Test for Drive Şemsiye Kiralama

Dev Boyutlar

Farklı Boyutlar ve Şekillerde Dev Şemsiyeler

Uygun Fiyatlar

En Uygun Esnek ve Şeffaf Fiyat Politikası

4 Mevsim Kullanım

Yağmurdan ve Güneşten Yüksek Korunum

Nakliyat Fırsatları

Kendi Bünyemizde Nakliyat Fırsatları

Şemsiye Kiralama


Yaz günlerinde güneş sıkıntısı herkesin sorunudur. Kirala360 ile şemsiye kiralamayla organizasyonunuzda sorunsuz kaliteli hizmet sunmaktayız. Bahçe içinde olacak etkinliklerde büyük ya da küçük şemsiye tercihlerini seçebilirsiniz. Sıcak havalarda organizasyonların olmazsa olmazı şemsiye önemli ekipmanlarından biridir. Misafirlerinizin organizasyondan hoşnut ayrılması organizasyonu düzenleyen için önemlidir. Şemsiye kiralama hizmetimiz sayesinde kaliteli organizasyonların sahibi haline gelebilirsiniz. Şemsiye kiralama sayesinde yağmurlu günlerde deva olur. Etkinliğiniz iptal etmek yerine kiraladığınız şemsiyeler hizmeti sayesinde devam edebilirsiniz. Özel günleriniz için önemsiz görülebilen şemsiye önemli bir dekoratif bir gereçtir. Güneş ışığına maruz kalmak istemeyen konuklarınız olabilir. Kirala360 ile güvenli bir şemsiye kiralamayla buna çözüm oluyor. Sağlamlılığı ve kalitesiyle güvenli şekilde şemsiyelerinizi kiralayabilirsiniz. Hemen ulaşmak isterseniz arayıp ya da Whatsapptan ulaşabilirsiniz. Şemsiye kiralama hizmeti ile siz değerli müşterilerimize güvenli ve hızlı sevkiyatı imkanı da sağlar. Güneş ışınlarını engelleyen şemsiyelerimiz sayesinde size en iyi hizmet kalitesini sunuyoruz. Şemsiye kiralama hizmeti sağlarken müşteri memnuniyeti ve işe saygı kuralını esas alarak hizmet vermekteyiz. Kirala360 sizin organizasyonlarınızda yol arkadaşınız olmak için sizi hazır bekliyor.

Kiralık Şemsiye


Kiralık Şemsiye Hizmetine İhtiyaç Duyduğumuz Zamanlar

Ülkemizde yaz yaz ve kış aylarında mevsim gözetmeden her durumda nişan düğün bayi toplantısı site Yönetim toplantısı gibi faaliyetler ve organizasyonlar yapmak durumunda kalmaktayız. Ve her mevsim ihtiyacımız olan yazın güneşin yakıcı yönüne kışın yağmurlu havalara maruz kalmaktan bizi kurtaran tek ürün kiralık şemsiye hizmetleridir. Bilhassa son dönemde yaşanılan virüs ve kapanmalar nedeniyle organizasyon ve etkinliklerin birçoğu açık havada yapılmak zorundadır. Bu da bizlere açık havalarda güneşten veya yağmurdan korunmak adına şemsiye kiralama hizmetini gerektirmektedir. Evimizin bahçesinde yılda bir ya da en fazla iki defa yapılması planlanan nişan kına veya kız isteme gibi veya Allah korusun Allah gecinden versin Bir taziye gibi organizasyonlarınız için şemsiye satın almak çok daha mantıklı bir alışveriş olmayacaktır. Bunun dışında fuar alanlarında kullanılmak üzere süreklilik arz etmeyen fuarlar için yine birbirinden farklı ölçülerde şemsiye satın almak ve bu satın alınan ürünlerin bakımlarıyla yenilenmeleri için Extra Extra masraf etmek yine çok mantıklı bir alışveriş olmayacaktır her iki planda da bu satın almalar organizasyonlarınızın sıklıkla düzenlemeleri nedeniyle gereksiz Ve fazladan harcamalar olarak eksi yönde bütçemize yansıyacaktır. Zaten bu nedenle kiralık şemsiye sektörü diye bir iç alana kurulmuş ve her sene yenilenen değişen ürünleri ile sizlere yeni aldığınız şemsiyeler tadında hizmet veren bir piyasa oluşmuştur. Sonuç olarak genellikle kiralık Şemsiye hizmetine ihtiyaç duyduğumuz zamanlar aslında dış mekânlarda yapmamız gereken etkinlik planlarımızdır. İyisi mi satın alıp eskiteceğiniz ürünler yerine siz bu ürünleri kiralamayı ve yeni ürünlerin tadını çıkarmayı deneyin. Kirala 360 adlı firmamız sizler için sizin ihtiyaç duyabileceğiniz tüm ürünlerin satın almasını ve yine bu ürünlerin yenilenip size kiralanmasını sağlamaktadır. Sizler yine her ne olursa olsun etkinlikler için kullanacağınız ürünleri büyük masraflar yaparak satın alıp tekrar büyük masraflar yaparak yenilemek tamir etmek yerine kirala 360 firmamızdan kiralayabilir ve yenilenmiş sıfır ürünleri kullanabilirsiniz.

Hızlı Teklif Formu

  Şemsiye Kiralama Fiyatları


  Etkinlik Sahasına Uygun Şemsiye Araştırması

  Açık hava organizasyonlarında oturma düzenine göre veya bistro vaziyette ayakta yapılacak kokteyller de duruş bulunuş düzenine göre farklı ölçülerde şemsiye ihtiyaçlarımız hasıl olmaktadır. Dolayısıyla birbirinden farklı çeşitlerde ve yine birbirinden farklı ölçülere sahip yeni görünümlü yıpranmamış özel şemsiyelere ihtiyaç duymamız adına birtakım firma arayışlarına girmekteyiz. Bu araştırmaları hem uygun fiyatlı hem de kullanımı yapılacak etkinlik sahasına uygun ölçülerde yuvarlak veya kare şemsiyelere ulaşabilmek adına yapmaktayız. Genellikle yapılacak olan her etkinlik için birbirinden çok özel şemsiyelere ihtiyaç duyarız. Bu çeşitliliği bünyesinde barındırması gereken şemsiye kiralama firması eğer bu başarı noktasında ulaşırsa size en çeşitli kiralık şemsiye hizmetini sağlayacaktır. Bu şirketleri bulmak maalesef günümüz ekonomik şartlarında bir hayli zor olmaktadır. Organizasyon sektörü içerisindeki birçok küçük çaplı firma iş yapabilmek ayakta kalabilmek uğuruna birçok farklı ürün kiralama hizmetlerini bünyesine almaya çalışmaktadır. Bu nedenle birçok ürün kiralaması yapılmadığından ellerinde atıl kalmakta ve yenilenmemeleri sebebiyle dolayısıyla eskimeye yüz tutmaktadırlar. Sizlerde bu araştırmaları yaparken birçok kez bu tarz firmalarla karşılaşa bileceksiniz. Size bu konudaki tavsiyem şemsiye kiralama şirketlerinden güncel fotoğraflar ve videolar talep etmeniz olacaktır. Çünkü aklınızdaki o özel yeni görünümlü şemsiyeyi organizasyon alanında beklerken kötü ve eski geldiğinde lekeli ürünler geldiğinde ürünleri kur durmayıp geri göndermenin sizin için artı olarak hiç bir faydası olmayacak ve en büyük zarar yine size çıkacaktır. Tavsiye niteliğindeki önerimiz şudur ki elinde en çok şemsiye çeşidi olan firmaları tercih etmelisiniz ve bu firmalardan güncel görsel video talep etmelisiniz. Özellikle bol bol referanslara sahip olan kirala 360 adlı kiralık şemsiye firmamız sizler için en temiz ve en yeni ürünleri kapınıza kadar getirmekte ve size bu güveni sağlamaktadır.

  Ücretsiz Şemsiye Kurulum ve Montaj


  Ürün adından da belli olduğu üzere kiralık yani geçici bir süre kullanıp tekrar geri alınmak üzere uygulanan bir hizmet biçimi olduğu için zemine montelenme formatında etkinlik alanına zarar verecek işlemler kiralık şemsiye kurulumunda uygulanmamalıdır. Bunun yerine daha seyyar veya daha portatif kendi içinde monte edilip hazır bir şekilde kurulabilen şemsiyeler tercih edilmelidir. Fazlasıyla rüzgâr alan ve fırtına riski olan bölgeler için muhakkak ağır mermer ayaklığı şemsiyeler kullanılmalı ve bu ürünler tercih edilmelidir. Mermer ayaklığı ağır şemsiyeler tercih edilmediği takdirde veya uygulama yapılacak etkinlik alanının montaj için uygun toprak zemin olduğu, bahçe olduğu göz önünde bulundurulduğunda mermer ayaklı ağır şemsiyelere ihtiyaç olmasa da toprağa monte edilebilecek ayaklara sahip şemsiyeler kullanılarak rüzgâr ve fırtına riski ortadan kaldırılmalıdır. Monte edilen şemsiye dedin hizmet süre dedi bittiğinde geri teslim işlemi yapılırken son derece titiz bir şekilde söküm yapılmalı ve şemsiyelerin mermerleri ağırlığı sebebiyle gayet dikkatli ve etkinlik alanına zarar vermeden taşınmalıdır. Çünkü mermerlerin sağa sola çarpması veya bir takım noktalara zarar vermesi sonucunda bunun bir geri dönüşü olmayacaktır. Bunun da sebebi organizasyon sektöründeki çoğu firmanın elemanlarının yaptığı çalışmalarda ürünlerin sigortalanması ve taşınan ürünlerin Esra mı verdiği zararı firmaların karşılayan mamasından kaynaklanmaktadır. Özellikle şemsiye kiralama şirketinin çalışanlarının eğitimli personelleri oluşması güvenliğiniz için ve etkinlik alanlarımızın güvenliği için hayati önem taşımaktadır buna göre şekil araştırması yapıp buna göre tercihlerinizi oluşturmalısınız.

  Kiralık Şemsiye Fiyatları


  Bu sektördeki fiyat skalası kullanılacak olan ürünlerin ölçülerine renklerine yenimi eskimi oluşuna göre kendi içinde değişmektedir. Aslında şemsiye ölçüleri yükseldikçe fiyatlarda bu ölçüye oran ile yükselir. Ama bunun dışında da fiyatları düşüren ve yükselten bir takım etkenler vardır. Örneğin 2 şemsiye ile 25 şemsiyenin kiralama fiyatı aynı olamaz burada sürüm farkı ve toptan fiyatlar faktörü göz önünde bulundurularak daha uygun fiyatlar gözetilmelidir. Veyahut İstanbul merkezi şişti Bakırköy Topkapı gibi nakliye yerleri ışında yine İstanbul çevirisi sayılan Silivri Gebze gibi noktaların nakliye dedi fiyatları olabildiği ölçüde değiştirmektedir. Şemsiyelerin mermerli oluşundan her şemsiye 150 kilogramağırlığa sahiptir örneğin 10 adet şemsiye sipariş ettiğimizde aslında biz 1,5 ton mermer sipariş etmiş oluruz. Nakliye yapacak olan kamyonun ebatları da bu ağırlıklara göre değişir ve buna göre de nakliye ücreti yükselir veya düşer. Bunun dışında daha önce de belirttiğim gibi İstanbul merkezi ilçelerin nakliye fiyatları ile İstanbul çevresi ilçelerin nakliye fiyatları birbirinden çok farklı olacaktır. Kullanılacak olan Şemsi hizmetlerinin kiralama süresi maksimum 24 saattir yani bir sabah 9 da bırakılan şemsiye ertesi sabah yine sabah 9 da geri teslim alınmaktadır. Kurumsal çalışmalarda gün adedi arttıkça ve şemsiye adedi de arttıkça fiyatlar aşağı yönde düşmektedir. Fakat her halükarda Günlük çalışma da olsa haftalık çalışma da olsa kiralaması yapılan ürünlerin ücreti teslimatta peşin olarak alınmaktadır. Bugün dükkan veya ev kiralar gibi peşin kirası ödenen ürünler gibi yine şemsiyelerin de kiralamalarında ücretler peşin ödenmektedir. Sizlere karşı uzun yıllardır her kolaylığı ve cazip fiyatları düşünen ve buna göre ürün alımları yapan kiralı 360 firmanız günün her saati bir yılın her ayı sizlerin emrinde ve ihtiyaçlarınıza cevap verebilmektedir

  Kirala360 ile Çalıştığım için çok memnunum oldukça kaliteli bir hizmet aldık.

  Güler yüzlü ve herhangi kötü bir süpriz yaşamadığım kiralama hizmeti

  İşimiz gereği sürekli şemsiye kiralıyoruz tek tercihimiz Kirala360 Teşekkürler

  Oldukça hiyjenik ve kaliteli bir ürün herkese tavsiye ederim. Saygılar ve Sevgiler

  Dev Şemsiye Kiralama


  Güneş ışıkları, her insan yüzüne gelmesini istemez. Bu sorunun çözüm noktasında organizasyonlarınız kiralık şemsiye hizmeti ile kökten çözer. Kiralık şemsiyeler sayesinde hem üründen faydalanacaksınız hem de ürünü kiraladığınız için uyguna getireceksiniz. Kiralık şemsiye hizmetinizin sevkiyatını evinize kadar kendimiz getiriyoruz. Hızlı ve güvenli olan firmamız siz değerli müşterilerimiz için hizmet kalitesini en iyi şekilde sunuyoruz. Kiralık şemsiyeler organizasyonların konseptine göre uygunluk sağlayabilir. Etkinlikler de şemsiyenin olması önemli araçlardandır. Öğlen güneşinde yapılacak olan etkinliklerde kiralık şemsiyeler sayesinde iş kolaylaştırmada ve konukları memnun etmede nitelikli bir unsurdur. Kirala360 kiralık şemsiye için en uygun fiyat için tek adres. Kiralık şemsiyeleri siz değerli müşterilerimiz yorulmadan size getiriyoruz ve kurulumunu siz hiç yorulmadan biz yapıyoruz. Organizasyonlarınızın konseptine uygun renkli, desenli kiralın şemsiyelerimiz mevcut. Dilediğiniz kiralık şemsiyeleri isteyin size en iyi hizmet kalitesiyle ayağınıza getirelim. Sonbahar aylarında da yapacağınız özel günleriniz de bahçeyi kullanmak istiyorsanız Kirala360 sayesinde sıkıntı çekmezsiniz. Yağmur yağma ihtimaline karşı kiralık şemsiyeler sizi bekliyor. İstediğiniz kiralık şemsiyeyi bizi arayarak ve ya Whatsapp üzerinden mesaj atarak ulaşabilirsiniz. Kaliteli ürün çeşitleri ve uygun fiyat ile siz değerli müşterilerimize en iyi hizmet vermek için yılın 365 günü çalışıyoruz.

  Telefon
  0212 543 07 57

  Whatsapp
  0537 584 98 44

  Email
  kirala360@gmail.com

  En Uygun Şemsiye Kiralama Fiyatları


  Önemli ve özel günlerinizi için yapacağınız organizasyonlarınızı dış mekanda yapmak isteyebilirsiniz. Firmamız sayesinde uygun şemsiye fiyatlarıyla siz değerli müşterilerimize sunuyoruz. Şemsiye fiyatları uygun olmakla birlikte kaliteli ve istediğiniz şekilde kiralayabilirsiniz. Küçük, büyük, renkli, desenli istediğiniz şemsiyeleri uygun fiyatlara firmamızda bulabilirsiniz. Kirala360 sayesinde hayalini kurduğunuz konseptleri gerçeğe dönüştürüyoruz. Uygun şemsiye fiyatlarıyla bütçenizi düşünmenize gerek yok. Yapacağımız sevkiyatların yerlerine göre fiyatlarda değişiklik olabilir. Kaliteli, modern şemsiyelerimizle organizasyonlarınızda olmazsa olmaz uygun şemsiye fiyatımızla yerini almaya hazır bekliyor. Konuklarınızı iyi ve konforlu şekilde ağırlamak istiyorsanız diğer firmalara göre en uygun şemsiye fiyatlarını Kirala360 sayesinde sizin ayağınıza kadar getiriyoruz. Yılın her günü hizmet vermekteyiz. Kiralama firmaları arasında en iyi konumda olan Kirala360 sayesinde siz değerli müşterimizde en iyi hizmet vermek için çalışıyoruz. Şemsiye fiyatlarında en uygununu bulabileceğiniz firmamızda istediğiniz şekilde şemsiyeyi size temin edebiliriz. 7/24 arayabilir ve Whatsapp üzerinden mesaj atabilirsiniz. Şemsiye fiyatları şekline, biçimine, büyüklüğüne göre fiyatları değişmektedir. Etkinliklerinizin dekorasyonuna göre şemsiye seçebilir uygun fiyata firmamızdan kirayabilirsiniz.

  Whatsapp Telefon