Ahşap Masa Kiralama


Bahçe davetleriniz, kır düğünleriniz vb. birçok organizasyonlarınız için ahşap masa kiralama hizmeti vermekteyiz. Açık alanda planladığınız tüm organizasyonlara uygun ahşap masa kiralama hizmetimizden yararlanın. Sevenlerinizi en güzel şekilde ağırladığınız ve birlikte vakit geçirdiğiniz tüm özel günlerinizde kirala360 olarak yanınızdayız. Ahşap masa ihtiyacınızı bizden sipariş ettikten sonra firmamızın kendi bünyesindeki nakliyat aracı ile dilediğiniz yere getiriyoruz sonrasında ise tekrar kendi aracımızla alıyoruz. Sizi nakliyat işiyle meşgul etmiyoruz. Ahşap masa kiralama hizmetimiz sayesinde tek kullanımlık için onca masayı satın almıyor ihtiyacınız olduğu süre boyunca bizden kiralık alarak ekonomik bir organizasyon düzenleyebiliyorsunuz. Atik ekip arkadaşlarımız ve işe saygı kuralımız ile sizlere en iyi hizmeti sunmak için yılın her günü hizmet vermekteyiz. Ahşap masa kiralama hizmetimizden dilediğiniz zaman yararlanabilirsiniz. Büyük bir bahçeye sahipseniz, düğün gibi en güzel gününüzü açık havanın güzel esintisi eşliğinde geçirmek istiyorsanız ahşap masa kiralama hizmetimiz tam anlamıyla sizin için en güzel seçenek. Ahşap masalarla dış mekanda düzenlediğiniz organizasyonlarınıza  mükemmel bir dekor yaratabilirsiniz. Ahşap masa kiralamak için bize ulaşabilir uygun fiyatlarla siparişlerinizi verebilirsiniz.at ve Teklif Al


  Neden Kirala 360


  AKORDİYON BARİYER KİRALAMA


  Akordiyon bariyerler, konserlerde, araç girişlerinin yapılacağı alanlarda, alışveriş merkezlerinde, miting alanlarında, kalabalık insan gruplarının bulunacağı çeşitli organizasyonlarda, gösteri geçişlerinde, stadyum ve havaalanları gibi insan selinin yoğun olduğu güvenlik gerektiren alanlarda kullanımı geniş olan bir güvenlik sistemidir.

  Firmamız tarafından üretimi yapılan akordiyon bariyerler şık ve modern görünümü sayesinde bir çok alanda tercih edilmektedir. Alüminyum, paslanmaz çelik gibi metallerden imal ettiğimiz akordiyon bariyerler modern görüntüsünün yanında ergonomik olarak ciddi kolaylıklar sağlaması açısından birçok organizasyon tarafından tercih edilmektedir. Akordiyon bariyerlerde açılır-kapanır mekanizma ve tekerlekli sistem sayesinde insan gücüne pek ihtiyaç duyulmaz. Akordiyon bariyerler kolay taşınabilir, hızlı kurulabilir, yer değişimi ve hareketi hızlı bir şekilde sağlanabilir. Dikkat ve güvenlik açısından bariyer şeritlerine eklediğimiz fosfor detaylar sayesinde görünürlüğü arttırılabilir. Akordiyon bariyerlerde seçeceğiniz metal, şekil, boyut,kilit sistemi, gece kullanımları için eklenebilecek reflektörler ile birlikte fiyat farklarımız oluşabilmektedir. Firmamız ile birlikte yapacağınız akordiyon bariyer kiralama işlemlerinizde en sağlam, en kullanışlı, en ergonomik, en modern akordiyon bariyer çeşitlerini sizlere sunmakta ve en üst düzeyde hizmet sunmaktayız. Akordiyon bariyer kiralama işlemlerinizde fiyatlarımıza nakliye, teslimat ve kurulum hizmetlerimiz dahildir. Akordiyon bariyer kiralama hizmetimiz hakkında bilgi almak için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

   

  AKORDİYON BARİYER FİYATLARI


  Çeşitli boyut ve tasarımlara sahip akordiyon bariyerleri belli saat ve günlerde kullanmak üzere kiralayabileceğiniz gibi sürekli kullanım sağlayacak organizasyonlara sahipseniz uygun fiyatlarda firmamızdan satın alabilirsiniz. Şık ve ergonomik tasarımlarla, iç ve dış mekanlarda kullanabileceğiniz akordiyon bariyer fiyatlarımız güncel olarak bütçenizi sarsmayacak şekilde listelenmiştir. Gündüz kullanımları için sipariş vereceğiniz akordiyon bariyerler ile gece kullanımları için vereceğiniz akordiyon bariyerler arasında çeşitli parça farkları olacağından fiyat farklarımız da ortaya çıkmaktadır. Gündüz kullanımlı akordiyonlarda gece görüşü için reflektör tercih edilmediği için fiyatlarımız daha uygundur. Ancak yüksek güvenlik gerektiren kalabalık insan gruplarının ve araç trafiğinin olduğu organizasyonlarınızda sizlere yüksek güvenlikli akordiyon bariyer hizmeti vermeyi tercih etmekteyiz. Böylece yaşanabilecek kazaları ve iş güvenliği eksikliklerini sıfıra indirmekteyiz.

  Sizlerde bu deneyimi bizimle yaşamak isterseniz en uygun akordiyon bariyer fiyatlarını öğrenmek için bizleri arayınız. Deneyimli ekibimizle birlikte yapılan üretimler sonucunda akordiyon bariyer kurulumlarınız da satış fiyatlarımıza dahildir.

  Özet
  product image
  Ürün Puanı
  1star1star1star1star1star
  Kullanıcı Puanı
  4 based on 30 votes
  Marka
  Kirala360
  Ürün İsmi
  Akordiyon Bariyer
  Fiyat
  TRY 1040
  Stok Durumu
  Available in Stock

  13 thoughts on “Akordiyon Bariyer Kiralama”

  1. Melih Küçük

   Bir bariyer kaç metreye kadar açılıyor.Bariyerlerin yüksekliği ne kadar.iç mekanda kullanabiliyormuyuz.

  2. akordiyon bariyerleriniz demirden mi alüminyumdan yapılmaktadır? açıp kapanırken kitlenme gibi bir tehlike yaşama olasılığımız var mıdır? en fazla yaklaşık kaç metre açılmaktadır?

  3. bariyerler demir mi yoksa çelik mi ..? kaç cm açılıyor otoparklarda kullanmak için uygun mu ..? rahatça istediğimiz yere hareket ettirebilir miyiz, resimdeki gibi tekerlekli mi ..?

  4. ürün yeterince kullanışlı mı ..? kolayca açılıp kapanır mı boyutu nedir ..? tekerlekleri de var mı görseldeki gibi fuar alanını kapatabilir miyiz bunlarla ..?

  5. üründe renk seçeneği mevcut mu..?üründe fiyatlandırma nasıl oluyor..?ürün teslim süreniz nedir..?görsel dışında ürün mevcut mu..?ürüne taksitli fiyatınız ne olur..?

  6. Katalanabilir mi ürün ..? Ne kadar sürede teslim edilir ..? Metre olarak mı hesaplama yapılacak ..? Fiyat ne olur ..? Kurulum taşıma nasıl olacak ..?

  7. konser girişlerinde kullanmak için uygun mu ..? cuma akşamı kiralama yapsak ne zaman gelir ..? boyutu açılınca ne kadar olacak..? açılıp kapanırken kitlenme ihtimali var mı ..? fiyat ne olur ..?

  8. tekerlek kısımları sağlam mı ..? boyutu ne kadar..? istediğimiz gibi kısaltıp açabilir miyiz .. ? miting alanı için kiralayabilir miyiz ..? tarihten 2 hafta önce size bildirsek yeterli mi .. ?

  9. metre olarak mı kiralıyoruz, 8 metresi ne kadar acaba, 3 günlük kiralama yapabilir miyiz ..? taksime getirip kurar mısınız ..? fiyat herşey dahil nedir ..?

  10. merhaba bir resepsiyon gibi bir şey olacak şirketimizde acaba otopark girişimiz için sizin akordiyon bariyerlerinizden kiralama yapabilir miyiz ? altında tekerlekler de var mı acaba sizin akordiyon bariyer kiralama da bize göndereceğiniz akordiyon bariyerlerde? tam olarak hangi maddeden üretilmiş acaba akordiyon bariyerleriniz ? demir mi acaba metal mi ?ne kadar uzayabiliyor akordiyon bariyer krialama da bize gelecek olan akordiyon bariyerler acaba ? tam olarak ölçülerini de yazabilir misiniz bize akordiyon bariyerlerinizin acaba ? bizim şirketimiz merter tarafında merter e akordiyon bariyer kiralama ypar mısınız acaba ? size fiyat bilgisi verdiğinizde fiyata uygunsak tam olarak da konum adres göndereceğiz fiyat nedir acaba ? akordiyon bariyer krialama yaparken metreye göre mi bir fiyatlandırma oluyor acaba ? yoksa akordiyon bariyer kiralama yapılan yerin uzaklığına ve akordiyon bariyer kiralama yapılan saate göre mi acaba ? tam olarak ne kadar sürede teslim edersiniz ? taşıma ve istediğimiz alana da kurma işlemerlini de siz yapar mısnız ? bunlar da dahil en son fiyat nedir ?

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Whatsapp Telefon