiyorum sizin sitenizi demin internetten buldum ilk defa internetten bir şey kiralaması yapacağım bir yanlışlık yada hata olmaz dime ? olursa da telafi edersiniz diye düşünüyorum resimdeki anı köşesi gibi nikah salonunun girişine anı köşesi kiralama yapmak istiyoruz resimdeki anı köşesi modelinizin tam olarak ölçüsü nedir acaba ? ne kadar sürede getirirsiniz adresimize ve kurulumunu da yaparsınız nikah salonunun girişine ? bir tane anı köşesi kiralama yapmak istiyoruz bir tane de olsa gönderirsiniz değil mi ? biz anı köşesinde yer almasını istediğimiz fotoğtaflarımızı size göndersek siz baskısını yaptırır mısınız? siz yaptırmazsanız da sizin yönlendireceğiniz uygun bir fotoğrafçı yada baskıcı var mı ? fiyat nedir herşey dahil en son ne olacak bize ?

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Whatsapp Telefon