Test for Drive Armut Minder Kiralama

Dev Boyutlar

Farklı Boyutlar ve Şekillerde Dev Şemsiyeler

Uygun Fiyatlar

En Uygun Esnek ve Şeffaf Fiyat Politikası

4 Mevsim Kullanım

Yağmurdan ve Güneşten Yüksek Korunum

Nakliyat Fırsatları

Kendi Bünyemizde Nakliyat Fırsatları

Armut minder kiralama


Armut minder kiralaması şirketimiz tarafından sizler için özenli şekilde sağlanmaktadır. Armut minder kiralama davetlerinizde, doğum günü ve daha farklı eğlence organizasyonlarınızda size ayrıcalık katacaktır. Kullanım açısından rahatlık sağlayacak ve her nerede kullanacak olursanız olun gayet samimi bir ortam sunmanıza yardımcı olacaktır. Armut minder kiralamak için doğru bir adres olarak kendimize güvenmekteyiz. Kiraladığınız armut minderler sağlık açısından da içinizi rahatlatacak düzeydedir. Çünkü armut minder kiralamada bizde eminiz ki temizliği ve görünüşü çok önemlidir. Bu yüzden armut minder kiralamasında A’dan Z’ye her noktaya dikkat etmekteyiz. Armut minder kiralamada özen gösterilmesi gereken bir diğer önemli hususta saklanma şeklidir. Bizler de bu önemli hususa çok dikkat etmekteyiz. Armut minder kiralayarak farklı bir ortam oluşturabilirsiniz. Ayrı olarak yarattığınız bu farklı ortam sayesinde herkesin içini sıcacık edebilirsiniz. Misafirlerinizin memnun kalacağı, kaliteli ve eğlenceli bir ortam oluşturmak istiyorsanız doğru adrestesiniz demektir. Renk seçeneklerinin bulunması organizasyonunuzu daha cıvıl cıvıl bir hale getirecektir. Özellikle bahçe organizasyonlarında daha çok tercih edilen armut minderler sizin ciddi ve soğuk ortamlardan daha gündelik daha sade ve daha iç içe bir ortam oluşturmanızda büyük rol oynayacaktır.

Kiralık armut minder


Özellikle bahçeniz varsa konsepti oluşturup kiralık armut minderlerle çok hoş ve cana yakın bir ortam sağlayabilirsiniz. Kiralık armut minderler hem temiz hemde çalışma arkadaşlarımızın desteği ile uygun gördüğünüz ortama bırakılıp belirlenen gün ve saatte tekrar kendileri tarafından alınacaktır. Kiralık armut minderler daire oluşturacak şekilde dizilip ortasında ikramlıkları servis edebilmek için bir sehpa ile zenginleştirilebilir. Ayrı olarak yan yana sıralanıp eğer görülmesi gereken bir merkez varsa ona göre de konumlandırılabilir. Çok çeşitli şekillerde düzenleyebileceğiniz kiralık armut minderlerin renk renk oluşuyla birlikte misafirleriniz tarafından farklı bir hava yakalayabilirsiniz. Kiralık armut minderlerin size kazandıracağı diğer bir avantaj ise organizasyon sonrasında arkadaşlarımız tarafından alınmasıdır. Bu sayede evinizde armut minderler için yer bulmanıza ve ayarlamanıza gerek kalmayacak. Kiralık armut minderleri ayrıca yastıklarla ve ya üzerlerine şal koyarak organizasyonun ilerleyen saatlerinde üşüme ihtimali olan misafirlerinize tatlı bir yardımda bulunarak süsleyebilirsiniz. Ayrıca kumsalda, çim alanlarda da kullanılabilen firmamız tarafından sağlanan kiralık armut minderlerin boyutları genellikle aynıdır.

Hızlı Teklif Formu

  Armut Minder Kiralama Detaylı Ürün Bilgisi


  Minderin armut haline getirilmiş ve oturduğunuzda oturuş şeklinizi alan türüne armut minder denir. Yaz aylarının ve kumsalların vazgeçilmezi armut minder genellikle plajlar da çok fazla rağbet görmektedir. Bizler kirala 360 organizasyon şirketi olarak sizlerin bahçe organizasyonlarınızda düğünlerinizde ve doğum günlerinizde sizlere armut minder kiralama hizmeti sunmaktayız. Tabii ki İstanbul gibi 20 milyon nüfusu olan bir şehirde kiralama sektörü içerisinde olan birçok şirket bulunmaktadır. Diyebiliriz ki bizler de etkinlik ürünleri kiralama sektörünün bir parçası olan ve alanında birçok farklı çeşide sahip kiralama şirketiyiz. Herhangi bir uzaklık herhangi bir ilçe farkı gözetmeden İstanbul’da birçok bölgede armut minder kiralama hizmeti veren 17 yılı aşkın bir süredir bu sektörde bulunan bir organizasyon şirketiyiz. Bu ürünler fazlasıyla havaleli olduğundan metreküp anlamında çok fazla yer kaplamaktadır bu yüzden normal bir araba veya minibüs ile teslimat yapmak mümkün değildir. Ürünlerin taşıması ile ilgili kamyon ve kamyonetler kullanılmakta Bu araçlarla teslimatlar nakliyeler yapılmaktadır. Bu masraflı nakliye göz önünde bulundurulduğunda armut minder kiralama fiyatı dışında nakliye fiyatı hesaplanmakta buna göre total bütçeler hazırlanmaktadır. Ürünlerin deformasyona uğramaması adına depodan ürün teslimatı yapılmamaktadır. Teknik personellerimiz yükleme ve minderlerin indirme işlemlerini son derce titizlikle yapmakta ve iş bitiminde organizasyon alanlarında ürünlerin temizliğini yerinde gerçekleştirmektedir. Tüm bu titiz çalışmalar göz önünde bulundurulduğunda kiralık ürünlerin depolardan teslim edilmesi prensip olarak bizler için uygun düşmemektedir. Müşteri kitlemizin hijyen konusuna verdiği önemi göz ardı edemeyiz ve bu memnuniyet için tüm kadrolarımızla temizlik konusunda titiz ve hassas davranmak zorundayız. Şunu belirtmek isterim ki kirala360 şirketinden herhangi bir ürünü çamurlu veya kirli almanız olanaksızdır.

  Deri Armut Minder Kalite Analizi


  Her üründe olduğu gibi bu ürünlerde de kalite ve kumaş parkı çok büyük önem arz etmektedir. Örneğin kumaş armut minderlerde çimen din aldığı lekeler veya üzere dökülen kahve lekeleri meyve suyu lekeleri gibi sorunlarda lekenin çıkması pek mümkün değildir kumaş armut minderlerde böyle bir problemle karşılaşıyoruz. Deri armut minderlerde ise bu tarz lekeler karşısında silinerek lekeyi yok etmek gayet mümkündür Bu sebeple her iki ürünün alın fiyatları birbirinin çok üstünde veya çok altındadır. Bizim ürünlerimiz ce kalite anlamında tabii ki deri armut minder çok daha kaliteli ve daha uzun ömürlü kullanılabilir fakat kumaş armut minder de lekeler ve deformasyon sebebiyle çok uzun ömürlü olmayacağı kesinlik kazanmaktadır. Armut minder toptan alımı yaparken de bu kumaş ve deri farkı yarı yarıya fiyat farkı olarak karşımıza çıkmaktadır Bunun sebebi ise az önce size anlattığım leke ve deformasyon faktördür. Bunların dışında ise fiyatları farklı kılan içinde kullanılan herhangi bir fermuarlı astar olup olmaması ürün fiyatını etkiler. Ayrıca en önemlisi de içine doldurulmuş olan strafor boncuklarının kırık boncuk mu olup olmadığı ve yine bu boncukların ne kadar doldurup doldurulmalı da ürünün kalitesini ve fiyatını oturuş konforunu fazlasıyla etkiler değiştirir. Örneğin armut minder içerisinde bulunan strafor boncuklarının çok çok az olması veya yarıya kadar doldurulmuş olması oturuş konforunuzu bozacak ve sizi otur pozisyonundan yatay bir pozisyon alacaktır. Bu nedenle de kullandığınız ürünün herhangi bir rahatlığı kalmayacak ve dolayısıyla rahatsız bir oturum gerçekleştireceksiniz. Bu saydığımız iç astar yapımı ve içine kullanılan strafor boncuklarının eksik veya fazla oluşu ayrıca kullanılan yüzeyin kumaş mı veya deri ve oluşuyor armut minder fiyatlarını olabildiğince fazla etkileyecek ucuz mu yoksa pahalı mı alacağınızı belirleyecektir. Bu noktaya kadar anladığımız şu ki ucuz ürün eksik üründür. Piyasa da satışa sunulan değerinin çok altında ki ürünlerin genellikle iç astarları yoktur. İç strafor dolguları olabildiğince az olduğundan kullanımı ise oldukça rahatsızdır. Şimdide armut minder kalitesini düşüren ve arttıran etkenleri sıralayalım.

  • Armut minder rahatça silinebilmesi ve leke tutmaması için deri olmalıdır.
  • Armut minder iç dolgusu olabildiğince fazla olmalı etrafa yayıldığı takdirde uzak durulmalıdır.
  • Armut minder iç astarı olmalı astarsız armut minderler çok daha hızlıca deforme olmaktadır.

  İstanbul’da Kiralık Armut Minder Fırsatları


  Birbirinden farklı birçok etkinlik organizasyonu için kiralık armut minder çok bilinen en çok talep edilen bir kiralama ürünüdür. Çoğunlukla dış mekân organizasyonlarda bahçe etkinliklerinde veya kumsallarda yapılan partilerde kullanılan bir üründür. Bizler 15 yılın üzerinde bu hizmeti İstanbul merkezli olarak Türkiye'nin birçok ilinde ve İstanbul'un birçok ilçesinde yapmaktayız. Daha önce de belirttiğim üzere ürünlerimiz havaleli yani havalı bir ürün olduğu için çok fazla yer kaplamakta ve nakliye açısından normal araçlara sığmamaktadır. Bu nedenle nakliyelerde en küçük haliyle kamyonet ve kamyonlar kullanılmaktadır. Gelelim kiralama avantajlarımıza, şirketimiz şemsiyeden başlayarak masa sandalye kiralama ve ısıtıcı kiralama gibi birbirini tamamlayıcı ürünleri bünyesinde bulundurmasından ötürü birçok ürünü aynı nakliye ile tek bir noktadan karayabilmenize olanak sağlamaktadır. Çok fazla kalem oluşturulduğunda bazı ürünler şirketimiz tarafından promosyon kapsamına alınabilir. Konuyu küçük bir sipariş ile açıklayalım.

  Kirala360 Sipariş Detayları;

  100 adet kiralık armut minder

  10 adet kiralık şemsiye

  İki adet kiralık şişme oyun parkı

  100 adet kiralık sandalye

  20 adet kiralık masa

  Kiralık Maraş dondurmacısı standı ve personel (Ücretsiz)

  Üstte olduğu gibi bir organizasyonda birden fazla kalem bir araya geldiğinde kiralayacağınız farklı bir ürün promosyon olarak kayda geçecektir. Daha Türkçe haliyle organizasyon şirketimiz tarafından ayağınız alışsın sistemi uygulanmaktadır. Biz bu sistemi çok uzun yıllardır birçok organizasyonda uygulamaktayız. Aradığınız çoğu şeyi bulabildiğiniz bir organizasyon firmasının yapması gereken kiralama sistemi bu olmalıdır diye düşünmekteyiz. Şimdiye kadar anlattığımız tüm detayları özetleyecek olursak,

  1 Deri armut minder kumaş olanlardan çok daha kaliteli ve uzun ömürlü kullanıma sahiptir.

  2 Astar kullanılmayan ve iç straforları çok az koyulmuş armut minderler kısa zamanda deformasyona uğramaktadır.

  3 Şirketimiz depodan ürün teslim ederek kiralama yapmaz bunun nedeni ise ürünlerin organizasyon bitimlerinde yerinde temizlenmesi ve temizlik konusunda titiz takıntılı bir ruh haline sahip oluşumuzdur.

  4 Birçok kalemde kiralık ürün talep ettiğinizde tüm ürünler aynı nakliye ile geldiğinde kiralama alımlarınız da karlı alışveriş yapmış olursunuz.

  5 Yine birçok ürünü kirala360 firmamızdan kiraladığınız da bir etkinlik ürünü promosyon olarak hediye edilecektir.

   

  Armut minder ile ilgili detaylı imalat ve ansiklopedik bilgiler sunduk. Kiralık ürünler konusunda sağlanan avantajları sırası ile sizler ile paylaştık ve kaliteli armut minderlerin püf noktalarından bahsettik. Daha bilinçli bir tüketici olabilmeniz ve kiralama fırsatlarını kaçırmamanız adına diğer sayfalarımızı gözden geçirmeyi unutmayınız.

  Çok mutlu yazlar ve kışlar geçirmeniz dileği ile sevgiyle kalın.

  Kirala360 ile Çalıştığım için çok memnunum oldukça kaliteli bir hizmet aldık.

  Güler yüzlü ve herhangi kötü bir süpriz yaşamadığım kiralama hizmeti

  İşimiz gereği sürekli şemsiye kiralıyoruz tek tercihimiz Kirala360 Teşekkürler

  Oldukça hiyjenik ve kaliteli bir ürün herkese tavsiye ederim. Saygılar ve Sevgiler

  Armut minder kiralama fiyatları


  Firmamız tarafından sağlanan kiralık armut minderler ile organizasyonlarınızı zenginleştirebilirsiniz. Armut minder kiralama fiyatlarımız minder sayısına ve organizasyonun yapılacağı yere göre değişmektedir. Kiralık armut minder fiyatlarını firmamız ile iletişime geçerek öğrenebilir ve bilgi alabilirsiniz. Firmamız tarafından sağlanan bu kiralama hizmetini özen ile yapmaktayız. Firma olarak en temel düşüncemiz müşterilerimizin memnuniyetidir ve bunu sağlayabilmek için en kaliteli şekilde çalışmaktayız. Bunun yanı sıra kiraladığımız armut minderlerin fiyatları gayet ekonomik ve her bütçeye uygun şekilde oluşturulmuştur. Armut minderlerin fiyatları ile ilgili arkadaşlarımız ile yapacağınız görüşmelerde istediğiniz her sorunun cevabını alabilir ve belirlediğiniz sayıya göre armut minderlerin fiyatlarını öğrenebilirsiniz. Organizasyonlarınızın vazgeçilmezi haline gelecek olan armut minderler fiyatlarıyla sizi kendine daha çok bağlayacaktır. Firmamız tarafından sizlerin rahatlığı ve organizasyonlarınızı daha güzel hale getirmek için çalışmaktayız. Genellikle gençlerin yaptıkları partilerde armut minderlerin kullanılmasının en önemli sebeplerinden biri rahatlığıdır. Rahatlığı kadar armut minder fiyatlarının ekonomik olması ise diğer bir etkendir. Gayet şık ve rahat olan armut minderlerimizi organizasyonlarınızın göz bebeği haline getirip farklı bir çizgi yakalayabilirsiniz. Firmamız ile istediğiniz her zaman iletişime geçebilir, kiralık armut minder fiyatlarımız hakkında bilgi alabilirsiniz.

  Telefon
  0212 543 07 57

  Whatsapp
  0537 584 98 44

  Email
  kirala360@gmail.com

  Whatsapp Telefon