Alaska Frigocu Kiralama


Özellikle sıcak yaz günlerinde düzenlenen parti ve organizasyonlar da misafirleri serinletmek ve onlara değişik ikramlıklar da bulunmak için insanlar arayışlar içinde olmaktadır. İnsanların bu amaç ile gerçekleştirdiği araştırmalarının sonucunda karşılarına çıkan Alaska Frigocu kiralama hizmeti firmamız tarafından isteyen herkese verilebilmektedir. Evet, yanlış duymadınız özellikle yaz aylarında vereceğiniz davet ve partilerde konuklarınıza sunmuş olduğumuz kiralama hizmeti ile hoş sürprizler hazırlayabilirsiniz. Onlara Alaska Frigo ikram ederek hem serinlemelerini sağlayabilir hem de farklı bir ikramda bulunmuş olabilirsiniz. Alaska Frigocu kiralama hizmetimiz kapsamında personelimiz düzenlediğiniz organizasyon alanına gelerek orada özel dolaplarda muhafaza edilen dondurmaları bizzat misafirlere servis etmektedir. Yani bu işlem sırasında sizlerin yapması gereken veya yorulmanıza neden olacak herhangi bir şey bulunmamaktadır. Personelimiz sizin adınıza daha doğrusu sizin yerinize konuklarınıza bu hafif ve hoş ikramlıkları sunmaktadır. Herkesin yemekten keyif alacağı bu lezzetli dondurmalar davetinizin oldukça serin ve farklı geçmesini sağlayacak ve konuklarınıza son derece eğlenceli anlar yaşatacaktır. Sizler de konuklarınıza böylesine hoş sürprizler yapmak istiyorsanız bizi arayarak Alaska Frigocu kiralama hizmetimizden faydalanabilirsiniz.Fiyat ve Teklif Al

  Neden Kirala 360


  Kiralık Alaska Frigocu


  Düzenlediğiniz davetlerde konuklarınıza ikram etmek üzere farklı tatlar arıyor ancak bulamıyor musunuz? O halde sizlere bu konuda harika bir fikir verebilir ve bir de üzerine verdiğimiz fikri uygulayabilmeniz için gerekli olan araç ve gereçleri temin edebiliriz. Kiralık Alaska Frigocu hizmetine daha önce duyup duymadığınızı bilmiyoruz ancak duymadıysanız şimdi öğrenecek ve düzenleyeceğiniz ilk organizasyonda mutlaka bu hizmetten faydalanmak isteyeceksiniz. Bilindiği üzere son yıllarda özellikle yaz davetlerinde konuklara hafif ve serinletici ürünler ikram etmek son derece moda haline gelmiştir. Davetlerde uygulanan bu durum konukların da oldukça hoşuna gitmiş ve bu moda her geçen gün çok daha popüler bir hale gelmiştir. Firma olarak bizler de kiralık Alaska Frigocu hizmetimiz ile bu modaya destek vermeye çalışmaktayız. Firmamızdan alacağınız bu hizmet ile özellikle çocuklara yönelik hazırlanan davetlerde ve organizasyonlarda son derece başarılı çalışmalar yapmış olacaksınız. Çocukların dondurmayı ne kadar çok sevdikleri hepimiz tarafından bilinen ve bizlerin bile karşı koyamadı dondurmaları sevmelerini son derece anlayışla karşıladığımız bir durum olmaktadır. Parti ve organizasyonlarda ihtiyacınız olan her türlü ikramlık ve bu ikramlıkları servisleri konusunda yardımcı olan firmamızdan rahatlıkla bu hizmeti de alabilirsiniz. Bunun için sadece bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır Bizler sizlere anında yardımcı olmak ve istediğiniz tarih ve saatte hizmet vermek için sürekli olarak çalışmaktayız. Bize ulaşmanız da, sunmuş olduğumuz bu kiralama hizmetlerinden faydalanmanız da son derece basit olmaktadır.

   

   

  Alaska Frigocu Kiralama Fiyatları


  Firma olarak insanlara istedikleri parti ve organizasyonlarda rahatlıkla sunabileceğimiz Alaska Frigocu kiralama fiyatları son derece uygun olmaktadır. Oldukça uygun fiyatlar ile kiralayabileceğiniz bu dondurma stantlarına ve dondurmaları konuklarınıza ikram edecek başarılı personelleri bir arada ancak ve ancak firmamızda bulabilirsiniz. Bizler bu konuda sizlere yardımcı olmak ve ihtiyaç duyduğunuz her türlü anda hizmet verebilmek için bünyemizde bulunan bütün personelle ile hazırda beklemekteyiz. Davetleriniz de kullanılmak üzere bizlerden bu hizmeti kiraladığınız da dağıtım ve serviste Alaska Frigocu kiralama fiyatları içerisinde değerlendirilmektedir. Yani son derece uygun fiyata hem davetleriniz de konuklarınıza servis edilmek üzere temin edilen Alaska Frigo hem de bunları konuklarınıza servis edecek olan servis personeli bizlerden alacağınız hizmet olacaktır. Bunun için de yapmanız gereken tek şey bizler ile iletişime geçmek ve sunmuş olduğumuz bu hizmetlerden faydalanmak olacaktır.

  Özet
  product image
  Ürün Puanı
  1star1star1star1star1star
  Kullanıcı Puanı
  4 based on 24 votes
  Marka
  kirala360
  Ürün İsmi
  Alaska Frigocu
  Fiyat
  TRY 1200
  Stok Durumu
  Available in Stock

  8 thoughts on “Alaska Frigocu Kiralama”

  1. en fazla kaç servis elemanı kiralayabiliriz ..? ücretlendirme günlük mü yyoksa saatlik mi yapılacak..? frigoları soğuk bir şekilde servis edebilecekler mi ..?

  2. 3 kişi kiralayabilir miyiz..? En fazla ne kadar ikram yapabilirler..? Personeller deneyimli mi ..? Ürünü yeterince soğuk servis edebilirler mi ..? Frigoları da sizden istesek fiyat ne olur ..?

  3. Ne kadar süre durabilirler ayakta ..? 40 tane frigo isteyebilir miyiz ..? Servis yeterince hızlı olur mu ..? Fiyat nedir ..? Yetmezse ekleyebilir miyiz ..?

  4. 70 tane servis edebilirler mi .. ? 2 kişi kiralayabilir miyiz ..? erimeden hızlı servis yapabilirler mi .. ? bir saatlik olur mu ..? fiyat ne olur acaba ..?

  5. merhaba tiyatro etkinliğimizin çıkışında alaska frigo dondurma dağıtmak istiyoruz sizden alaska frigocu kiralama yapmak istesek istediğimiz zaman istediğimiz adrese yapabilir miyiz ? ne kadar süre içerisinde alaska frigolar ve alasko frigocular servis etmek için gelir acaba ? bizim tiyatromuz şişli tarafında olacak şişli de olan her adresten sizi arayarak alaska frigocu krialama ypabilir miyiz ? ne kadar sürede gelebiilrler adresiömize acaba ? bize 28 ağustos günü lazım alaska frigocu kiralama 2 kişi rica edebişir miyiz sizden ? iki kişilik alaska frigocu kiralama ne kadar olur acaba ? bir günlük kiralama yapmak istiyoruz biz, yaklaşık 90 kişiy 90 tane alaska frigo dağıtabilir msiimniz ? alaska frigoları eritmeden spğuk ve taze bir biçimde 90 kişiye servis edebilir misiniz acaba ? en son fiyatınız ne olur acaba alaska frigocu kiralama şiçin şişli trafına bir günlüğüne ?

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Whatsapp Telefon