Test for Drive Şişme Oyun Parkı Kiralama

Dev Boyutlar

Farklı Boyutlar ve Şekillerde Dev Şemsiyeler

Uygun Fiyatlar

En Uygun Esnek ve Şeffaf Fiyat Politikası

4 Mevsim Kullanım

Yağmurdan ve Güneşten Yüksek Korunum

Nakliyat Fırsatları

Kendi Bünyemizde Nakliyat Fırsatları

Şişme Oyun Parkı Kiralama


Yaşama şeklinin her gün değiştiği şimdilerde her sektörün kendini yenilediği modern bir devirdeyiz. Diğer tüm sektörler gibi eğlence sektörü de şişme oyun parkı kiralama ürünleri gibi her geçen gün kendini yenilemekte ve sizlerin taleplerinize karşı sınırsız bir hizmet kalitesi sunmaktadır. Firmamız da bu bağlamda çocukların hayali olan şişme oyun parklarını satın alma işlemine gerek kalmadan organizasyonlarınıza taşımaktadır. Şişme oyun parkı kiralama hizmetimizden tüm organizasyonlarınızda yararlanabilirsiniz. Eğlence ve oyun denince akla ilk çocuklar gelmektedir. Çocukların bayılarak oynayacağı şişme oyun parkı kiralama hizmetimizden yılın her günü yararlanabilirsiniz. Firmamız sizlere aralıksız şişme oyun parkı hizmeti sağlamaktadır. Açılışlarınızda, pikniklerinizde, sünnet düğünlerinde vb. pek çok organizasyonlarınızda şişme oyun parkı hizmetimizden yararlanarak başta çocuklar olmak üzere tüm konuklarınıza keyifli bir organizasyon geçirme imkanı sağlayabilirsiniz. Talep ettiğiniz şişme oyun parkını dilediğiniz adrese kendi bünyemizdeki nakliyat aracı ile getirmekteyiz daha sonra etkinlik bitiminde tekrar kendi aracımız ile almaktayız. Böylelikle sizlere kalan tek şey konuklarınızla birlikte organizasyonlarınızın tadını çıkarmak. şişme oyun parkı kiralama hizmetimizle ilgili bilgi almak için bizimle iletişime geçin. Firma olarak sizlere en iyi hizmet kalitesiyle şişme oyun parkı kiralama hizmeti vermekten mutluluk duyarız.

Kiralık Şişme Oyun Parkı


Şişme oyun parkı güvenli ve oldukça eğlenceli olması nedeniyle en çok tercih edilen eğlence parkurlarından biridir. Kiralık şişme oyun parkı hizmetimiz sayesinde çocuklar eğlenirken aileleri de rahat bir şekilde etkinliklerin tadını çıkartabilmektedir. Sipariş verdiğiniz şişme oyun parkının kurulumunu yaparak başında profesyonel bir çalışanımızı bırakıyoruz. Böylelikle çocuklar eğlenirken gözünüz arkada kalmaz ve konuklarınızda rahatlıkla ortamın tadını çıkarabilirler. Kiralık şişme oyun parkı hizmetimizden yılın her günü dilediğinizde yararlanabilirsiniz. Firmamız şişme interaktif bir oyun olan şişme oyun parkını ayağınıza kadar getirmektedir. Çocuk kahkahaları işliğinde mutlu organizasyonlar geçirmek istiyorsanız kiralık şişme oyun parkı oldukça iyi bir seçenek olacaktır. Kiralık şişme oyun parkı hizmetimiz sayesinde etkinlilerinizdeki eğlence oranı hat safhaya çıkacaktır. En özel anlarınızda firma olarak sizlere işe saygı kuralını ve insan ilişkilerini esas alarak hizmet vermekteyiz. Kiralık şişme oyun parkı fiyatlarımızda oldukça ekonomiktir. Bütçenizi sarsmayacak uygun fiyatlarla kaliteli hizmet sağlamaktayız. Kiralık şişme oyun parkı hizmetimizle ilgili bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Yılın her günü aralıksız hizmet veren firmamız sizlerin taleplerine en hızlı şekilde cevap vermektedir.

Hızlı Teklif Formu

  Şişme Zıp Zıp

  Neden şişme oyun parkı kiralanır


  Günümüzde yetişkin çocuk küçük büyük fark etmez herkesin eğlenmeye eğlendirmeye mutlu olmayı mutluluğunu paylaşma ihtiyacı vardır Bu yüzden de kimi zaman küçük ya da büyük etkinlikler yaparak çılgınca eğlenerek streslerini atıp mutlu olmak için birtakım organizasyonları düzenlenir. Bu organizasyonlarda kullanılan ürünlerin bir kısmı kimi zaman şişme oyun parkı kiralama olarak kimi zaman da çocuk etkinlikleri yetişkin etkinlikleri interaktif etkinlikte olarak karşımıza çıkar şunu söylemeliyim ki animasyon aslında insanların birbirini eğlendirmek ile ortaya çıkan bir etkinlik türüdür. Bunun yardımcı ürünleri genellikle içine girip oynayabileceğiniz yarışa bileceğiniz şişme oyun alanları olmuştur. Çocukluğumuzda genelde doğum günlerimiz de sünnet düğünlerimizde veya gidilen ailece piknik organizasyonlarında eğlenmek mutlu olmak biraz olsun aile ile hoşça vakit geçirmek adına ebeveynler tarafından şişme oyun parkları kiralanır ve bahçelere pikniklere bu oyun grupları kurulur. Yapılacak olan aktiviteye göre birbirinden farklı türlerde şişme oyun parkları mevcuttur. Çocuklarımızın daha çok tercih ettikleri ve eğlenirken kendilerinden geçtikleri ve mutluluğu paylaştıkları oyun alanları daha çok kiralık şişme kaydıraklar. Bu ürünlerin de kendi içlerinde çeşitleri vardır sulu havuzlu şişme kaydıraklar veya palyaço ve sünger Bob şeklinde şişme kaydıraklar derken birbirinden farklı belki 5-6 çeşit şişme oyun parkı türleri çoğunlukla yerli milli olarak Türkiye'de imal edilip kirala 360 tarafından da siz Güzide müşterilerimize kiralanmaktadır. İlk başlarda sünnet düğünü doğum günü düğün ve piknik organizasyonu gibi etkinlik alanlarında çocukların yetişkinlerden biraz ayrılması yetişkinlerin biraz kendi kendine kalması için talep edildiği öne sürülen şişme oyun parkı hizmetleri tek de öyle sadece çocukların eğlenmesi için de değildir. Yetişkinler için kullanılan şişme rodeolar, şişme gladyatör ve şişme tırmanma duvarı Bunun yanı sıra şişme dev dart gibi oyun grupları dolayısıyla yetişkinlerin de eğlenmelerini sağlayacağı için bu nedenle şişme oyun parkı kiralamanın sadece çocuklara özel olduğunu söyleyemeyiz. Çoğul kurumsal şirket çoğu dernek çoğu Vakıf çoğu köy dernekleri yaptıkları piknik organizasyonu girişimlerinde şişme oyun parkını çocuklardan çok yetişkinler için tercih etmektedir. Kurumsal şirketlerin kurumsal firmaların kadrolarının eğlenmeleri motivasyonu için bu tarz şişme oyun alanı etkinliklerine yarışmalarına ihtiyaçları vardır. Bu nedenle de yetişkin şişme oyun parkı kiralama diye bir sektör var olup sadece yetişkinlere özel şişme yarışmalar kurulmakta ve yetişkinlerin eğlenmeli sağlanmaktadır. Sonuç olarak neden şişme oyun parkı kiralanır sorusuna cevap olarak küçük büyük herkesin eğlenmesi için küçük büyük herkesin biraz olsun hayattan mutluluğu çalmaları için şişme oyun parkı kiralanır cevabını verebiliriz.

  Şişme oyun parkı kiralama fiyatları 

  İlk etapta kullanılacak olan ürünün küçüklüğüne büyüklüğüne göre ağırlığını hafifliğine göre fiyatları da değişir mantıyla baktığımız bu durum aslında şişme oyun parkı kiralama fiyatlarında pek de öyle değildir. Günümüz Türkiye’sinde şişme oyun alanlarının yeniliği eskiliği matlığı parlaklığı göze hitap edip etmemesi çok fazla önem arz eder ve buna göre kaliteye göre fiyatlar düşer veya yükselir. Tabii ki kir alınacak olan şişme oyun parkının ölçüleri ağırlığı fiyatı olabildiğince değiştirecektir fakat eski ve büyük bir şişme oyun parkı ile yeni ve küçük bir işim oyun parkında fiyatı aynıdır. Bu bağlamda kullanılan şişme oyun parklarının zamanlı güneş yanığı görüp rengi mat olmaması ve parlaklığıyla yeniliği ile göze hitap etmesi organizasyon gününde misafirlerin beğenisi için çok çok mühim önemlidir. Dolayısıyla bu işi yapan şirketlerin ürünlerini her sene yenileyip değiştirmeleri gerekmekte ve müşterilerinin beğenilerini taze tutmaları icap etmektedir. Bunu yapmayan ürünlerinde bakmayan matlaşmış ürünlerini değiştirmeyen yenilerini satın alma yan şişme oyun parkı şirketleri zamanla tahliye karışıp piyasanın derinlerine gömülmeye mahkûmdur. Çünkü siz değerli müşterilerimiz bu ürünleri satın almak yerine yenilerini kiralamayı tercih etmektesiniz Bu yüzden de biz şişme oyun parkı firmalarının sizlere yeni ürünlerini kiralaması ve eski ürünleri kiralamaması gerekmektedir. Şişme oyun parkı fiyatları genellikle kullanılan kaydırakların yüksekliği şişimi oyun alanının büyüklüğü ve ürünün çok yeni oluşuna göre maksimum yükseklere çıkacaktır. Kiralayacağınız etkinlik ürünleri şişme oyun grupları ne kadar fazla olursa fiyatlarda bunu oranda toptan fiyatları düşerek indirgenecek ve ucuza mal olacaktır. Çok daha detaylı ve özenle tasarlanmış organizasyonlar için ürün kiralayan kirala360 firması sizlere bu hizmeti yılmadan bıkmadan usanmadan yılın 12 ayı vermektedir.

  Yetişkin Şişme oyun parkı kurulumu ve toplanması


  Kiralamış oldunuz şişme oyun parkının kurulumu minimum yarım saat ile maksimum bir buçuk saat arasında değişmektedir bu değişiklik genellikle kurulacak olan ürünün ebatlarına ve ölçülerine göre değişmektedir. Ürünün kurulması için muhakkak elektrik şarttır çünkü organizasyon boyunca şişme oyun gruplarının şişmiş şekilde kalması için motorlarının gün boyunca çalışması gerekmektedir Bu yüzden elektriksiz alanlarda şişme oyun parkı kiralaması mümkün değildir. Eğer kullanılacak olan yer piknik organizasyonu gibi alanlar ise jeneratör şarttır daha önce de belirttiğimiz gibi şişme oyun parkları Sadece elektrik de çalışabilmek de motorlar olmadıkça oyun parkları kurulamamaktadır. Özellikle merdiven inen çıkan yerlerde minimum 80 kilodan başlayan ağırlıktaki oyun parklarının taşınması ve ham maliyesi çok zor olmakta Bu nedenle merdiven bulunan etkinlik sahaları şirketimizce çalışma olarak tercih edilmemektedir. Tavsiyemiz şişme oyun parkı kiralanacak yerin düzayak araç girebilecek zeminleri olması bu şekilde de etrafa zarar vermeden oyun parkının taşınması sağlanmasıdır. Uzun merdivenlere sahip etkinlik alanlarında oyun parkının kuruluma inmesi kurulumdan sonra geri alınması için çıkartılması sırasında merdivenler ürünün ağırlığı ile zarar görmekte ve merdivenler zarar görürken oyun parkının brandası da deforme olmaktadır Bu nedenle etkinliklerimizde araç girişi yapılabilecek düz olanlar tercih etmenizi önemle rica etmekteyiz.

  Zıpla Yapış

  Şişme Zıp Zıp

  Şişme Zıp Zıp

  Şişme Zıp Zıp

  Ucuz şişme oyun parkı kiralama


  Hepinizin bildiği üzere bir ürünün ucuzluğu çok fazla kullanılmaması ve rağbet görmesinden dolayı kaynaklanmaktadır. Bu da Bu ürünün espriyi yıpranmışlığı ve talep görmediğinin bir ifadesidir. Yani öyle ki tabii ki ucuz şişme oyun parkı kiralama mevcuttur. Fakat bu ürün ne kadar kalitelidir ne kadar parlak görünüme sahiptir ne kadar yenidir bunlar çok fazlaca tartışılır. Çünkü başta da söylediğimiz gibi ucuz ürün rağbet görmeyen tercih edilmeyen bir ürün olması nedeniyle ucuzdur. Kaliteli yeni bakımlı emek sarf edilmiş şişme oyun parkları her zaman ucuz oyun alanlarından biraz daha pahalı olmak zorundadır. Tercihlerinizi bu yönde geliştirerek yapmanızı sizlerden önemle rica ederiz. Misal olarak 80 metrekare bir ürünün kilogramağırlığı ortalama 250 kilogramdır. Bu ürünün taşımasını nakliyesinin en az 3 kişi yapmak zorundadır. 2020 - 2021 piyasa şartlarında bu kadar ağır ve büyük bir oyun parkının kira fiyatı en az 1800 Türk lirasıdır. Sizce bu ürünü 800 Türk lirasına kiralayan bir firma bu ürünü size yeni bakımlı parlak olarak mı getirir. Eğer getirebiliyorsa nakliye yapan araç mazot veya benzin yerine su mu tüketmektedir. Kurulumunu taşımasını yapan 3 personel bugün için ödeme almamakta mıdır? Bunlar göz önünde bulundurulduğunda ucuz şişme oyun parkı kiralama fiyatları diye bir sistem mümkündür ama kalitesizdir.

  Kirala360 ile Çalıştığım için çok memnunum oldukça kaliteli bir hizmet aldık.

  Güler yüzlü ve herhangi kötü bir süpriz yaşamadığım kiralama hizmeti

  İşimiz gereği sürekli şemsiye kiralıyoruz tek tercihimiz Kirala360 Teşekkürler

  Oldukça hiyjenik ve kaliteli bir ürün herkese tavsiye ederim. Saygılar ve Sevgiler

  Şişme Oyun Parkı Kiralama Fiyatları


  Şişme oyun parkı şimdilerde tüm eğlence sektöründe kullanım alanı bulan ve en çok tercih edilen eğlence unsurlarından biridir. Çocukların güvenle eğlenebilmesi adına firmamız size şişme oyun parkı kiralama hizmetini ekonomik fiyatlarla vermektedir. Şişme oyun parkı fiyatlarımız siparişlerinizin geleceği adresin uzaklığına göre değişim gösterebilmektedir. Bunun yanında şişme oyun parkı fiyatlarımız piyasa fiyatlarıyla karşılaştırıldığında oldukça ekonomiktir. Şişme oyun parkı fiyatlarımız hakkında bilgi edinmek istiyorsanız yazımızı inceleyebilir ya da bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bizimle iletişime geçerek bilgi almanız her zaman daha sağlıklı olacaktır. Şişme oyun parklarının en çok tercih edilmesindeki neden çocuklarınızın eğlenirken yaralanmak gibi bir riski olmamasıdır. Şişme oyun parkı güvenle eğlenen çocukların çok seveceği bir şişme oyun parkıdır. Uygun fiyatlarla kaliteli hizmetin tek adresi kirala360. Şişme oyun parkı fiyatlarımız için yılın her günü bizi arayabilir ve bilgi alabilirsiniz. Sizde keyifli organizasyonlar için şişme oyun parkı kiralama hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Sadece bir kere kullanmak için şişme oyun parkını satın almak oldukça maliyetli olacağı için firmamızın şişme oyun parkı kiralama hizmeti tam da size göre.

  Telefon
  0212 543 07 57

  Whatsapp
  0537 584 98 44

  Email
  kirala360@gmail.com

  Whatsapp Telefon