Anı Defteri Kürsüsü Kiralama


Hayatınızın en mutlu günlerinden olan düğün, nişan ve söz merasimi gibi etkinliklerinizde firmamızın sizlere sağlayacağı anı defteri kürsüsü kiralama hizmeti sayesinde en önemli günleriniz artık daha çok anlamlı bir hale gelecek. Kendi zevkinizi ve stilinizi yansıtan aksesuarlarla beraber süsleyeceğiniz anı defteri kürsüsü kiralama hizmetimizi firmamızdan dilediğiniz zaman talep edebilirsiniz. Sevdiklerinizle beraber geçirdiğiniz özel organizasyonlarınızda anı defteri kürsüsü kiralama hizmetimiz sayesinde sevdiklerinizden sizlere o gece dair özel mesajlar ve anılar kalacaktır. Firmamızın dilediğiniz zaman dilediğiniz organizasyon adresine sağlayacağı anı defteri kürsüsü kiralama hizmetimiz sayesinde özel gün ve kutlamalarınız artık daha anlamlı daha özel olacak. Yıllar sonra bile anı defteri kürsüsü kiralama hizmetimiz sayesinde elde ettiğiniz sevdikleriniz tarafından o güne özel yazılan mesajları okuyacak ve nostalji yaşayacaksınız. Firmamızın düğün, nişan ya da söz merasimi gibi etkinliklerinizde sizlere ulaştıracağı anı defteri kürsüsü kiralama hizmeti hakkında aklınıza gelen, bilmek istediğiniz tüm detayları firmamızla iletişime geçerek öğrenebilirsiniz. Firmamızı dilediğiniz zamanda arayarak talep ettiğiniz anı defteri kürsüsü kiralama hizmetini belirttiğiniz organizasyon adresine işinin uzmanı olmuş ekip arkadaşlarımız ulaştıracaktır. Firmamız kaliteyi konforla beraber birleştirerek sizlere en özel anlarınız için anı defteri kürsüsü kiralama hizmetimizi sunmaktan dolayı mutluluk duymaktadır.

 

Fiyat ve Teklif Al

  Neden Kirala 360


  Kiralık Anı Defteri Kürsüsü


  Kiralık anı defteri kürsüsü hizmetimiz düğün, kına, söz ve nişan törenlerinde son günlerde firmamızdan sıklıkla talep edilen bir hizmettir. Bu özel organizasyonlarınızda kiralık anı defteri kürsüsü hizmetimizi talep ettiğinizde konuklarınız sizlere o akşama dair düşüncelerini paylaşmış olur. Firmamızın sizlere dilediğiniz zamanda ulaştırdığı kiralık anı defteri kürsüsü hizmetimiz sayesinde organizasyonlarınızın üzerinden yıllar geçse de bu mesajlarla dün gibi hatırlayabilirsiniz. Sevdikleriniz düğün, kına ya da nişan organizasyonlarınızda kiralık anı defteri kürsüsü hizmetimiz sayesinde sizlere iyi dileklerini yazılı bir biçimde yaparak güzel bir hatıra bırakmış olur. Ayrıca otel ve alışveriş merkezlerinde de sıklıkla kullanılan kiralık anı defteri kürsüsü hizmetimiz sayesinde müşteriler kurum hakkında memnuniyetlerini ya da şikâyetlerini kolaylıkla yazıya dökebilirler. Firmamızdan dilediğiniz zamanda dilediğiniz organizasyon ya da otel, alışveriş merkezi gibi mekânınız için kiralık anı defteri kürsüsü hizmetimizi uygun fiyatlarla talep edebilirsiniz. Hiç vakit kaybetmeden konuklarınızla beraber geçirdiğiniz özel gün ve kutlamalarınızı daha da unutulmaz kılacak olan kiralık anı defteri kürsüsü hizmetimizi talep edin. Firmamız yılladır sizlere kiralık anı defteri kürsüsü ve diğer hizmetlerini en iyi kalite ve uygun fiyat garantisiyle sizlere sunmaktadır.

   

  Anı Defteri Kürsüsü Kiralama Fiyatları


  Düğün, söz ve nişan gibi organizasyonlarınızda kullanacağınız anı defteri kürsüsünü firmamızın uygun anı defteri kürsüsü kiralama fiyatlarından yararlanarak etkinliklerinize taşıyabilirsiniz. Firmamızın ekonomi dostu anı defteri kürsüsü kiralama fiyatlarından yararlanarak kürsünüzü dilediğiniz gibi taşlarla, tüllerle ya da örtülerle süsleyebilirsiniz. Sizlerin stilini yansıtan düğünlerinizde firmamızın sizlerin bütçesine uygun olarak belirttiği ekonomik anı defteri kürsüsü kiralama fiyatlarından yararlanma avantajını yakalayabilirsiniz. Sizlerin düğün, nişan ve söz gibi organizasyonlarına ya da otel ve alışveriş merkezi gibi mekânlarınıza çok yakışacak olan kürsülerimizi firmamızın oldukça ekonomik olan anı defteri kürsüsü kiralama fiyatlarından yararlanarak ayağınıza kadar getirtebilirsiniz. Son dönemlerde oldukça ekonomik olan anı defteri kürsüsü kiralama fiyatlarından yararlanarak pek çok müşterimiz renkli organizasyonlara imza atmaktadır. Firmamızın sizlere sağlayacağı anı defteri kürsüsü kiralama fiyatları sizlerin talep edeceği kürsü sayısına ve sizlerin belirteceği organizasyon adresine göre değişiklik göstermektedir. Renkli ve kaliteli organizasyonlarınızda unutulmaz anılar elde etmek için firmamızın uygun anı defteri kürsüsü kiralama fiyatlarından yararlanın. Firmamız yılın her günü sizlere en iyi şekilde anı defteri kürsüsü kiralama fiyatlarını sizlerin bütçesine uygun bir biçimde sunmaktadır.

  Özet
  product image
  Ürün Puanı
  1star1star1star1star1star
  Kullanıcı Puanı
  4 based on 19 votes
  Marka
  Kirala360
  Ürün İsmi
  Anı Defteri Kürsüsü
  Fiyat
  TRY 600
  Stok Durumu
  Available in Stock

  9 thoughts on “Anı Defteri Kürsüsü Kiralama”

  1. merhaba, kürsünün tam olarak boyutu nedir acaba? yaklaşık 500 kişilik bir düğün organize etmek istiyoruz herkesin anı bırakabilmesi için yeterli sayfa var mı içinde?

  2. Ne kadar boyutu ..? Defter de dahil mi ..? Bir günlük kiralama ne kadar ..? Doğum günü için kiralayabilir miyiz ..? Süslemeleri biz seçebilir miyiz ..?

  3. Boyutu ne kadar kadar bi alanı kaplar ..? Başka renkleri de var mı ..? Taşıması da sizden mi ..? Ne kadar sürede sevk edersiniz ..? Fiyat nedir saatlik ..?

  4. kaç sayfa var ..? kapağına resmimizi basar mısınız ..? ne kadar olur fiyat ..? 2 tane alabilir miyiz ..? taşıma sizden mi..?

  5. üzerindeki taşlı örtü de dahil mi .. ? dahil değilse de onu da ekler misiniz ..? defteri de siz mi göndereksiniz ..? 2 tane kiralayabilir miyiz ..? kaç günde teslim edersiniz ..?

  6. düğünümüz için kiralayabilir miyiz ..? defteri ve kalemi de siz mi getireceksiniz ..? ne kadar sürede teslim edilir acaba, fiyat nedir ..? taşıması da sze mi ait ..?

  7. merhaba mekan açılışımız için anı olsun diye gelenler mesajlar yazsın diye anı defteri kürsüsü kiralama yapmak istiyoruz sizden istediğimiz zaman ve tarih için anı defteri kürsüsü kiralama yapabilir miyiz acaba ? ne kadar süre içerisinde teslim edersiniz anı defteri kürsüsünü ? sizin belirlediğiniz belli bir teslimat tarihi ve günü var mı acaba ? resimdeki gibi mi acaba sizin bize anı defteri kürsüsü kiralama yaptığımızda göndereceğiniz kürsü ? tam olarak boyutu nedir acaba sizin anı kürsülerinizin ? biz resimdeki gibi beyaz renkte be beyaz çiçeklerle süslenmiş anı defteri kürsüsü kiralama yapmak istiyoruz sizden,bize göndermeden önce son halinin fotoğrafını da gönderir misiniz anı defteri kürsüsünün acaba ? belki eklemek ya da çıkarmak isteidğimiz şeyler olur, bir günlüğüne bir tane ani defteri kürsüsü kiralama yapabilir miyiz ? fiyat ne olur acaba en son ? bizim adresimiz fatih tarafından size tam konum atarız fiyatta anlaşırsak

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Whatsapp Telefon