Açık Büfe Ekipmanları Kiralama


Açık büfeler özellikle yemeğe düşkün konuklar açısından büyük memnuniyetle karşılanan ve çok sevilen bir sunum şeklidir. Genellikle otel ve tatil köylerinde uygulanmakta olan açık büfe yemek düzeni, birçok cafe ve kahvaltı salonunda da daha pratik olması ve göz doldurucu olması açısından son dönemlerde yaygın şekilde uygulanmaya başlanmıştır. Açık büfe ekipmanları yiyecekleri servis süresi içerisinde sıcak ve taze tutmaya yaramaktadır. Profesyonel açık büfe servisi, kaliteli ekipmanlar ve şık sunum gerektirmektedir. Açık büfe ekipmanları kiralama hizmetimiz ile sunduğumuz ürünler yiyecekleri muhafaza ve sergilemenin yanı sıra son derece şık ve albenili sunumlar yapmanıza da imkân tanıyacaktır. Böylece ikramlıklarınız mükemmel ve reddedilemez olarak görünecektir. Otel, cafe, restoran gibi açık büfe hizmeti veren kuruluşlar için sıcak servis edilmesi gereken poğaça, börek gibi hamur işleri çeşitleri, sucuk, sosis benzeri yiyeceklerin sıcak tutulması önemlidir. Farklı kapasite ve modellerde olan açık büfe ekipmanları kiralama konusunda tercih edilen ürünün elektrikli mi yoksa reşo ısıtıcılı yakıtla mı çalıştığı da dikkat edilmesi gereken konulardandır.

 

Fiyat ve Teklif Al

  Neden Kirala 360


  Kiralık Açık Büfe Ekipmanları


  Sıcak tutucu lambalar da farklı renkleri ve modern tasarımları ile hem mekâna lüks bir görünüm katar, hem de sıcaklığı korumaya yardımcı olur. Kullanım alanları genellikle büfe, catering, restoranlar, kafeler gibi alanlardır. Açık büfe hizmet veren kurumların günün en önemli öğünü olan sabah kahvaltısı sunumlarında kullanabileceği, sabahları vazgeçilmez olan kornfleks, peynir, zeytin, unlu mamul tabakları ve bu yiyecekleri servis ederken uygun kepçe ve maşa modelleri, bal, reçel, sos gibi akıcı çeşitlerinden ekmek sepetleri ne kadar çay kahve için çay makinesi modelleri ne kadar gerekli ekipmanlar kiralık açık büfe ekipmanları adı altında sağlanmaktadır. Pasta, kek, salatalar için büyük teşhir tabakları, sosluk, reçellik modelleri, çatal bıçak ve kaşıklıklar da yine kiralık açık büfe ekipmanları içerisinde yer alan önemli parçalardır. Dekoratif telli ve akrilik meyvelik modelleri en çok pastane, kafe gibi alanlarda kullanılan sandviç sunum standları göz alıcı sunumlar sağlar. İyi bir müşteri potansiyeli yakalayabilmek için her işte bir güzel bir ikram sunmaya çalışır, kaliteli ikramlar sayesinde müşteriler sürekli artmış olur ama menünüz ne kadar iyi olursa olsun ekipmanlarınız yetersiz ise bu müşteri kaybına sebep olacaktır. Kalite ile birlikte doğru ekipman tercihi işletme için son derece önemlidir. Açık büfe ekipmanları kategorisinde bulabileceğiniz her türlü alet uygun fiyat avantajları ile firmamız tarafından sizlere sunulmaktadır.

   

  Açık Büfe Ekipmanları Kiralama Fiyatları


  Açık büfe ekipmanları diye bahsettiğimiz ürünler çok geniş bir yelpazeye sahip ve bu kategori içerisinde yüz binlerce çeşit ürün ve bu ürünlerin farklı ölçü ve modelleri bulunmaktadır. Bu nedenledir ki açık büfe ekipmanları kiralama fiyatları denildiği zaman net şekilde bir fiyat telaffuz etmek mümkün değildir. Ancak ve ancak ihtiyacınız olan ürünü söylerseniz bu isim altında size kesin bir kiralama bedeli bildirilebilmektedir. Bunun için firmamızla yüz yüze iletişime geçmeniz ve gereksinim duyduğunuz ürünler için bir liste oluşturmanız gerekmektedir. Bunun haricinde de birçok ürüne ihtiyacınız var, işletmeyi yeni açıyorsunuz ya da açık büfe işine yeni giriyorsunuz böyle bir durumda da firmamızı ziyaret ederek, yapmakta olduğunuz iş, sunmak istediğiniz ikramlıklar ve misafir ağırlama kapasiteniz ile ilgili olarak belirteceğiniz detaylar doğrultusunda bizler sizler için bir çalışma yaparak gerekli açık büfe ekipmanları listesi ve açık büfe ekipmanları kiralama fiyatları konusunda size özel bir sunun hazırlayabiliriz

   

  Özet
  product image
  Ürün Puanı
  1star1star1star1star1star
  Kullanıcı Puanı
  3.5 based on 26 votes
  Marka
  Kirala360
  Ürün İsmi
  Açık Büfe Ekipmanları
  Fiyat
  TRY 10
  Stok Durumu
  Available in Stock

  15 thoughts on “Açık Büfe Ekipmanları Kiralama”

  1. organize ettiğimiz etkinlikler için sizlerden kiralayacağımız açık büfe ekipmanlarında dilediğimiz modeli tercih etme şansımız var mıdır? yoksa sizlerin elinde tek, sabit bir model mi bulunmaktadır?

  2. Merhaba, içeriği ihtiyacımıza göre seçebiliyor muyuz? Fiyat konusunda özel teklif veriyor musunuz? Kiralama işlemi esnasında, herhangi bir sözleşme yapılıyor mu? Telefon üzerinden kiraladığımızda süreç nasıl gerçekleşiyor? İlgili dönüşünüzü bekliyorum.

  3. masa ve çay demlenen büyük çaydanlıklar dahil mi ..? tam olarak neler dahil ekipmanlara ..? haftasonu için kiralasak fiyat ne olur ..?

  4. büyük hazneli çaydanlık da dahil mi ..? ekipmanlar derken tam olarak neler var içerisinde ortalama kaç kişiye servis yapabiliriz bir gün içerisinde ve ücret nedir ..?

  5. ekipmanınız kaç parçadan oluşuyor..?yanında elemanı sizmi temin ediyorsunuz..?teslim aşaması nasıl oluyor..?alınan ürüne kasko uygulamanız var mı..?toptan nakitte indirim olur mu..?

  6. tabak çatal ve bardak da dahil mi ..? bunlardan maksimum ne kadar kiralayabiliriz ..? haftasonu için fiyat talep etsek ..?

  7. ekipmanları siz mi taşıyacaksınız..? kurulumu sizden mi , kullandıktan sonra da temizliği ve taşıması sizden mi olacak ..? 4 günlük kiralama bedeli ne ..? ekipmanların içerisinde tam olarak ne var ..?

  8. tencere tava gibi ekipmanlarda dahil mi ..? fiyat nedir ..? haftasonu için kiralayabilir miyiz, kargo işlemi nasıl olacak ..? ekipmanlar derken tam olarak neleri göndereceksiniz..?

  9. ürünlerde marka yada model seçme şansımız var mı..?ürünler her ortam için uygun mu..?ürün paketi kaç parçadan oluşuyor..?ürün kurulumu size mi ait..?ürün teslim süreniz nedir..?

  10. malzemeler sıfır mı acaba ..? ikinci else önceden görebilme şansımız var mı ..? ne kadar sürede tesliim edilir ..? adrese kargo yapar mıısnız ..? fiyat aralığınız nedir acaba ..?

  11. merhaba kahvaltı etkinliğimiz olacak iş yerinde toplantı salonumuzda büyük bir kahvaltı kiralamak istiyoruz açık büfe olacak kahvaltımız bu yüzden açık büfe ekipmanlarına ihtiyacımız var sizden açık büfe ekipmanları kiralamak istiyoruz yukarıdaki gibi mi malzemeler? tam olarak neler var açık büfe ekipmanları içerisinde ? ihtiyacımız olacak her şey var mı ? ikram etmek için gerekli bütün tabak kaşık çatal çay ve kahve takımları da dahil mi acaba ? ikram edilecek yiyecekleri sıcak ve taze tutmamız için yukarıdaki gibi metal gereçlerinizde var mı? ne kadar var elinizde onlardan ? bize 3 tane yeter diye düşünüyorum, açık büfe kahvaltımız 55 kişilik olacak ona göre bir malzeme ayarlaması yaparsanız seviniriz kırılma ihtimaline karışı yedek açık büfe ekipmanları da getirin lütfen çay ve kahve haızırlamak demlemek için de gerekli makinaları ve bardak takımlarını da getirin lütfen, fiyat ne olur tümn bunlarla beraber ?

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Whatsapp Telefon