At ve deve kiralama


Ülkemizin tüm illerinde hiç bir yerde bulamayacağınız fiyatlar ve eşi benzeri olmayan modelleri sunan Kirala 360 en popüler kiralama platformudur. Kirala 360 uzun senelerce organizasyon ve etkinlik sektöründe olan ve kiralama ve hizmet ürünlerini en uygun ücret garantisi ile veren bir firmadır. Covid 19 sürecinde müşteri ve konuklarımızın sorunsuz zaman geçirebilmeleri amacıyla depo ürün ve araçlarımız uluslararası geçerliliği olan kararlara göre dezenfeksiyon çalışmaları yapılmakta ekibimiz bu amaçla eğitilmektedir. At ve deve Kiralama ve tüm ürünlerimizi basit bir şekilde size en uygun ürünler arasından kolay kirala360 platformu üzerinden whatsapp veya telefon ile oluşturabilirsiniz. Ürünlerimizin muhafaza, taşıma ,kurulum sonrasında teslim alınması sırasında tecrübeli ve yetenekli personel ile birlikte hizmet vermekteyiz Bu yüzden hizmetlerimiz bu şekilde siz ve konuklarınız için organizasyon sıkıntısız başlamakta ve devam etmektedir. At ve deve Kiralama ürününü kiralamak çocuk oyuncağı ücretsiz kurulum hizmetimizin yanında İstediğiniz her yere uygun fiyatlı taşıma ve kurma kendi personelimiz tarafından yapılmaktadır.

Fiyat ve Teklif Al

  Neden Kirala 360


   

  Kiralık At ve deve


  Trend ürünleri arayan personelimiz ve kategori sorumlularımız her yıl müşterilerimiz için yeni ve en popüler ürünçeşitlerini keşfetmek amacıyla emek vermekte ve en çok beğeneceğiniz stokları bizlere kazandırmaktadır ürünlerimiz üzerine daha fazla bilgi için hemen bize ulaşın. Kiralık at ve deve ürünlerimizde eşi benzeri olamayan çeşitleri kirala360.com üzerinden rezervasyon oluşturabilirsiniz ürünlerimiz sitedeki görselleri gerçek görseller olup bu resimler haricinde de ürün çeşitliliğimiz bulunmaktadır. Kiralık at ve deve ve diğer ürün grupları ile ilgili satış temsilcimiz ve satış personelimiz aracılığıyla bilgi alabilirsiniz Kapsamlı bilgi için 24 saat telefon çağrı merkezimizi veya whatsapp destek butonunu tıklayabilirsiniz. bunun dışında Sayfada bulunan form üzerinden üzerinden randevu desteği alabilirsiniz. Organizasyonlarınızın kötü süprizlerden uzak olabilmesi açısından siparişlerinizden ürünlerin geri teslimine kadar her bir bölümde ekibimiz kirala360 personeli olup sizlere en iyi hizmeti verebilmek için eğitim almış tecrübeli personeldir. Size ise sadece bu keyifli organizasyonun tadını çıkarmak kalıyor. Kiralık at ve deve ürün grubunun yanında organizasyonunuza renk katacak avantajlı ürün setleriyle beraber kombine sipariş oluşturulabilir Set ürün siparişi ile etkinliklerinizi daha uygun ücretlerle gerçekleştirebilirsiniz Kombine sipariş ve rezervasyonlarla alakalı daha fazla bilgi için hemen bize ulaşın. Kiralık at ve deve ve etkinlik organizasyonlarında müşterilerimize profesyonel ve kaliteli organizasyon hizmetini düzenlemeyi istiyoruz Etkinliklerinizde bir aksilik veya kötü süprizler olma ihtimalini sıfırlayan Kirala360 size bu unsurda tüm tecrübesi ve gücüyle hep yanınızda olacaktır.

   

  At ve deve kiralama Fiyatları


  At ve deve kiralama ile çocuklarınızın hayvanlarla iletişimini sağlayabilir ve onlara keyifli dakikalar geçirtebilirsiniz. At ve deve hayvanlarımız veteriner kontrolünde olup onlara hiç bir kötü muamele yapılmaktadır. At ve deve kiralama ihtiyaç olduğunda akla ilk gelen firma Kirala360 ile ürünlerinizi anında kiralayın.  Kaliteli ürün uygun fiyat hedefimiz ile en beğenilen kiralama ürünlerini stoklarımızda tutuyoruz.  At ve deve kiralama hizmetlerimizde en uygun ücretleri sunabilmek için ürünleri kendi stoklarımızdan kiralıyoruz.  At ve deve kiralama ürünümüzün fiyatını belirleyen etkenlerden biri kiralayacağınız ürünü kaç adet kiralayacağınızdır.  At ve deve kiralama hizmetlerimizde talep ettiğiniz modeller kiralama hizmetimizin fiyatını etkileyecektir. Kiralama hizmeti satın almak yerine tercih edildiğinde bütçenize büyük fayda sağlayacaktır. At ve deve kiralama hizmetimizin satın almaya göre bir çok ek ekonomik avantajı bulunmaktadır. Danışmanlık ve kurulumu hizmetlerine At ve deve kiralama hizmetimizin tanında hiç bir ücret ödemeden ulaşabilirsiniz. Bulunduğunuz konuma ve kiraladığınız ürün miktarına göre nakliyat ücreti oluşabilmektedir. Kiralık At ve deve ürünümüzün ücretleri hakkında çok daha fazla bilgiyi sizler için 7/24 çalışan müşteri hizmetlerimizden talep edebilirsiniz.

  Özet
  product image
  Ürün Puanı
  1star1star1star1star1star
  Kullanıcı Puanı
  2.5 based on 9 votes
  Marka
  Kirala360
  Ürün İsmi
  At ve Deve kiralama
  Fiyat
  TRY 2000
  Stok Durumu
  Available in Stock
  Whatsapp Telefon