Air Hockey Kiralama


Özel gün ve organizasyonlarınızda ya da sevdiklerinizi ağırladığınız etkinlikleri daha renkli ve eğlenceli hale getirmek sizin elinizdedir. Diğer alışılmış organizasyon ve etkinliklerin dışına çıkarak firmamızın sizlere sunduğu air hockey kiralama hizmetimizden faydalanarak misafirlerinizi eğlendirebilirsiniz. Ev sahipliği yapacağınız organizasyonlarınızda konuklarınıza yapacağınız ikramların önemi kadar onların eğlenceli bir şekilde vakit geçirebilmeleri de önemlidir. Firmamızın sizlere sağlayacağı air hockey kiralama hizmetimizden yetişkin ya da çocuk fark etmeksizin tüm konuklarınızın ilgisini ve beğenisini kazanabilirsiniz. Firmamız özel gün ve kutlamalarınızı eğlenceli bir serüvene dönüştürmek için air hockey kiralama ve diğer hizmetlerimizi sizlere sunarken her türlü kolaylığı ve imkânı sağlıyor. Dilediğiniz zaman firmamızı arayarak air hockey kiralama hizmetimizi arzu ettiğiniz organizasyon adresine taşıtabilirsiniz. İşlerini ustalık ve titizlikle gerçekleştiren ekip arkadaşlarımız organizasyonlarınız başlamadan önce etkinlik adresinize gelerek sizlere air hockey kiralama hizmetimizi sunacaklardır. Doğum günü etkinlerinizde, alışveriş merkezi açılışlarınızda ya da arzu ettiğiniz diğer etkinliklerinizde air hockey kiralama hizmetimizden faydalanarak konuklarınıza air hockey oyununun heyecanını yaşatabilirsiniz. Firmamızın sizlerin organizasyonlarını renkli bir hale getirmek için sunacağı air hockey kiralama hizmetimiz kapsamında sevkiyatını sizlere sağlayacağı makinelerimiz yeni üretimdir ve yüksek kaliteye sahiptir. Hiç vakit kaybetmeden dilediğiniz organizasyonunuzda sevdiklerinizle masa langırtı kiralama oyunun ve rekabetin tadını çıkarmak için firmamızı arayarak air hockey kiralama hizmetimizi talep edebilirsiniz. Firmamız her organizasyonunuzu renkli ve kaliteli bir hale getirmek için sizlere durmaksızın hizmet vermektedir.

Fiyat ve Teklif Al

  Neden Kirala 360


  Kiralık Air Hockey


  Konuklarınızı ağırlayacağınız değerli organizasyonlarını unutulmaz kılmak için dilerseniz günübirlik dilerseniz de daha uzun sürelerde kiralık air hockey hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Dilediğiniz organizasyonunuz için belirttiğiniz adrese talep ettiğiniz kiralık air hockey hizmetimizin sevkiyatı ve kurulumu uzman ekibimiz tarafından gerçekleştirilir. Ayrıca okul kantinleri, alışveriş merkezi gibi eğlenceyi taşımak istediğiniz mekânlarda da kiralık langırt masası kiralama hizmetimizi firmamızdan talep edebilirsiniz. Firmamızı dilediğiniz zaman arayarak kiralık air hockey ve diğer hizmetlerimiz hakkında detaylı bir şekilde bilgi alabilir ve hizmetimizi ayağınıza kadar hiçbir zahmete girmeden talep edebilirsiniz. Organizasyonlarınızda yediden yetmişe tüm konuklarınıza sıra dışı bir etkinlikle eğlenme fırsatı sunmak istiyorsanız kiralık air hockey hizmetimiz tam da size göre bir seçenek olacaktır. Sizler için özel olan etkinliklerinizde konuklarınız kiralık air hockey hizmetimiz sayesinde eğlenceli anlar yaşayacak ve zamanın nasıl geçtiğini bile anlamayacaklardır. Organizasyonlarınızda ya da okul kantini alışveriş merkezi gibi mekânlarınıza eğlenceyi kiralık air hockey hizmetimizle konuklarınıza sunabilirsiniz. Sizlere firmamızın sunacağı kiralık air hockey hizmeti kapsamında sağlanacak olan makine son derece kullanışlı ve ergonomik bir yapıdadır. Konuklarınız basit bir şekilde kullanarak kendilerini oyunun eğlencesine rahatlıkla bırakabilirler.[su_service title="7/24 Whatsapp" icon="icon: whatsapp" icon_color="darkgreen" size="62" class=""]0537 584 98 44[/su_service]

  Air Hockey Kiralama Fiyatları


  Son günlerde eğlence organizasyonlarında, okul kantinlerinde ya da alışveriş merkezlerinin oyun alanlarında sıklıkla tercih edilen air hockey ürününü firmamızın uygun air hockey kiralama fiyatlarından yararlanarak organizasyonlarınıza ya da dilediğiniz mekâna taşıyabilirsiniz. Organizasyonlarınızda ya da dilediğiniz mekânda misafirleriniz üzerinde olumlu bir etki bırakmak ve onların eğlenceli vakit geçirmesini sağlamak için ekonomik air hockey kiralama fiyatlarımızdan yararlanarak hizmetimizi talep edebilirsiniz. Sizlere organizasyonlarınıza ve arzu ettiğiniz mekâna eğlenceyi getirirken bütçenizin sınırını aşmayacak air hockey kiralama fiyatlarımızı sunuyoruz. Dilediğiniz zaman firmamızla iletişime geçerek sizlerin bütçesine göre belirtilen langırt kiralama fiyatlarımızın yer aldığı tekliflerimizi öğrenebilirsiniz. Konuklarınızı ağırladığınız organizasyonlarınızı ya da dilediğiniz mekânları daha renkli bir hale getirirken ekonomik air hockey kiralama fiyatlarımızın da keyfini sürebilirsiniz. Firmamız yıllardır müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sağladığı hizmetlerin hepsinde müşterilerinin bütçesinin dostu olan air hockey kiralama fiyatlarını sunmaktadır. Firmamızın sizlere sağladığı air hockey kiralama fiyatlarımız sizlerin arzu edeceği makine sayısına ve sizlerin sevkiyatın gerçekleşmesini istediğini organizasyon adresinin uzaklığına göre değişiklik göstermektedir. Sizlerin bütçesine en uygun olan air hockey kiralama fiyatlarımızdan yararlanmak için daha fazla beklemeyin, firmamızla iletişime geçin.

  Özet
  product image
  Ürün Puanı
  1star1star1star1star1star
  Kullanıcı Puanı
  4 based on 35 votes
  Marka
  Kirala360
  Ürün İsmi
  Air Hockey
  Fiyat
  TRY 1000
  Stok Durumu
  Available in Stock

  14 thoughts on “Air Hockey Kiralama”

  1. air hockey alanınız ekonomik midir? bir açılış için kiralamayı düşünüyoruz da fazla elektrik harcama ihtimali var mıdır? her yaştan insanın oynayabileceği bir boyuta mı sahip?

  2. zemini yeterince pürüzsüz mü ..? top iyi bir şekilde kayar mı zemin üerinde ..? kenarlarında skoru not etmeye yarayacak bir gösterge var mı ve stok durumunuz nedir ..?

  3. oyun kaç kişiyle oynanıyor ..? sahanın boyutu ne tam olarak ..? stok durumunuz ne haftasonu için 8 tane kiralasak kaça olur ..?

  4. kaç yaş gurubuna uygun ..? tam olarak nasıl oynanıyor ..? en fazla kaç gün kiralama imkanımız var 100 tane alsak kaça olur ..?

  5. Ne kadar boyutu ..? Skor gösteren bir sayacı var mı ..? Kaç kişiyle oynanır ..? Elektrikle mi çalışıyo ..? Şarj olur mı ..? Fiyatı nedir ..?

  6. Elektrikle mi çalışıyo ..? Tam olarak ne kadar var elinizde ..? Kırılır mı ..? Hangi maddeden üretilmiş ..? Taşımasını biz mi yapacağız ..? Kargo yapacaksanız kargo firması seçebilir miyiz ..?

  7. mervecan gondal

   ne kadar süre kiralayabiliriz ..? kaç parça gelecek ürün ..? rengini seçebilir miyiz ..? eğlence grubu için 4 tane kiralanır mı ..? indirim olur mu ..?

  8. farklı boyutlarda da var mı ürün ..? 2 farklı bpyutu varsa onu da alabilir miyiz ..? 10 tane kiralayabilir miyiz ..? fatih tarafına kargoyla gönderir misiniz ..? kargo sizden mi olacak ..?

  9. merhaba doğum günü organize edecez evde çocuğumuz için arkadaşlarıyla değişik oyunlar oynasın istiyoruz farklı eğlenceli oyunlar da araştırıyoruz internetten sizin air hockey görseliniz ilgimizi çekti tam olarak air hockey kiralama da bize göndereceğiniz air hockey ne kadar büyüklükte acaba ? ona göre miktarını belirleyeceğiz de büyük masa gibiyse 2 tane yeter küçükse boyutu 8 tane almak istiyoruz biz sizden istediğimiz zaman istediğimiz adresten air hockey kiralama yapabilir miyiz acaba ? air kockey kiralama yaptığımızda üzerindeki plastik tutmaçları ve topunu da gönderecek misiniz ? skor yazmak için de kenarında falan bir tabelası olacak mı acaba ? zemin kısmı yeterince sağlam mı air hockey alanının acaba ? tam olarak ne kadar kaygan bir alan bir de ibizim ek bir şey temizleme falan yapmamıza gerek var mı acaba air hockey alanı için ? fiyatınız nedir acaba ? biz bir günlüğüne krialama yapmak istiyoruz bir günlüğüne air hockey kiralama yapar msıınınz ?taşıma da size mi ait acaba ? bizim adresimiz gaziosmanpaşa tarafında o tarafa taşıma da dahil en son fiyat nedir ?

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Whatsapp Telefon