Davet Çadırı Kiralama

Dev Boyutlar

Farklı Boyutlar ve Şekillerde Dev Şemsiyeler

Uygun Fiyatlar

En Uygun Esnek ve Şeffaf Fiyat Politikası

4 Mevsim Kullanım

Yağmurdan ve Güneşten Yüksek Korunum

Nakliyat Fırsatları

Kendi Bünyemizde Nakliyat Fırsatları

Davet Çadırı Kiralama


Türkiye’nin tüm illerinde en uygun fiyatlar ve Kirala360 a özel modelleri sunan Kirala 360 Türkiye’nin en eski kiralama firmasıdır. Davet çadırı kiralama ayrıca diğer hizmetlerimizi zaman kaybetmeden en popüler ürünler arasından problemsiz kirala360 farkı ve sezonlara uygun kampanyalar ile çok kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Hizmetlerimizin tamamında olduğu gibi Davet çadırı kiralama ürünlerimizde de Türkiye’nin her yerinde kaliteli ve ücretsiz montaj eğitimli personel kaliteli bir şekilde yapılmaktadır. Tüm ürünlerimizin kurulumları taşımaları sonrasında teslim alınması prosesinde kendi firmamız bünyesinde tecrübeli personel ile hizmet vermekteyiz Kirala360 ile organizasyon hizmetleri bu şekilde siz ve konuklarınız için organizasyon sıkıntısız başlamakta ve devam etmektedir. Kirala 360 uzun senelerce organizatörlük yapan ve en beğenilen ürünleri rekabatçi fiyatlarla piyasaya süren dijital uygulamadır. Ülkemizdeki pandemi durumundan dolayı müşteri ve konuklarımızın sorunsuz zaman geçirebilmeleri amacıyla tüm ürünlerimiz ve araçlarımız profesyonel ve standartlara uygun şekilde dezenfekte edilmekte olup ekibimiz bu amaçla eğitilmektedir.

Kiralık Davet Çadırı


www.kirala360.com platformu ile hiç vakit kaybetmeden randevu oluştabilmeniz ve rezervasyonlarınızı yönetmek mümkündür. Rezervasyon oluşturmak için ön siparişi formu online sipariş oluşturabilir ayrıca çağrı merkezi hattı veya whatsapp destek ugyulaması üzerinden ön sipariş verebilirsiniz. Kiralık davet çadırı hizmetimizin yanında ihtiyaçlarınıza göre bir çok ürünle takım olarak sipariş edilebilir Set ürün siparişi ile rezervasyonlarınızı fırsat ücretlerle gerçekleştirebilirsiniz Hizmet ve ürün setleri ile ilgili daha fazla bilgi için hemen bize ulaşın. Kiralık davet çadırı ve tüm kiralama hizmetlerimiz konuk ve davetlilerinize hızlı ve keyifli hizmeti sunmayı amaçlıyoruz Etkinliklerinizde olağan dışı durumların olma ihtimalini sıfırlayan Kirala360 size bu konuda tecrübenin verdiği güç ile hep yanınızda olacaktır. Kiralık davet çadırı hizmetlerimiz düzenli bakıma girmektedir Bununla beraber hizmetlerimiz her sezon testlerden geçirilip Verimli olmayan ürünler kirala 360 stoklarından kaldırılmaktadır Bu şekilde her zaman sorunsuz ürünler organizasyonlarda boy göstermektedir. Kiralık davet çadırı ve diğer tüm ürünlerimiz için müşteri hizmetlerimiz ve ürün kiralama ekibimiz desteğiyle bilgi alabilirsiniz Bilgi ve fiyat talevi için 7 gün 24 saat telefon numaramızı veya whatsapp sipariş numarasını kullanabilirsiniz. ayrıca Sayfada bulunan form üzerinden kolaylığıyla sipariş desteği talep edebilirsiniz. Kiralık davet çadırı hizmetimizde en trend çeşitleri www.kirala360.com kolaylığıyla temin edebilirsiniz. hizmetlerimiz sitedeki görselleri en güncel görseller olup bu görseller dışında da farklı ürünlerimiz bulunmaktadır.

Hızlı Teklif Formu

  Ağaç Davet Çadırı Kiralama Fiyatları


  Davet çadırları davetlerinize gelen katılımcılar için konforlu bir ortam oluşturacaktır. Ziyaretçilerinizin konforu ve rahatlığı bizler için herşeyden daha önemlidir. Davet çadırlarımız hakkında bilgi sahibi olmak için bizimle 7/24 iletişime geçebilirsiniz. Etkinlik ve organizasyonlarda Davet Çadırı kiralamanın odak noktası Kurumumuz ile rekabetçi fiyatlar ile Davet Çadırı kiralayın. Kurumumuz ürün stokları her zaman en kaliteli kiralık Davet Çadırı ürünlerinden oluşmaktadır. Davet Çadırı kiralama ürün ve hizmetlerimizde en rekabetçi fiyatları sunabilmek için ürünleri kendi stoklarımızdan kiralıyoruz. Davet Çadırı kiralama hizmetimizin fiyatını belirleyen etkenlerden biri kiralayacağınız ürünü kaç adet kiralayacağınızdır seçeceğiniz modeller ürünümüzün fiyatını belirleyen en önemli faktörler arasında yer almaktadır. Kiralama ile satın almaya göre çok daha karlı bir şekilde organizasyonunuzu yönetebilirsiniz. Davet Çadırı kiralama hizmetimizin satın almaya göre bir çok ek ekonomik avantajı bulunmaktadır. Davet Çadırı kiralama hizmetimizde kurulum ve danışmanlık hizmetimiz ücretsiz olarak verilmektedir. Türkiye’nin her bölgesine ek ücret ile güvenilir ve hızlı nakliyat hizmetimiz bulunmaktadır. Kiralık Davet Çadırı hizmetimizin fiyatları hakkında çok daha fazla bilgiyi sizler için 7/24 çalışan müşteri hizmetlerimizden talep edebilirsiniz.

  Kirala360 ile Çalıştığım için çok memnunum oldukça kaliteli bir hizmet aldık.

  Güler yüzlü ve herhangi kötü bir süpriz yaşamadığım kiralama hizmeti

  İşimiz gereği sürekli şemsiye kiralıyoruz tek tercihimiz Kirala360 Teşekkürler

  Oldukça hiyjenik ve kaliteli bir ürün herkese tavsiye ederim. Saygılar ve Sevgiler

  Telefon
  0212 543 07 57

  Whatsapp
  0537 584 98 44

  Email
  kirala360@gmail.com

  Whatsapp Telefon