Alaska frigo dondurmacı kiralama


Alaska frigo dondurmacı kiralama hizmetimizle organizasyonlarınızda misafirlerinizi serinletmek ister misiniz? Çeşit çeşit içecekler ile birlikte dondurma servisi konuklarınıza iyi gelecektir. Kır düğünlerinde, salon düğünlerinde, konserlerde, maçlarda, bahar şenliklerinde dondurmalar şahane birer ikram olacaktır. Sokak satıcılarıyla organizasyonlarda oldukça sık karşılaşmaktayız. Peki sokak satıcılarımızda neler var? Pamuk şeker, kağıt helva, et kavurma, lokma tatlısı, mısır, kestane, kahve satıcıları ve daha fazlası ile ayaküstü ikramlar yapabilirsiniz. Kiralık alaska frigo dondurmacı ile organizasyonlarınıza dondurma standları koyabilirsiniz. İstediğiniz sayıda ürün dondurma dolabı ile birlikte getirilmektedir. Nakliye hizmeti isterseniz, alaska frigo dondurmacı kiralama fiyatları yeniden şekillenecektir. Alaska frigo dondurmacı kiralama hizmetimiz bir aramayla ayağınıza gelsin. Cazip alaska frigo dondurmacı kiralama fiyatları ile dondurma arabası kiralayabilirsiniz. Bütçenize uygun alaska frigo dondurmacı kiralama fiyatları kampanyalı fiyatlarımız olup, hizmetimiz konusunda hiçbir aksama yaşamazsınız.
Sitemizde belirtilen fiyatlar bir günlük kiralama bedelidir. Gün sayısına göre fiyatlarımız değişiklik gösterir. Geleneksel hale gelmiş olan üniversiteler, kurumlar, belediyeler ve yerel yönetimler tarafından düzenlenen kültür sanat festivallerinde ihtiyacınız olan ekipmanları, dekorasyon ürünlerini getiriyoruz. Sitemizdeki kaliteli ve birbirinden şık ürünlerimizle ile organizasyon maliyetini minimuma indirerek başarılı organizasyonlara imza atabilirsiniz. Kiralık alaska frigo dondurmacı 7 gün 24 saat sipariş verebileceğiniz bir hizmettir.
Başarılı bir konser organizasyonunun yıllarca hatırlanması ve gönüllerde hoş bir anı bırakması için var gücümüzle çabalıyoruz. Bugüne dek sayısız organizasyona imza atan ekibimiz yıllarca tecrübe ve deneyimleri sayesinde bir organizasyonda olması gereken her ayrıntıyı detaylı şekilde düşünür.

Fiyat ve Teklif Al

  Neden Kirala 360


  Model Seçebilirsin

  Adet Seçebilirsin

  Nakliyat Seçebilirsin

  Ekstra Personel Seçebilirsin

  Tarih Seçebilirsin

  Kiralık alaska frigo dondurmacı


  Fuar standınızda ziyaretçilerinizi ağırlama ve karşılama konularında etkin rol oynayan ve üzerinizdeki iş yükünü olabildiğince hafifleten, kendi alanında uzman ve yeterli donanıma sahip firmamızla fuar etkinliklerinizi organize edebiliriz. Birkaç gün süren fuar günlerinde pratik ama bir o kadar da güzel tasarımlar yapmak gerekmektedir. Firmamızın kurumsal dekorasyon çözümleriyle fuar standlarınızı düzenleyebilirsiniz.
  Çözüme ve sonuca yönelik çalışma tarzını benimseyen istikrarlı yapısıyla kısa zaman içerisinde gelişerek kurumsal bir yapıya geçen firmamız sizler için güzel bir çözüm ortağıdır. Kuruluşundan bugüne dek; yenilenme, değişim, gelişim sloganlarını amaç edinerek, bünyesindeki nitelikli kadroyla pek çok marka ve kurumun Türkiye genelindeki organizasyonlarına ve etkinliklerine imza atmaktadır.
  Fuarlarınızda, konserlerinizde, lansmanlarınızda sokak satıcıları ile sıra dışı davetler düzenleyebilir, trendlere ayak uydurabilirsiniz. Çocukların da çok seveceği kiralık alaska frigo dondurmacı, herkes tarafından beğenilecektir. Kiralık alaska frigo dondurmacı ile çocuklar ve büyükler severek dondurmalarını yiyeceklerdir. Alaska frigo’nun dondurma çeşitleriyle kiralık alaska frigo dondurmacı organizasyon alanınıza gelir ve kurulumunu yapar. Dondurma arabası dondurmaları soğuk bir şekilde muhafaza eder. Titiz ve güler yüzlü personelimizle dondurmalarınız konuklarınıza sunulur.

  7/24 Whatsapp
  0537 584 98 44
  Nakliyat
  Tüm Ürünlerimizde nakliyat
  Hijyen
  Hijyen ve Temizlik
  Telefon Randevu
  7/24 Telefon ile Randevu

  Alaska frigo dondurmacı kiralama fiyatları


  Alaska frigo dondurmacı kiralama fiyatları ile ilgili firmamızdan detaylı bilgi alabilirsiniz. Dondurma, sıcak havalarda kurtarıcıdır. Çikolatalıyla ağzımız tatlansın, vanilyalıyla içimiz ferahlasın dediğimiz dondurma yaz aylarında vazgeçilmezlerimiz arasındadır. Yaz sıcaklarında su ve dondurmayla tüm günü geçirebiliriz. Davetlerimizde ise yorulan ve sıcaktan bunalan konuklarınız için alaska frigo dondurmacı kiralama kapsamında alacağınız dondurmalar sürpriz olacaktır. Alaska frigo dondurmacı kiralama hizmetimiz yazın düğünlerde yemeklerden sonra ikram edebileceğiniz hizmetimizdir. Alaska frigo dondurmacı kiralama fiyatları firmamızın kalitesine, pratikliğine, çalışkan ekibine, eksiksiz hizmetine göre oldukça uygundur. Alaska frigo dondurmacı kiralamanın yanında diğer hizmetlerimizden de faydalanabilirsiniz.

  Özet
  product image
  Ürün Puanı
  1star1star1star1star1star
  Kullanıcı Puanı
  4.5 based on 29 votes
  Marka
  Kirala360
  Ürün İsmi
  Alaska frigo dondurmacı
  Fiyat
  TRY 700
  Stok Durumu
  Available in Stock

  8 Comments

  1. Mahmut44
   Nisan 8, 2019

   Bize 250 tane lazımda dağıtma işlemini siz yapıyormusunuz?
   Bide erimemesi için sizin buzdolabınız varmı?

   • Kirala360destek
    Nisan 9, 2019

    Dondurmaların dağıtımını biz yapıyoruz erimemesi için ayrıca bir tane difriz gönderiyoruz

  2. alihan
   Nisan 11, 2019

   ürününüz yeterince soğutma işlevini yerine getirip ürünleri taze ve gerektiği gibi saklamamızı sağlayabiliyor mu? toplu alım ya da kiralama yapmamız mümkün müdür? eğer mümkünse bir indirim yapabilme şansınız var mıdır?

  3. bedriye
   Nisan 20, 2019

   sadece dolabı mı veriyorsunuz ..? servis elemanı da var mı ..? bir haftalık kiralama bedeli nedir ..? dolabun derinliği ne kadar içerisine kaç tane frigo sığar ..? en fazla kaç kişiye servis yapılır ..?

  4. Halime
   Mayıs 8, 2019

   Frigoları da siz mi getireceksiniz ..? Yoksa sadece servis edecek eleman mı göndereceksiniz ..? Ücret nedir ikisi bir arada ..? İki gün kiralayabilir miyiz ..?

  5. yasire beytez
   Haziran 2, 2019

   servis elemanı da olacak ..? ne akdar süre servis yapabilir ..? yeterince hızlı mı ..? 4 saat çalışaibilir mi ..? fiyat nedir acaba ..?

  6. derin canan
   Haziran 13, 2019

   sinema çıkışı için kiralayabilir miyiz ..? 70 tane getirebilir misiniz ..? sroğuk tutmak için bir önlem alacak mısınız ..? erimeden servis edilir mi ..? ücret nedir ..?

  7. servet
   Ağustos 22, 2019

   merhaba okulun ilk günü için çocuklara alaska frigo dondurması dağıtmak istiyoruz 120 tane çocuk olacak 120 kişilik alaska frigo dondurması kiralama yapabilir miyiz acaba sizden ? siz alaska frigo dondurmaları servis etmesi için alaska frigo dondurmacı kiralama da yapacak mısınız? bir tane alaska frigo dondurmacı kiralama yapabilir miyiz sizden acaba ? bir günlük için sizden alaska frigo dondurmacı kiralama yapabilir miyiz ? alaska frigo dondurmalarının erimemesi için bir önlem alacak msıınız ? nasıl erimeden hızlı bir şekilde servis edeceksiniz ? 120 tane çocuğa hılzı bir şekilde erimeden alaska frigo dondurması ikram edebilir misiniz acaba ? bizim okulumuz söğütlüçeşme tarafında söğütlüçeşme deki her adresten sizden alaska frigo dondurmacı kiralama yapabilir miyiz acaba ?bir günlük fiyatınız nedir acaba ? alaska frigo dondurmalarını siz mi taşıyacaksınız yksa biz mi gidip alacaz onları?

  Leave a Reply